Login Alphabay Market alpha02 Alphabay Market carding Login Alphabayalphabaywyjrktqn.onion AlphaBay URL pwoah7p6o5e67qul.onion Login Alphabay Market Alphabay Market Login Alphabay

pwoah7p6o5e67qul.onion

AlphaBay URL How To Buy From AlphaBay Market?

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Streepy

Streepy

Rejestracja: 11 paź 2011
Aktualnie: Przegląda profil Streepy
Dostępny Ostatnio: dziś, 09:19
****-

#1336714 Dzień dziecka - pytanko ;)

Napisane przez Streepy w wczoraj, 17:04

Na dzień dziecka to będzie konkurs i kilka innych atrakcji, nie tylko o vipy.
Tylko niech serwer będzie w miarę zapełniony :D

Ps. Aby dostać prezent, to trzeba pierw być grzecznym! :)
 
 • 1


#1336370 JailBreak | Aktywacja

Napisane przez Streepy w 26 maj 2017 - 11:06

Ranga, o której piszesz, z góry odpada. Jeśli chcesz pomóc, to pisz podanie o młodszego admina. Niedługo to każdy będzie mieć jakąś rangę...

Co do konkursów/eventów, to pisałem tobie, że zorganizujemy. Narazie mamy inne piorytety, które trzeba wykonać.

Apropos filmików na yt, to jak chcesz to zrób sobie kanał jb cs-soplica i nagrywaj xD Nic cie nie powstrzymuje, jednak wątpie, że ktoś ci da kanał główny soplicy.Czekam na dalsze pomysły. Można dalej pisać w temacie z pomysłami na ożywienie serwera.
 • 2


#1336227 Propozycja

Napisane przez Streepy w 24 maj 2017 - 17:29

Pomysł wydaje się być fajny, pomyślimy.

Jednak planujemy dla was niespodzianke, o której damy znać niedługo.

Cierpliwości :D


 • 1


#1334997 Skarga na nieodpowiednie zachowanie admina

Napisane przez Streepy w 22 kwiecień 2017 - 23:31

Zamykam tą skarge z powodu nabijania postów oraz odchodzenia od meritum tematu skargi. Widać kto jest kolesiem a kto wrogiem admina :)

Skarga zostanie rozstrzygnięta jutro po naradzie.
 • 2


#1333449 Skarga.

Napisane przez Streepy w 16 kwiecień 2017 - 09:46

Zamykam tą skargę z powodu wojenki która się toczy.

Jeszcze dziś ja lub h@ wypowiemy się pod tą skargą


Zacznijmy od pisania na u@ qucaka. To było niejako prowokowanie administracji, bo każdy wie że jesteś ogarniętym/obeznanym graczem i znasz odpowiedzi na te pytania, ale jakim czortem administracja wywaliła cie odpowiadając. Paranoja, wystarczyło wyjaśnić co i jak a nie kick.

Kolejnie, admini nadużywają y@. Jeden pisze że kogoś kocha, drugi wita sie, kolejny jeszcze rozmawia z graczami. Rozumiem żarty żartami, ale y@ jest między innymi do odpowiadania na pytania zadawane do administracji/do kontaktu z graczami. Zdajcie sobie sprawe, że taki spam kilku adminów nawet mnie denerwuje...

Następnie poruszę sprawę niejako związaną z autorem skargi. Część adminów podzieliła sobie graczy na "przekreślonych", elite oraz randomów. Zwykle to za najmniejsze przewinienie ta pierwsza grupa jest karana, a reszta nie. Sam byłem świadkiem takich sytuacji grając z kont (dzięki za udostępnienie :) kmwtw)"elity" oraz "przekreślonych". To samo tyczy sie spamu na u@ oraz odpowiadania na pytania. No kurde, jedziecie jakimiś stereotypami z tego co widze. Nawet jak ktoś się zmienił, to i tak go karacie za życie. I dziwicie sie że tracimy graczy? Bo ja nie.

Przy okazji poruszę sprawę stosunku administracji do graczy. Kilku z nas uważa się za lepszych od reszty, wywyższa się i myśli że może wszystko. Ma w d*pie sprawy plebsów, banuje/kara sobie za denne rzeczy, odpowiada tylko na pytania wybrańców i bawi się w najlepsze. To jest złe i będą tego konsekwencje. Dodam także, że obgadywanie innych sieci (szczególnie tej ex-h@) i ich graczy też jest złe. Zajmijcie się soplicą, a nie jakimś czymś...


Kar z tej skargi nie mam zamiaru narazie wyciągać. Moim zdaniem rozmowa wychowawcza z trudnymi przypadkami jak narazie wystarczy.
 • 3


#1333374 Czas rundy

Napisane przez Streepy w 15 kwiecień 2017 - 23:10

Moim zdaniem czas jest dobry. No kurde, jak ktoś w tym czasie się nie mieści, to jego problem. Już widzę to 13minut szukania zbuntowanego tt przez wardena... Czekanie tyle czasu na nową rundę odstraszałoby graczy.

Na nie.
 • 1


#1331694 Plusik za report scamera

Napisane przez Streepy w 08 kwiecień 2017 - 11:07

Poszło.
 • 1


#1329046 Jailbreak | Opiekun Knejpar

Napisane przez Streepy w 28 marzec 2017 - 00:08

Zostałem poproszony o wypowiedź w skardze na mojego opiekuna, więc to robię.

 

Zacznijmy od tego, że główny temat skargi, jakim jest ignorowanie u@, to nic nowego. Nie tylko opiekun, lecz także większa część administracji po prostu ignoruje problemy graczy bądź pytania zadawane do administracji. Wałkujemy ten temat praktycznie co zebranie, lecz jednak to nic nie daje. Sam nawet kilka razy "sprawdzałem" administracje oraz opiekuna(sorka :P ) z drugiego konta, poprzez zadawanie pytań ściśle związanych z serwerem na u@. Byłem jednak ignorowany.

 

4. Pierw obowiązki admina, potem gracza.

Chyba większość zapomina o tym.

 

Biorąc pod uwagę aktywność, to może i jest się do czego przyczepić.

 

2.1.7. Opiekun Serwera:

l. ma obowiązek aktywnej gry na serwerze, aby znał jego graczy i kontrolował swoich Administratorów, a także sprawdzał jakość gry na serwerze.

Rozumiem życie prywatne czy też problemy, ale chociaż niech poinformuje nas, że aktywność się zmniejszy. Zniweluje to wszelkie wątpliwości graczy/adminów że masz wywalone w serwer.

 

 

- jak jesteś na serwerze to ciebie nie ma

 

Tutaj niestety się zgodzę. Często jak widzę ciebie na serwerze, to dosłownie zachowujesz się jakby ciebie nie było. Omijasz sprawy które są na serwerze, bywasz często afk oraz tak jakby zamykasz się w sobie. Problemy które admini zostawiają tobie, bo są bezradni czy coś, są czasem ignorowane. Jak już wchodzisz na serwer, to trochę pokazuj się bo już jesteś porównywany przez graczy do bota :G

 

Teraz zahaczę problem wynoszenia informacji z adminowskiego pokoju. Pragnę zauważyć, że przykład podany przez Qucak, o którym dowiedziałem się dopiero teraz, nie jest jedyną taką sytuacją. Podobnie było z wynoszeniem informacji o wyniku głosowania na j@, lecz tamten opiekun uznał moje zgłoszenie jako chęć udupienia każdego i szczerze nie wiem czy zrobił coś z tym. Pragnę tylko podkreślić, że inni za takie pojedyncze incydenty dostawali degradacje, a ty zrobiłeś to aż 2 razy. Nie wiem co o tym mam myśleć...

 

Poruszę także problem aktywności na forum. Zauważyłem, że jeśli ja czegoś nie zamknę (bo nie mam możliwości na obejrzenie demo lub z innych powodów), to zazwyczaj taki temat czeka około tydzień. W temacie skarg/próśb o odbanowanie każda godzina ma znaczenie, więc proszę brać to pod uwagę. Zabawnie wygląda jak po tygodniu zamykany jest temat z prośbą o zdjęcie bana który trwał kilka godzin.

 

Jednak jakby miał dostać degradację za takie rzeczy, to moim zdaniem serwer straciłby trochę. Dlaczego? Jest szykowana nowa edycja, na którą Knejpar szykuje coś nowego, co wpłynie na poprawę komfortu gry. W dodatku ma dobry kontakt z graczami i stara się im pomagać.

 

Degradacja to zbyt wiele.

Już prędzej jakieś upomnienie.


 • 6


#1326512 strrepy

Napisane przez Streepy w 17 marzec 2017 - 21:17

Nie.
 • 3


#1326509 Uky Das i Goose -_-

Napisane przez Streepy w 17 marzec 2017 - 21:08

Goose permban.
Uky das permmute.
Tacy ludzie wyrabiają renome jb jako "patola".
Jak macie jakieś zastrzeżenia,to zapraszam na pw.


Uky das, jak będziesz jeszcze tak pajacował, to skończysz jak twój kolega.

Cls.
 • 4


#1325187 Skarga [Starszy Admin] KeySom

Napisane przez Streepy w 13 marzec 2017 - 18:25

Szczerze, to niezby się dziwie keysomowi :)
Miałem dużo do czynienia z tobą, więc pozwolę sobię na wypowiedź.

Osoba, która wyzywała notorycznie soplice, wyśmiewała się z jej administracji na ts oraz miała "wy****ne" w soplice, dostała admina. Zabawna bardzo sytuacja.

Moim zdaniem ta skarga to przesada oraz istna prowokacja.


Keysom powinien dostać tylko lekkie upomnienie. Ale to już decyzja opiekuna.

Wyzywałeś całą sieć, pawelos był przy tym i może to potwierdzić :)
 • 3


#1324576 [Gracz] przez dupe do serca

Napisane przez Streepy w 11 marzec 2017 - 02:28

Permmute wraca.
Do nicku brak zastrzeżeń.

Cls.
 • 1


#1322385 UB #3

Napisane przez Streepy w 02 marzec 2017 - 22:38

Zero przeprosin, zero skruchy? Nic?

Byłem skłonny dać ci ub, ale widziałem co odwalasz na innych serwerach i widocznie się nie zmieniłeś.

Nie mam zamiaru przyjmować na serwer osoby, która stale sieje ferment, wyzywa wszystkich i ma wszystko w d*pie.

 

Odrzucam.

Cls.


 • 5


#1320218 Propozycje nowych map

Napisane przez Streepy w 23 luty 2017 - 22:02

Tak :* Pamiętam tą mapę znakomicie.

 

Może dodamy ją na nową edycje.


 • 1


#1316794 Propozycja nie do odrzucenia

Napisane przez Streepy w 09 luty 2017 - 00:43

Najlepiej to odrazu zamknąć dział csgo, jeśli ktoś inny niż gamer tam się wypowiada. Bo po co inni mają dzielić się fajnymi filmikami o tematyce csgo :).

Moim zdaniem pomysł trochę dziwny, bo niby czemu akurat tam posty miałyby być wyłączone. Ludzie dzielą się filmami o danej tematyce, komentują, dyskutują. Osobiście wstawiałem tam filmiki warte uwagi, które obejrzałem. Jakby ktoś chciał tam sobie nabijać posty (tak myślisz, z tego co wywnioskowałem), to wstawiałby zapewne każdy odcinek izaka itp.

Na nie.

 

p.s.

 

 

Większość ludzi piszące odpowiedzi w owych tematach są tylko, aby nabić sobie posta.

A może ten temat to też nabicie posta? Błagam cię...

 

 

 

Niestety, gdy chciałem popatrzeć kto na ten moment pisze nowości etc. odechciało mi się pisać owe tematy.

Bo zwykli gracze bez rangi GAMER wypowiadają się? To chciałeś napisać? Litości.


 • 1

stat4u