deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Ninka

Ninka

Rejestracja: 16 lip 2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 01:38
***--

#1354214 blondi

Napisane przez Ninka w 19 wrzesień 2017 - 20:04

Cóż...biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, Twoje zachowanie rzeczywiście nie było do końca stosowne, poza tym pyskówka typu "nie będziesz mi życia układać" była zbędna w tamtym momencie. 

Admin ma prawo Cie upomnieć i w tym przypadku nie powinieneś ciągnąć dyskusji, aczkolwiek Bloondy również nie jest bez winy. 

Reasumując - z Bloondy zostanie przeprowadzona rozmowa, natomiast Tobie mute został skrócony do 2 godzin (bo jednak wydarłeś się na cały serwer, poza tym lekkie prowo również tam jest wyczuwalne). 

 

/Cls.


 • 3


#1346963 skillu

Napisane przez Ninka w 25 lipiec 2017 - 15:37

Mimo że nie mój dział to się wypowiem,bo Skillu gra tez często u nas na serwie. Jak na oko 3/4 adminów 1v1 ten gracz jest czysty :) 


 • 1


#1346566 Ban za Zmiane nicku ? poebao ?

Napisane przez Ninka w 23 lipiec 2017 - 15:03

Mimo wszystko dostałeś ub, ale pamiętaj o tym na przyszłość.
 • 1


#1340076 ODBANOWANY: unbanik prosze :)

Napisane przez Ninka w 16 czerwiec 2017 - 18:39

Dla mnie również gracz jest czysty. Po konsultacji z Yanosikiem ban zostaje zdjęty. Zapraszamy do gry :)


Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana.
Zapraszam ponownie do gry.


 • 1


#1329050 śmieszny admin

Napisane przez Ninka w 28 marzec 2017 - 00:23

Sikor,bawisz się w adwokata charytatywnie,czy o co chodzi? Sprins ostro zareagował,za co zostanie upomniany,ale ty też wtrąciłeś się cholera wie po co,gdy temat cie nie dotyczył kompletnie :) 

Jak dla mnie skarga 50/50 - z jednej strony admina poniosły nerwy, z drugiej twoja jakakolwiek wypowiedź w tamtym momencie była zbędna. Mute i gag zostają, Sprins dostaje upomnienie, skarga zamknięta.


 • 3


#1322149 Szybka rekrutacja

Napisane przez Ninka w 02 marzec 2017 - 00:42

Gerlos,po 1 sesje po 15 minut,po 2 czat,no cóż..."ty k***o" skierowane do kogoś (gracza?) nie świadczy o tobie zbyt dobrze. Odrzucony


 • 1


#1315828 Skarga na BHakereq!

Napisane przez Ninka w 05 luty 2017 - 21:22

Zmutowany przez administratora z serwa. Zamek.


 • 1


#1314799 Wywiad #6 Pasiak88 "Moja wersja wydarzeń"

Napisane przez Ninka w 01 luty 2017 - 20:02

   
𝓦𝔂𝔀𝓲𝓪𝓭 #𝟲 
 
 
Hej Pasiaku! Na początku tego wywiadu chciałabym,żebyś powiedział nam kilka słów o sobie - co robisz w życiu, ile masz lat, może coś o swojej pasji, jeśli taką posiadasz.

Witam Szanowną Panią Redaktor oraz wszystkich czytających. Mieszkam w Krakowie i tutaj pracuje jako motorniczy, mam 26 lat, lubię muzykę,śpiew i taniec, oprócz tego lubię jazdę na rowerze, oczywiście jeśli pogoda na to pozwala. Poza tym interesuje się psychologią oraz historią.

 

To ciekawe i nietypowe zainteresowania. Podrzuć nam jakiś według Ciebie ciekawy fakt historyczny.

Czy ja wiem czy ciekawe i nietypowe, raczej normalne :) . Hmm dużo jest faktów i mitów historycznych, które nie do końca są jasne i wyjaśnione, mamy przykład choćby Pana "Bolka" - niby bohater narodowy a okazuje się, że nie do końca tak z nim było wszystko w porządku.

 

Najciekawsze są chyba własnie takie nieścisłości historyczne, które są tematem dyskusji :) okej, więc wiemy już coś o Tobie, wobec tego opowiedz nam teraz o swojej drodze od zwykłego użytkownika do opiekuna serwera.

Masz rację, tylko niekiedy dyskusja przeradza się w awanturę i niepotrzebne emocje. Na sieci znalazłem się poprzez serwer TP, tam zacząłem grać regularnie.Wtedy poznałem adminów i po jakimś czasie zacząłem się udzielać na forum, wtedy [email protected] serwera Sola i kilku adminów zaczęło mnie namawiać, żebym złożył podanie, więc złożyłem i adminuje do dziś. W międzyczasie awansowałem na [email protected] i później opiekuna,z którego zrezygnowałem niedawno.

 

Właśnie Twoja rezygnacja wzbudziła wiele emocji na forum. Z tego co widze, do tej pory jest poruszany ten temat. Zdradzisz nam, co było jej powodem?

Nie da się ukryć,że cały czas ta sprawa jest poruszana na forum przez różnych użytkowników i w różny sposób. Od jakiegoś czasu na sieci zapanowały dziwne zwyczaje, dziwne awanse itd. Z tego co wiem, kilka osób z tego powodu opuściło sieć (przynajmniej oficjalnie). Jednak nie interesowałem się tym i nie brałem udziału w żadnych dyskusjach na ten temat - pilnowałem "swojego" serwera do momentu, aż moderatorka niesłusznie dała warny w moim dziale adminom i graczom, którzy wypowiadali się na temat demka. Nie mogłem tego tak zostawić i napisałem pw do moderatorki, ale po jej wypowiedzi odniosłem wrażenie, że nie ma sensu dyskutować z nią. Później w całą sytuację włączył się Relon. Wtedy zapowiedziałem, że napisze skargę na moderatorkę. Napisałem skargę, wkleiłem dowody, po czym dostałem warna za "wynoszenie informacji z pokoju adminów", następnie dostałem blok na SB (shoutbox) za rzekomą obrazę donatora. Według mnie to było jasne, że to kara za to, że ośmieszyłem Relona poprzez pokazanie wypowiedzi do szerszej publiczności.Napisałem odwołanie od warna, które Relon szybko zamknął. Napisałem wtedy,  że rezygnuje z funkcji opiekuna, ponieważ nie poczuwam się do winy za tego warna, a jak wiadomo opiekun nie możne miedz warna.

 

Czyli jedynie ta sytuacja była powodem Twojego odejścia?

Tak. Nie lubię niesprawiedliwości i kolesiostwa, a to, co się działo w tej sprawie to cyrk. Niedługo trzeba było zresztą czekać na kolejną sytuację z tą samą moderatorką - znów powarnowala niesłusznie. Odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie, a skarga czeka na rozpatrzenie. Podsumowując, rezerwowanie komuś miejsca w rekrutacji i dawanie rangi nawet gdy większość wypowiadających się była na nie nie skończyła się dobrze. Jedyna nadzieja jest taka, że ta sytuacja wymusi zmiany na forum w postaci dobierania odpowiednich ludzi na stanowiska - tak, jak to było kiedyś.

 

Okej, więc nawiązując - gdybyś był w tym momencie [email protected] naszej sieci, co byś zmienił?

Przede wszystkim do zmiany jest przebieg rekrutacji. Nie może być tak, że dwie osoby decydują o tym, kogo przyjąć a kogo nie. Kiedyś było tak, że cala wyższa administracja musiała wyrazić pozytywną opinię na temat kandydata i dopiero dostawał rangę - wtedy to nie byli przypadkowi ludzie. Problem teraz jest chyba również z deficytem osób, które mogłyby być supportami, czyli takimi,  które znają się na konfiguracji serwerów itd. Obiektem dyskusji jest też sprawa odwołań od warnów - osoby, które wybierają moderatora nie powinni rozpatrywać skarg i odwołań - wtedy wykluczy się podejrzenie o faworyzowanie użytkowników. To wszystko zbiegło się w czasie razem i takie są tego efekty, ale myślę, że Soplica wróci jeszcze na właściwe tory. Do poprawy jest sam regulamin, który jest różnie interpretowany i istnieje podejrzenie, że jest to spowodowane tym, kogo warn dotyczy. Sam pisałem temat z pytaniem, czy staż na forum ma wpływ na warna o wartości "1" lub ostrzeżeniu słownym. Podałem w nim Twój przykład, gdzie w podobnej sytuacji innemu użytkownikowi warna zostawili, a Tobie zdjęli. Temat zamknął @F w pierwszym zdaniu pisząc, że nie ma sensu ze mną dyskutować, po czym w drugim zaprosił mnie na ts na rozmowę. Jest to kolejny przykład braku konsekwencji i logiki wśród @F. Na żadne punkty w skardze czy pytaniu nie otrzymałem merytorycznej odpowiedzi, tylko zamykano temat nie odpowiadając na moje spostrzeżenia. Niestety przez takie zachowania ludzie nie widzą ich dużej pracy i czasu poświęconego na forum, tylko postrzegają ich w złym świetle.

Wracając do sytuacji mojego warna, którego dał mi Relon - wczoraj sam wyniósł "informacje z pokoju adminów" w odwołaniu i jak na razie nie poniósł konsekwencji.
 
Osobiście myślę, że całe to niewynoszenie informacji z pokoju administracji nie zawsze się sprawdza, bo informacje i tak wyciekają :) ale chyba jest tez coś pozytywnego, o co bardzo byś dbał jako [email protected], prawda?
Informacje wyciekały, wyciekają i będą wyciekać - to jest nieuniknione. Trzeba tylko brać pod uwagę jakiego rodzaju są to informacje. Hmm, o co bym dbał? Na pewno o ludzi, którzy tworzą tą sieć, bo to ich zasługa, że Soplica wciąż się trzyma i rozwija. Gdy byłem jeszcze opiekunem stawiałem własnie na ludzi, dobrą atmosferę i starałem się wszystkich traktować sprawiedliwie i na równi, dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować osobom, które przyczyniły się do powstania sieci, bo dzięki temu poznałem wiele ciekawych osób, z którymi utrzymuje kontakt do teraz i z którymi planujemy kolejne zloty i spotkania.
 
To miłe, że tak cenisz dobrą atmosferę - sama uważam, że jest ona najważniejsza na serwerze. A czy jest w naszej sieci taka osoba, którą szczególnie zapamiętałeś i której chciałbyś teraz coś powiedzieć?
Jest dużo takich osób, dlatego nie będę wymieniał, bo nie ma na to czasu, a nie chciałbym przy tym kogoś pominąć.
 
Rozumiem. Wracając jeszcze do tematu opiekuna, masz jakąś złotą myśl lub dobrą radę, którą chciałbyś przekazać innym opiekunom?
Jest prosta rada i nie dotyczy tylko bycia opiekunem, ale też codziennego życia - traktować wszystkich równo, sprawiedliwie i z szacunkiem, wtedy tez będzie się tak traktowanym przez innych. Gdybym miał pupilków na serwerze wśród swoich adminów to wiem, że reszta by się buntowała, gracze by to widzieli i atmosfery by nie było.
 
Okej, ostatnie pytanie -  czy zamierzasz kiedyś wrócić na stanowisko opiekuna?
Na obecną chwilę nie przewiduje takiej możliwości. Uważam, że serwer ma obecnie dobrego opiekuna, który ma dużo zapału do pracy i na pewno jeszcze dzięki temu poprawi się jakość serwera.
 
W takim razie bardzo dziękuję Ci za wywiad i powodzenia :) mam nadzieję, że mimo wszystko nie opuścisz naszej sieci i będziesz w jakiś sposób czuwał nad serwerem TP.
Jak już wspomniałem, serwer TP ma dobrego anioła stróża :). Dziękuję uprzejmie za wywiad. Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich czytających, a przede wszystkim adminów, graczy i obsługę techniczną serwera TP (tak tak, gracze ich nie znają, ale to oni wkładali dużo energii w to i poprawiali błędy na serwerze). Tobie życzę powodzenia w prowadzeniu redakcji i wytrwałości :)

 


 • 23


#1314650 Patola Na Serwerze

Napisane przez Ninka w 01 luty 2017 - 00:00

Dzięki za zgłoszenie,gracze ukarani :) /close

 

 

P.S. Dziękuje Sonik :)


 • 1


#1313501 Milutka Administracja

Napisane przez Ninka w 27 styczeń 2017 - 23:43

Moje obiektywne odczucie po obejrzeniu demka? Nakręcanie burzy z niczego. Tak naprawde Michu nie powiedział Ci nic obraźliwego,stwierdził jedynie fakt,że wypierasz się tego,że byłaś u nas adminem. Stwierdziłaś wtedy,o ile dobrze usłyszałam,że wstydzisz się tego,że tu adminowałaś. Później poleciał tekst "nie polecam tego serwera". Jak dla mnie swoim zachowaniem i wypowiedziami sprowokowałaś admina do reakcji. Byłaś naszą koleżanką i jak zostało powiedziane przez Micha,w pewnym momencie Twoja aktywność spadła zupełnie do zera,a chwilę później odeszłaś (wiem jak było,bo miałam Cie przydzieloną jako [email protected]),dlatego w momencie gdy tak po prostu sie wyparłaś tego wszystkiego było to trochę...przykre?

Podsumowując,jak dla mnie skarga jest niesłuszna. Swoimi wypowiedziami sprowokowałaś Micha do reakcji,zresztą rzeczony admin nie powiedział Ci nic szczególnie obraźliwego.

 

P.S. Pkt z regulaminu,pod który można podpiąć "nie polecam serwera"

 

 

3. Zakaz oczerniania i próby niszczenia wizerunku Sieci (upomnienie, blokada na czat i mikrofon do tygodnia).

 

 

 

P.S.2 Proszę o zakończenie zbędnej dyskusji - czekamy na decyzję Opiekuna


 • 1


#1311525 Nowy opiekun DD2 - Cajdi - nowe rzady

Napisane przez Ninka w 20 styczeń 2017 - 18:57

To teraz z cyklu "nie znam się,to się wypowiem".
Po pierwsze,po kiego kalesona wynosić takie rzeczy poza serw? Czy naprawde nie potraficie się dogadać między sobą? Nie macie już po kilka latek chyba,żeby latać na skargi,więc po co? Dorosłe chlopy jesteście...zamiast się solidarnie zwyzywac od najgorszych na steam,a później iść razem na mm nakręcacie burze..
Po drugie,jako że nie znam żadnego z was,wypowiem się calkowicie obiektywnie tylko na podstawie opisów tutaj podanych. Oboje zrobiliscie błąd - opiekun powinien najpierw wziąć takiego admina na rozmowe i spróbować jakoś wpłynąć,a nie degradowac. Tak samo admin,który powinien się udzielać częściej - choćby kurde dla świętego spokoju. Panowie,wina zawsze leży po obu stronach,pamiętajcie o tym. Jak dla mnie powinniscie iść teraz na TS czy steam i sobie to wyjaśnić - między sobą,na spokojnie,bez publiki i zbędnych emocji. Po męsku po prostu :)
Peace
 • 1


#1309923 Bazgrołki

Napisane przez Ninka w 13 styczeń 2017 - 00:47

Nie znam się,to się wypowiem :> 

Ostatnia praca jak dla mnie zbyt mało kolorowa - przeważają dwa kolory,w dodatku niezbyt współgrające ze sobą,na dodatek tło wygląda dziwnie,jakby było celowo rozmazane żeby nie było widac otoczenia ;/


 • 1


#1308829 Turniej CS:GO| 5vs5-Wyniki oraz podsumowanie

Napisane przez Ninka w 08 styczeń 2017 - 23:02

Bardzo Wam dziękuje kochani za super atmosferę :) przede wszystkim cieszę się,że mimo naszej małej wiedzy,krótkiego czasu organizacji (bo nowy sponsor pojawił się dosyć późno) i robienia niektórych rzeczy "na piechotke" (np. banowanie map) turniej się podobał i spotkał z takim oddźwiękiem :) ze swojej strony chciałam podziękować tym trzem,bez których nie byłoby niczego - Echo,Killu,Walt uwielbiam Was <33 dziękuje też Relonowi i Saygonowi za pomoc w ogarnięciu TSa,reklamy i wsparcie różnorakiego typu. Wielki szacun dla komentatorów - Yared & Mike,Lumiś & Nathal - odwaliliście kawał świetnej roboty,mimo często braku doświadczenia w rzeczach tego typu. Komentowaliście wiele godzin,za co chyle kapelusz,bo trzeba mieć nerwy i samozaparcie...bardzo Wam dziękuje za to,że tak się przyłożyliście do tego :* No i przede wszystkim dziękuje Wam,kochani za to,że mimo że nie zawsze wszystko wychodziło nam idealnie i za pierwszym razem (np. jak na pierwszym meczu nie wczytałam konfigu i ktoś się śmiał że grają mecz na nożach xD) byliście wyrozumiali i cierpliwi. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że za całkiem niedługo uda nam się zorganizować jeszcze coś :)


 • 2


#1302984 Ola z PornOla v2

Napisane przez Ninka w 23 grudzień 2016 - 07:39

Podpisuje się pod wypowiedzia Russela. Rozumiem że przez wypowiedź "niech się nie wypowiadaja osoby które slyszaly" chciałas mnie zablokować...otóż niet :) nie mam nic przeciwko tobie osobiście,aczkolwiek śmiechlam widząc po raz kolejny twoje podanie. Po 1,przejda podania bez skazy,jak powiedział Patol. Po 2 właśnie przyjęlismy 2 mlodszych,co daje nam ok 15 adminow na ten moment...i myślę że tyle wystarczy :) a po 3,nie pchaj się ciągle tam gdzie cie zwyczajnie nie chcą...
 • 1


#1301291 Pełny pakiet banerów na turniej 5vs5 soplica

Napisane przez Ninka w 18 grudzień 2016 - 00:56

Jak dla mnie baner od Darxxa nr 2 win absolutny :) aczkolwiek ja jestem kobieta i lubie wszystko co różowe,więc wypowiedzcie sie wy :D


 • 2

stat4u