Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Direxx

Direxx

Rejestracja: 12 paź 2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 23 lip 2017 14:49
****-

Defis & Marcin Miller - Zakochane Oczy

08 kwiecień 2017 - 10:33


Call of Duty

07 wrzesień 2016 - 10:15

W tym temacie zgłaszamy się po nagrody z konkursów.

Należy zastosować się do niżej podanego wzoru.

 

Wzór posta:

Nick / SID / IP: na co chcesz usługę (jeśli wybierzesz Nick albo IP, hasło zostaniesz poproszony na PW przez J@ Sieci o hasło do usługi)

Ilość dni: (30/60/90 itd.)

Usługa: (jaką usługę wygrałeś)

Link: (link do konkursu (wyników z konkursu))

 

Nick / SID / IP:

Ilość dni:

Usługa:

Link:


JORRGUS - Twój jeden szept

24 lipiec 2016 - 12:51

JORRGUS - Twój jeden szept

 


Rezygnacja.

24 lipiec 2016 - 10:52

Witajcie.

 

Dziś dzień szczególny! Ha nawet powiem że radosny ponieważ zmienię kolorek na szary <3 Zawsze o nim marzyłem :P Ale przechodząc do sedna już na poważnie.

 

Z dniem dzisiejszym składam oficjalną rezygnacje z funkcji J@ Sieci... Decyzję ta odwlekałem w czasie jednak dziś podjąłem słuszną na chwilę obecną decyzje. Może kiedyś znów powrócę tu do was ze zdwojoną siłą i pomysłami, kto wie :).

 

Pragnę z tego miejsca podziękować całej wyższej administracji za pomoc oraz za cierpliwość do mojej osoby, naprawdę współpracować ze mną to jest jednak wyczyn :P Szczególne podziękowania dla Squbanego i Saygona którzy od początku mojego urzędowania pilnowali mnie i w jakiś sposób przyczynili się do tego awansu. Nie zapominam również o Macu który zawszę wierzył że zostanę J@ sieci :P Dzięki.

 

A teraz najważniejsze... Ogromne podziękowania dla mojej najlepszej administracji i mojego oczka w głowie. Mowa tu o moim najlepszym serwerze DR + EXP bo to od niego się wszystko zaczęło. Chciałbym osobiście podziękować Wujkowi i Zieleniowi za to że dzielnie i wytrwale dalej prowadzą serwer w który włożyłem ogrom pracy, mam nadzieję że jak wrócę tu za jakiś czas serwer dalej będzie istniał :P Powodzenia chłopaki i tak trzymać!

 

Dziękuję również całej społeczności :) Życzę wam wytrwałości i powodzenia. Do zobaczenia za jakiś czas.

 stat4u