deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Ninka

Ninka

Rejestracja: 16 lip 2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: 13 sty 2018 20:11
***--

Wywiad #6 Pasiak88 "Moja wersja wydarzeń"

01 luty 2017 - 20:02

   
𝓦𝔂𝔀𝓲𝓪𝓭 #𝟲 
 
 
Hej Pasiaku! Na początku tego wywiadu chciałabym,żebyś powiedział nam kilka słów o sobie - co robisz w życiu, ile masz lat, może coś o swojej pasji, jeśli taką posiadasz.

Witam Szanowną Panią Redaktor oraz wszystkich czytających. Mieszkam w Krakowie i tutaj pracuje jako motorniczy, mam 26 lat, lubię muzykę,śpiew i taniec, oprócz tego lubię jazdę na rowerze, oczywiście jeśli pogoda na to pozwala. Poza tym interesuje się psychologią oraz historią.

 

To ciekawe i nietypowe zainteresowania. Podrzuć nam jakiś według Ciebie ciekawy fakt historyczny.

Czy ja wiem czy ciekawe i nietypowe, raczej normalne :) . Hmm dużo jest faktów i mitów historycznych, które nie do końca są jasne i wyjaśnione, mamy przykład choćby Pana "Bolka" - niby bohater narodowy a okazuje się, że nie do końca tak z nim było wszystko w porządku.

 

Najciekawsze są chyba własnie takie nieścisłości historyczne, które są tematem dyskusji :) okej, więc wiemy już coś o Tobie, wobec tego opowiedz nam teraz o swojej drodze od zwykłego użytkownika do opiekuna serwera.

Masz rację, tylko niekiedy dyskusja przeradza się w awanturę i niepotrzebne emocje. Na sieci znalazłem się poprzez serwer TP, tam zacząłem grać regularnie.Wtedy poznałem adminów i po jakimś czasie zacząłem się udzielać na forum, wtedy [email protected] serwera Sola i kilku adminów zaczęło mnie namawiać, żebym złożył podanie, więc złożyłem i adminuje do dziś. W międzyczasie awansowałem na [email protected] i później opiekuna,z którego zrezygnowałem niedawno.

 

Właśnie Twoja rezygnacja wzbudziła wiele emocji na forum. Z tego co widze, do tej pory jest poruszany ten temat. Zdradzisz nam, co było jej powodem?

Nie da się ukryć,że cały czas ta sprawa jest poruszana na forum przez różnych użytkowników i w różny sposób. Od jakiegoś czasu na sieci zapanowały dziwne zwyczaje, dziwne awanse itd. Z tego co wiem, kilka osób z tego powodu opuściło sieć (przynajmniej oficjalnie). Jednak nie interesowałem się tym i nie brałem udziału w żadnych dyskusjach na ten temat - pilnowałem "swojego" serwera do momentu, aż moderatorka niesłusznie dała warny w moim dziale adminom i graczom, którzy wypowiadali się na temat demka. Nie mogłem tego tak zostawić i napisałem pw do moderatorki, ale po jej wypowiedzi odniosłem wrażenie, że nie ma sensu dyskutować z nią. Później w całą sytuację włączył się Relon. Wtedy zapowiedziałem, że napisze skargę na moderatorkę. Napisałem skargę, wkleiłem dowody, po czym dostałem warna za "wynoszenie informacji z pokoju adminów", następnie dostałem blok na SB (shoutbox) za rzekomą obrazę donatora. Według mnie to było jasne, że to kara za to, że ośmieszyłem Relona poprzez pokazanie wypowiedzi do szerszej publiczności.Napisałem odwołanie od warna, które Relon szybko zamknął. Napisałem wtedy,  że rezygnuje z funkcji opiekuna, ponieważ nie poczuwam się do winy za tego warna, a jak wiadomo opiekun nie możne miedz warna.

 

Czyli jedynie ta sytuacja była powodem Twojego odejścia?

Tak. Nie lubię niesprawiedliwości i kolesiostwa, a to, co się działo w tej sprawie to cyrk. Niedługo trzeba było zresztą czekać na kolejną sytuację z tą samą moderatorką - znów powarnowala niesłusznie. Odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie, a skarga czeka na rozpatrzenie. Podsumowując, rezerwowanie komuś miejsca w rekrutacji i dawanie rangi nawet gdy większość wypowiadających się była na nie nie skończyła się dobrze. Jedyna nadzieja jest taka, że ta sytuacja wymusi zmiany na forum w postaci dobierania odpowiednich ludzi na stanowiska - tak, jak to było kiedyś.

 

Okej, więc nawiązując - gdybyś był w tym momencie [email protected] naszej sieci, co byś zmienił?

Przede wszystkim do zmiany jest przebieg rekrutacji. Nie może być tak, że dwie osoby decydują o tym, kogo przyjąć a kogo nie. Kiedyś było tak, że cala wyższa administracja musiała wyrazić pozytywną opinię na temat kandydata i dopiero dostawał rangę - wtedy to nie byli przypadkowi ludzie. Problem teraz jest chyba również z deficytem osób, które mogłyby być supportami, czyli takimi,  które znają się na konfiguracji serwerów itd. Obiektem dyskusji jest też sprawa odwołań od warnów - osoby, które wybierają moderatora nie powinni rozpatrywać skarg i odwołań - wtedy wykluczy się podejrzenie o faworyzowanie użytkowników. To wszystko zbiegło się w czasie razem i takie są tego efekty, ale myślę, że Soplica wróci jeszcze na właściwe tory. Do poprawy jest sam regulamin, który jest różnie interpretowany i istnieje podejrzenie, że jest to spowodowane tym, kogo warn dotyczy. Sam pisałem temat z pytaniem, czy staż na forum ma wpływ na warna o wartości "1" lub ostrzeżeniu słownym. Podałem w nim Twój przykład, gdzie w podobnej sytuacji innemu użytkownikowi warna zostawili, a Tobie zdjęli. Temat zamknął @F w pierwszym zdaniu pisząc, że nie ma sensu ze mną dyskutować, po czym w drugim zaprosił mnie na ts na rozmowę. Jest to kolejny przykład braku konsekwencji i logiki wśród @F. Na żadne punkty w skardze czy pytaniu nie otrzymałem merytorycznej odpowiedzi, tylko zamykano temat nie odpowiadając na moje spostrzeżenia. Niestety przez takie zachowania ludzie nie widzą ich dużej pracy i czasu poświęconego na forum, tylko postrzegają ich w złym świetle.

Wracając do sytuacji mojego warna, którego dał mi Relon - wczoraj sam wyniósł "informacje z pokoju adminów" w odwołaniu i jak na razie nie poniósł konsekwencji.
 
Osobiście myślę, że całe to niewynoszenie informacji z pokoju administracji nie zawsze się sprawdza, bo informacje i tak wyciekają :) ale chyba jest tez coś pozytywnego, o co bardzo byś dbał jako [email protected], prawda?
Informacje wyciekały, wyciekają i będą wyciekać - to jest nieuniknione. Trzeba tylko brać pod uwagę jakiego rodzaju są to informacje. Hmm, o co bym dbał? Na pewno o ludzi, którzy tworzą tą sieć, bo to ich zasługa, że Soplica wciąż się trzyma i rozwija. Gdy byłem jeszcze opiekunem stawiałem własnie na ludzi, dobrą atmosferę i starałem się wszystkich traktować sprawiedliwie i na równi, dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować osobom, które przyczyniły się do powstania sieci, bo dzięki temu poznałem wiele ciekawych osób, z którymi utrzymuje kontakt do teraz i z którymi planujemy kolejne zloty i spotkania.
 
To miłe, że tak cenisz dobrą atmosferę - sama uważam, że jest ona najważniejsza na serwerze. A czy jest w naszej sieci taka osoba, którą szczególnie zapamiętałeś i której chciałbyś teraz coś powiedzieć?
Jest dużo takich osób, dlatego nie będę wymieniał, bo nie ma na to czasu, a nie chciałbym przy tym kogoś pominąć.
 
Rozumiem. Wracając jeszcze do tematu opiekuna, masz jakąś złotą myśl lub dobrą radę, którą chciałbyś przekazać innym opiekunom?
Jest prosta rada i nie dotyczy tylko bycia opiekunem, ale też codziennego życia - traktować wszystkich równo, sprawiedliwie i z szacunkiem, wtedy tez będzie się tak traktowanym przez innych. Gdybym miał pupilków na serwerze wśród swoich adminów to wiem, że reszta by się buntowała, gracze by to widzieli i atmosfery by nie było.
 
Okej, ostatnie pytanie -  czy zamierzasz kiedyś wrócić na stanowisko opiekuna?
Na obecną chwilę nie przewiduje takiej możliwości. Uważam, że serwer ma obecnie dobrego opiekuna, który ma dużo zapału do pracy i na pewno jeszcze dzięki temu poprawi się jakość serwera.
 
W takim razie bardzo dziękuję Ci za wywiad i powodzenia :) mam nadzieję, że mimo wszystko nie opuścisz naszej sieci i będziesz w jakiś sposób czuwał nad serwerem TP.
Jak już wspomniałem, serwer TP ma dobrego anioła stróża :). Dziękuję uprzejmie za wywiad. Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich czytających, a przede wszystkim adminów, graczy i obsługę techniczną serwera TP (tak tak, gracze ich nie znają, ale to oni wkładali dużo energii w to i poprawiali błędy na serwerze). Tobie życzę powodzenia w prowadzeniu redakcji i wytrwałości :)

 


????? Warn???

20 styczeń 2017 - 22:42

Otrzymałam warna,co jest chyba dosyć śmieszne...spam? Pumo,nie napisałam czegoś w stylu "zgadzam się z kolegami wyżej",tylko normalnie wyraziłam swoją opinie. Nie widze tutaj kopiowania po innych lub nic nie wnoszenia do tematu - przeczytaj jeszcze raz uważnie całą moją wypowiedź. Jak dla mnie warn niesłuszny,proszę o rozpatrzenie.

P.S. Pierwsze zdanie to tak zwana ironia (Ironia (grec. εἰρωνεία eironeía, dosłownie „przestawienie, pozorowanie“) – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy)

 

http://cs-soplica.co...y/#entry1311525stat4u