deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

ICE CUBE

ICE CUBE

Rejestracja: 26 lip 2015
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 17 kwi 2017 21:04
*----

#1327034 #2 - Jak można wykryć "czitera".

Napisane przez ICE CUBE w 19 marzec 2017 - 22:53

               Witam. Zauważyłem, że znaczna część osób grających na serwerach społecznościowy ma problem z wykryciem HACKA. W tym temacie objaśnię Wam jak można to zrobić.
  
                  Gdy wchodząc na serwer mamy nadzieję na miłą, spokojną i przede wszystkim czystą grę, mamy niestety okazję czasem trafić na gracza, który używa HL1 Framework lub MHP Aimbot ( ponieważ są dośyć popularne). Grając bez wspomagaczy nasze wartości EFF i ACC będą wciąż zmienne po przecinku i nie będą to liczby dziesiątkowe, czyli inaczej mówiąc liczy zaokrąglone takie jak ( 10,20,30,40,50,60,70). Głównie chodzi  tutaj o nasze EFF - czyli czujność, skuteczność - bardzo, ale to bardzo rzadko zdarza się abyśmy mieli równe wartości takie jak 30 lub 40 itp, a co dopiero mieć takie wciąż co rundę. Jest to po prostu nierealne.
                   
                   Zapewne spora część osób zapyta: "a skąd to możesz wiedzieć?". Z grubsza już to wyjaśniłem. Grając na wspomagaczach moje wartości  EFF i ACC  wzrastały w systemie dziesiątkowym, nigdy nie miałem żadnych wartości po przecinku; czyli typu 60,68 / 28,58 i tak dalej .. Moja wartości była wciąż dziesiątkowa.
                   Wiec jeśli widzicie u kogoś taką wartość dziesiątkowa, możecie od razu banować ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że delikwent używa programów wspomagających.
                   Pewnie powiecie skoro wiesz to pewnie używasz tego ? Odpowiedź brzmi: jeśli tylko mam na to czas testuje sporo programów niedozwolonych by jak najlepiej je wykrywać, mam sporo banów VAC i zapewne dojdą kolejne.
 
                   Niestety system VALVE jest bardzo niedokładny jeśli chodzi o wykrywanie, bo dopiero po 12 reportach (na 24 godziny) trafia się na Overwatch, co bardzo to jest dziwne, że do tej pory tego nie naprawił. Postaram się częściej pisać o tym jak można skutecznie wykrywać cheaterów, ale myślę że ten sposób jest jednym z najlepszych.
BY ICE CUBE  
korekta /~S, ~A


  • 2


#1322810 Zagłosuj na nasz serwer!

Napisane przez ICE CUBE w 04 marzec 2017 - 13:16

Głos oddany :)


  • 1stat4u