Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Relon

Relon

Rejestracja: 03 kwi 2012
Aktualnie: Poza forum
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

#1319357 Moderator - Darx

Napisane przez Relon w wczoraj, 15:53

Darxx jesteś chyba osobą, która w historii na randze grafik zrobiła najwięcej prac nie tylko dla użytkowników ale dla sieci również(np turniej,bannery itd). Mimo krótkiego stażu w sieci to jestem skłonny Ci zaufać i głęboko wierze, że mnie nie zawiedziesz.

 

Do tych osób, co piszą, że nie ma admina na serwerze i nie spełnia wymagań - to myślę, że ranga grafik nawet lepiej wygląda w takim podaniu niż admin serwera.

Podanie zaakceptowane. 


 • 1


#1319319 [MODERATOR] bobik

Napisane przez Relon w wczoraj, 14:36

bobiksss Doceniam naprawdę twoją prace dla tej sieci, wszelakie skargi itd. z Twojej skargi pokazują, że Ci zależy. Z tego co widziałem jako uploader również się sprawdzasz. 

-Czas online +/-

-Aktywność na forum +/-

-Wiek na duży -

 

Sądzę, że masz potencjał w tej sieci i jeszcze przyjdzie na Ciebie czas. Jesteś jeszcze bardzo młody i wszystko przed Tobą. Pracuj dalej a dostaniesz szansę, nie widzę problemu.

Podanie odrzucone.


 • 1


#1319130 Przedstaw siebie w FILMIE vol 2!

Napisane przez Relon w 20 luty 2017 - 21:48

Film prawdopodobnie wyląduje w czwartek na naszym kanale YT

Pozdrawiam.


 • 4


#1319079 [Moderator] Sola

Napisane przez Relon w 20 luty 2017 - 20:28

To podanie jest czysto formalne by nie było potem żadnych problemów, że zostałeś przyjęty bez podania tak jak Lost chciał.

Oczywiście podanie zaakceptowane.


 • 1


#1318512 Propozycji kilka.

Napisane przez Relon w 18 luty 2017 - 10:08

) Chodzi o rozpatrywanie różnorakich skarg czy podań. Przykład ostatniego kandydata na technicznego. Kupa głosów, od pierwszego posta zawierającego podanie do zamknięcia przez J@ minęła kupa czasu (dalej bez jakiejkolwiek decyzji). Czas oczekiwania na jakąkolwiek reakcję znacznie się z biegiem czasu wydłużył. Rozumiem, że liczba osób upoważnionych do rozpatrzenia jest ograniczona, ale może właśnie włączyć w ten projekt J@ sieci? Dać im taką władzę to chyba nie grzech, skoro ktoś zaufał im na tyle, żeby dać im ten kolor.  

Widziałeś, że to podanie jest na admina technicznego Forum, J@ sieci jedynie co mogą zrobić to dodać rangę. Moim zdaniem jest to dość poważne stanowisko, z dużymi dostępami i podanie powinien rozpatrzyć jednak Lost 

 

Temat przewalany przy okazji ostatniej rekt. na moderatora. Nie może być tak, że osoba odpowiedzialna za rekrutację modków, jest też sędzią w sprawach skarg na ową osobę. Musi być to osoba postronna, która na chłodno przyjmie temat. Rozpatrzy za i przeciw w skardze i podejmie decyzję. Ile wisiała ostatnia skarga? Za długo. Zawsze osoba, która daną osobę przyjmie, będzie stać za nią murem (to oczywiste i to jest ludzki odruch).  
 

 

Jasno napisaliśmy, że nie będziemy się zajmować już ostrzeżeniami i skargami. Jak widać odwołania leżą od 25 stycznia nie ruszone

 

Częstsze zmiany kadrowe. Kiedyś nie było problemu z wywaleniem kogoś, bo nie robił nic kilka dni. Chociaż wtedy był większy natłok pracy może... Osoby wypalone/nieobecne powinny być zmieniane na stanowiskach. Bezproduktywność zabija tą sieć.

 

Bo kiedyś było mnóstwo chętnych na dane stanowiska i wymagania mogły być wyższe. Czasy się niestety zmieniły to powinieneś zauważyć. Wystarczy zobaczyć podania na moderatora, gdzie kandydaci często się powtarzają. To już nie jest to co za czasów 1.6 niestety.

 

Skoro o degradacjach niejako w punkcie trzecim było, to może trochę o awansach. Skoro na J@ sieci można było wybrać Vonkiego (dobry wybór jak się okazało, pracowity chłop), to dlaczego w niektórych przypadkach działa "znajomość" a nie działania dla sieci. Szansę dostał Relon (rozumiem, na + duża obecność na forum itp.). Skoro taki skok można wykonać z zasłużonego, to dlaczego nikt nie wziął pod uwagę np. Olki? Dla niewtajemniczonych Cotidie - kupa czasu w sieci. Ogarniania dwa poważne stanowiska (ogrom czasu na moderatorze), ciągła chęć niesienia pomocy innym. Imo.. idealna @F.

 

Nie wiem czy zauważyłeś ale ja po powrocie normalnie złożyłem podanie na moderatora i byłem nim przez około pół roku, pokazując się z jak najlepszej strony. Potem chciałem pomóc Saygonowi i zgłosiłem się na powró na @F. Więc mój przykład nie bardzo trafiony.  Co do Oli to fakt, odpierdziela kawał dobrej roboty, na forum, na serwerze, na ts. Mi osobiście szkoda by było stracić ją na moderatorze, bo nie widzę następców.

 

5) Miało być trochę więcej tego, ale większość może przy połowie się znudzić Zaraz się zacznie "a ten znowu płacze". W rzyci to mam. Po otrzymaniu przez Agatczi rangę forum posiadało 5ciu modów. Jakim cudem powiedzcie mi w tak krótkim czasie ich liczba zmniejszyła się do dwóch? Nie ma zapotrzebowania na więcej?

 

No przyznam szczerze, że dla mnie to wygląda jak kolejny płacz. Ale mniejsza z tym. Masz prawo. Na to pytanie odpowiedz sam sobie udzieliłeś. Nie ma aż takiej aktywności na forum, by trzymać 5/6 moderatorów. Te czasy prędko nie wrócą, o ile wrócą. Było 3, wszystko w miarę śmigało do czasu kiedy ludzie zaczęli wytykać nam wybór Agatczi na moderatora. Po 1 skardze straciła moderatora. Jest 2 moderatorów, gdzie głównie odwala robotę Ola no ale co ja poradzę. Nie otworzymy rekrutacji bo po 1 nie widzimy kandydatów na to stanowisko  a po 2 nie chcemy zaś słuchać wątów, płaczów na steam, że wybraliśmy osoby nie odpowiednie(nie chodzi tylko o Ciebie). 

 

 

Co do konkursów to osobiście zawsze chętnie coś organizowałem ale aktualnie mam inne ważniejsze rzeczy na głowie. Jak tylko ogarnę życie prywatne na tyle, że będę miał dużo czasu to wezmę się za organizację turnieju/konkursu.


 • 2


#1317140 Prośba on UB

Napisane przez Relon w 10 luty 2017 - 20:38

http://screenshot.sh/oeWqwyLUK5MvL

 

Przewinąłem troche czat i wyszło niby że to ty.

Opiekun serwera niebawem rozpatrzy sprawę.


 • 1


#1317001 Propozycja nie do odrzucenia

Napisane przez Relon w 09 luty 2017 - 23:46

Moim zdaniem i tak już mamy za dużo działów na forum w których się posty nie nabijają. Tak jak zostało wspomniane u góry dział trochę umiera i nie widzę sensu wyłączania postów.

 


 • 2


#1314085 SKARGA NA GRAFIKA PULPETA

Napisane przez Relon w 29 styczeń 2017 - 23:16

To straszne, że się rozmyślił, faktycznie ma to dużo wspólnego z grafiką

 

Halo, policja, proszę przyjechać na soplicę.


 • 10


#1314056 Pokaż się NIE WSTYDŹ SIE ! vol.3 !!!

Napisane przez Relon w 29 styczeń 2017 - 21:02

Nice Szycha :D


 • 2


#1312220 Rezygnacja.

Napisane przez Relon w 23 styczeń 2017 - 11:20

uwzieli sie na mnie

 

Faktycznie

 

 

 

Nie ma to jak rezygnować bo się warna dostało, siema


 • 2


#1311584 ...ale o co właściwie chodzi?

Napisane przez Relon w 20 styczeń 2017 - 20:31

Dziewczyna chce coś zrobić a wy ją dołujecie od razu. Za**biści jesteście ludzie, pozdrawiam :)

#doKomentowaniePierwsi#DoRobotyOstatni


 • 2


#1310186 Przedstaw siebie w FILMIE vol 2!

Napisane przez Relon w 15 styczeń 2017 - 21:45

Narazie zamykam temat. Przeglądne przez weekend zdjęcia i zrobie selekcje :D


Nick:Relon

Imię: Patryk

Wiek: 19

Zdjęcie:  http://imgur.com/a/AReB5

Ranga: Admin Forum

Coś o sobie( 3 zdania w 3 osobie): Forumowy maniak. Studiuje Informatyka w Krakowie. Można z nim porozmawiać na każdy, chętny zawsze do pomocy.

Inne: -

Wyrażam zgodę na użycie informacji i zdjęcia w filmie: TAK

 

 

 

 

Nick: Szyszunia

Imię: Ola

Wiek: 20

Zdjęcie: https://zapodaj.net/...2fffa6.jpg.html

Ranga: Grafik, Admin PaintBall 1.6

Coś o sobie( 3 zdania w 3 osobie): Szyszka z dużym poczuciem humoru, uwielbia się śmiać i żartować. Interesuje się fotografią w wolnym czasie lubi czytać, tańczyć i siedzieć na kompie. Z zawodu kuchara, ponoć jędza. 

Inne: Pozdrawiam mamę i tatę, a w szczególności rodziców i wszystkich sopliczanów.  :D

Wyrażam zgodę na użycie informacji i zdjęcia w filmie: TAK

 

Lista osob wystepujacyh w filmie, reszta zdjęć się nie nadawała/link wygasł


 • 4


#1308569 Stream Soplicy

Napisane przez Relon w 08 styczeń 2017 - 12:39

Na Twitchu Soplicowskim od dawien dawna się nic nie dzieje. Sądzę że gdyby się stream dobrze rozwninął to może być dobra forma reklamy dla nas oraz integracji z graczami. Myślę że też Lumisiowi można spokojnie zaufać,


 • 1


#1308568 Dylemat

Napisane przez Relon w 08 styczeń 2017 - 12:37

Bagnet m9 :D


 • 1


#1308442 Turniej CS:GO| 5vs5-Wyniki oraz podsumowanie

Napisane przez Relon w 07 styczeń 2017 - 23:31

Bardzo dobry turniej. Cieszę się że mogłem spędzić 2 dni w tak doborowym towarzystwie administracji arenek i że mogłem coś pomóc. Gratulację dla wygranych i przegranych - za walkę :)


 • 2

stat4u