Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Ninka

Ninka

Rejestracja: 16 lip 2014
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:16
***--

W temacie: ZBANOWANY: Prośba o UnMute...

05 lipiec 2017 - 10:51

Nie mój drogi. Muta dostałeś za mapkę aztec ode mnie. Został nadany po przegladnieciu demka. Dostałeś go za brak kultury. Kara 3 dni i tak jest łagodna w stosunku do tego, jak się wyrażałes. Natomiast knebel dostałeś od Bloondy za spamowanie na czacie pomimo tego, że napisałam ci na y@ za co dostałeś mute - również przy użyciu niecenzuralnych słów. W obu przypadkach byłeś upominany przez adminów i się nie zastosowałes. Proszę jeszcze o wypowiedź Mahira i Bloondy oraz PatolEcho. Jak na moje, kara zostaje.

W temacie: skarga na admina

03 lipiec 2017 - 10:22

Ta skarga jest dosyć ciężka do rozpatrzenia. Relon źle sformułował ostrzeżenie,ale ty też Talib przegiąłeś,i to ostro. Za kulture dostajesz muta na 3 dni,z Relonem przeprowadzę rozmowę. 

W tej sytuacji nic nie jest do końca czarne czy białe. Oboje po troche zawiniliście,ale tak czy siak powinieneś potrafić się zachować i mimo wszystko mieć jakieś minimum szacunku do osób,które pilnują żeby panował spokój i żeby dało się pograć. 

 

 

Skarga 50/50 - w mojej ocenie. PatolEcho jeszcze się zapozna i da ostateczny werdykt,natomiast mut zostaje nałożony już teraz.

 

/cls.


W temacie: Podanie o Admina sNaFu

16 czerwiec 2017 - 19:26

Za krótko u nas grasz = słabe sesje,czas max do poprawy,na nie. Spróbuj za jakiś czas,jak podciągniesz te dwie rzeczy :)


W temacie: ODBANOWANY: Ban za nic

16 czerwiec 2017 - 19:20

http://sourcebans.cs...c&Submit=Szukaj tu jest twój ban,nadał ci go opiekun. Do czasu wyjaśnienia przez niego temat zamykam :)


W temacie: ODBANOWANY: unbanik prosze :)

16 czerwiec 2017 - 18:39

Dla mnie również gracz jest czysty. Po konsultacji z Yanosikiem ban zostaje zdjęty. Zapraszamy do gry :)


Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana.
Zapraszam ponownie do gry.stat4u