Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Relon

Relon

Rejestracja: 03 kwi 2012
Aktualnie: Poza forum
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

W temacie: Moderator - Darx

wczoraj, 15:53

Darxx jesteś chyba osobą, która w historii na randze grafik zrobiła najwięcej prac nie tylko dla użytkowników ale dla sieci również(np turniej,bannery itd). Mimo krótkiego stażu w sieci to jestem skłonny Ci zaufać i głęboko wierze, że mnie nie zawiedziesz.

 

Do tych osób, co piszą, że nie ma admina na serwerze i nie spełnia wymagań - to myślę, że ranga grafik nawet lepiej wygląda w takim podaniu niż admin serwera.

Podanie zaakceptowane. 


W temacie: [Moderator] Ying

wczoraj, 15:48

Literówki się zdarzają każdemu, lecz dziwi mnie kompletnie fakt, iż masz tak małe poparcie wśród innych użytkowników forum. Wiem, że w poprzedniej rekrutacji napisałem Ci, żebyś próbował ale to nie jest jeszcze ten czas. Widzę też, że już nie mieszasz się w sprawy, które Cie nie dotyczą co jest plusem przy twojej osobie. Jako Gamer ostatnio trochę też opuściłeś loty. Pracuj pracuj dalej a na pewno dostaniesz szanse.

Podanie odrzucone.


W temacie: [MODERATOR] bobik

wczoraj, 14:36

bobiksss Doceniam naprawdę twoją prace dla tej sieci, wszelakie skargi itd. z Twojej skargi pokazują, że Ci zależy. Z tego co widziałem jako uploader również się sprawdzasz. 

-Czas online +/-

-Aktywność na forum +/-

-Wiek na duży -

 

Sądzę, że masz potencjał w tej sieci i jeszcze przyjdzie na Ciebie czas. Jesteś jeszcze bardzo młody i wszystko przed Tobą. Pracuj dalej a dostaniesz szansę, nie widzę problemu.

Podanie odrzucone.


W temacie: Moderator - DeaMalum

wczoraj, 14:10

Bojówka Ciebie też znam dość dobrze, bo współpracowaliśmy razem na TS i uważam Cię za osobę godna zaufania i pomocną ale....

-Masz spory staż na forum ale tylko nieco ponad 160 postów i ilość dni spędzonych na forum też nie jest jakaś powalająca.

-Nie widać Cię za bardzo na forum.

 

Niedawno wróciłaś do naszej sieci poprzez serwer PB, daj się poznać na forum, polepsz trochę aktywność, myślę, że w przyszłych rekrutacjach będziesz miała spore szanse o ile poprawisz to o czym napisałem wyżej.

Podanie odrzucone.


W temacie: [Moderator] ARIN

wczoraj, 13:55

-brak admina, czy chociażby grafia/uploadera,

-słaba rozpoznawalność,

-podanie mało przekonywujące

 

Rozmawiałem może z Tobą parę ale to zbyt mało bo powierzyć Ci rangę moderatora. Jeśli Ci zależy, złóż podanie gdzieś na admina, na serwerze na którym chociaż grasz, daj się poznać ludziom. Udzielaj się bardziej na forum.

Podanie odrzuconestat4u