Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Direxx

Direxx

Rejestracja: 12 paź 2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 19 mar 2017 23:32
****-

Nowy Opiekun i J@ Serwera!

21 styczeń 2017 - 11:40

Witam

 

Ostanie sytuacje związane z serwerem TeamPlay dały nam niestety smutną rezygnację poprzedniego opiekuna Pasiak88Z tego miejsca pragnę mu podziękować za tak długi wkład w życie serwera, to wielka strata dla serwera jednak będziemy optymistami i mamy nadzieję że zostaniesz razem z nami. Dzięki za okazaną pomoc!

 

Przechodząc do sedna sprawy:

 

Z dniem dzisiejszym pragnę wam przedstawić nowego opiekuna serwera TeamPlay.

 

Nowym Opiekunem Zostaje: Dupsk0

 

Jednak to nie koniec niespodzianek! Z dniem dzisiejszym pragnę wam przedstawić nową junior adminkę naszego TeamPlay'a

 

Nową Junior Adminką Zostaje: sue.

 

Z tego miejsca składam was serdeczne gratulację i życzę wam udanej i spokojnej współpracy. Macie niesamowity serwer dbajcie o niego! To jest perełka soplicy! Powodzenia!


Zmiany na serwerze.

21 styczeń 2017 - 11:10

Witam.

 

Z dniem dzisiejszym na serwerze zostały przeprowadzone zmiany mające na celu usunięcie problemów związanymi z lagami i strzelaniem, przeprowadziliśmy selekcje na serwerze więc teraz problem powinien ustąpić. 

 

Proszę informować o aktualnej sytuacji na serwerze, czy dalej występują problemy itp. 

 

Pozdrawiam.


Call of Duty

07 wrzesień 2016 - 09:15

W tym temacie zgłaszamy się po nagrody z konkursów.

Należy zastosować się do niżej podanego wzoru.

 

Wzór posta:

Nick / SID / IP: na co chcesz usługę (jeśli wybierzesz Nick albo IP, hasło zostaniesz poproszony na PW przez J@ Sieci o hasło do usługi)

Ilość dni: (30/60/90 itd.)

Usługa: (jaką usługę wygrałeś)

Link: (link do konkursu (wyników z konkursu))

 

Nick / SID / IP:

Ilość dni:

Usługa:

Link:


JORRGUS - Twój jeden szept

24 lipiec 2016 - 11:51

JORRGUS - Twój jeden szept

 


Rezygnacja.

24 lipiec 2016 - 09:52

Witajcie.

 

Dziś dzień szczególny! Ha nawet powiem że radosny ponieważ zmienię kolorek na szary <3 Zawsze o nim marzyłem :P Ale przechodząc do sedna już na poważnie.

 

Z dniem dzisiejszym składam oficjalną rezygnacje z funkcji J@ Sieci... Decyzję ta odwlekałem w czasie jednak dziś podjąłem słuszną na chwilę obecną decyzje. Może kiedyś znów powrócę tu do was ze zdwojoną siłą i pomysłami, kto wie :).

 

Pragnę z tego miejsca podziękować całej wyższej administracji za pomoc oraz za cierpliwość do mojej osoby, naprawdę współpracować ze mną to jest jednak wyczyn :P Szczególne podziękowania dla Squbanego i Saygona którzy od początku mojego urzędowania pilnowali mnie i w jakiś sposób przyczynili się do tego awansu. Nie zapominam również o Macu który zawszę wierzył że zostanę J@ sieci :P Dzięki.

 

A teraz najważniejsze... Ogromne podziękowania dla mojej najlepszej administracji i mojego oczka w głowie. Mowa tu o moim najlepszym serwerze DR + EXP bo to od niego się wszystko zaczęło. Chciałbym osobiście podziękować Wujkowi i Zieleniowi za to że dzielnie i wytrwale dalej prowadzą serwer w który włożyłem ogrom pracy, mam nadzieję że jak wrócę tu za jakiś czas serwer dalej będzie istniał :P Powodzenia chłopaki i tak trzymać!

 

Dziękuję również całej społeczności :) Życzę wam wytrwałości i powodzenia. Do zobaczenia za jakiś czas.

 stat4u