Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Lost

Lost

Rejestracja: 21 kwi 2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:34
****-

+ za głosowanie

17 styczeń 2017 - 22:13

Cześć, mój kolega startuje w konkursie PZU i prosi o głosy. Każdy głos to plus, po pierwszym kliknięciu zagłosuj, trzeba kliknąć kontynuuj i jeszcze raz głosuj, aby głos został oddany.

 

https://przyciagamyn...osc/projekt/339

 

Z góry dzięki


Wesołych Świąt!

24 grudzień 2016 - 14:15

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć w imieniu Zarządu Sieci Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com wszystkim naszym graczom, administratorom, fanom, sympatykom, użytkownikom forum i ich rodzinom, jak najlepsze i jak najserdeczniejsze życzenia.

 

NGXJNg3.png

 

 

Dzwonią dzwonki u sań,
stół pełen wigilijnych dań,
pod obrusem sianko leży,
rodzina na Pasterkę bieży.
Będą wszyscy kolędować,
z narodzenia Pana się radować.
Kolędujmy i my wraz,
bo radosny nadszedł czas.

 

 

 

dzwonki.jpg

 

 

Na serwerach życzymy wspaniałej rozgrywki, która dopełni świąteczny czas, do tego spędzanego z rodziną i najbliższymi.

 

Zapraszam do składania sobie wzajemnych życzeń w tym temacie.


NOWA EDYCJA JB

24 grudzień 2016 - 02:28

Witam wszystkich. Chciałbym Was zaprosić na kolejną odsłonę serwera Jailbreak CS:GO w naszej sieci.

 

 

Na serwerze pojawiło się kilkanaście nowych modeli postaci, a ceny obecnych skinów postaci zostały obniżone. Kredyty zostały zresetowane.

 

Wgraliśmy także 9 nowych map:

ba_jail_soar_b5
jb_spy_vs_spy_xmas
jb_peanut_v3r
jb_paradise
jb_prg_carbon
jb_moon_v1
ba_jail_rebellion_fix
jail_buyukisyan_minecraft
jb_lego_jail_v8_fixed
 
 
W ciągu najbliższych dni na serwer planujemy dodać plugin ze skinami i nożami do wyboru, a także ulepszyć system CT banów. Edycja nie jest raczej przygotowana na długo - szykujemy się bowiem do gruntownej przemiany serwera już na wiosnę. W razie znalezionych błędów, proszę o szybki kontakt!
 
A tymczasem zapraszam do gry i życzę wesołych świąt :) 

Zachecam także do kupna VIPów, rang PREMIUM oraz kredytów do naszego sklepu: http://go.cs-soplica.com/
 
 
 
 

KONKURS CS:GO!

13 wrzesień 2016 - 20:55

UWAGA! KONKURS!

 

DO WYGRANIA PRZEDMIOTY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 240 EURO!

 

14344226_1179342368778578_87558522530192

 

Do wygrania:

1.  AK-47 | Neonowa rewolucja (Fabrycznie nowa) - wartość min. 103 euro - nagroda główna.
2. M4A1-S | Płomień Chantico (Fabrycznie nowa) - wartość min. 68 euro.
3. 5 giftów CS:GO - wartość 13,99 euro każdy.
 
 
 
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ, WEJDŹ TU: https://www.facebook...9342368778578:0

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

 

1. Organizatorem konkursu i sponsorem nagród jest Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com.

2. W konkursie może wziąć udział każdy gracz Sieci.

3. Celem konkursu jest zwiększenie popularności serwerów FFA oraz DD2 CS:GO i przywrócenie ich do dawnej formy (FFA - minimum 300 rank GT, DD2 - minimum 75 rank GT).

4. Nagrodami konkursowymi są przedmioty w grze CS:GO: AK-47 | Neonowa rewolucja (Fabrycznie nowa), M4A1-S | Płomień Chantico (Fabrycznie nowa), 5x gift CS:GO.

5. Przekazanie przedmiotów odbędzie się za pośrednictwem platformy STEAM w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

6. Konkurs rozpoczyna się 14 września 2016 roku i trwa trzy tygodnie.

7. Przed wydaniem przedmiotu, sprawdzamy warunki wykonania zadania.

8. Poprawne wykonanie czynności uprawniających do wzięcia udziału w konkursie:

- lubienie fanpage'a: https://www.facebook...soplicaofficial

- polubienie posta konkursowego

- wpisanie swojego STEAM_ID w poprawnej formie w komentarzu pod tym postem

- aktywna gra na serwerach: 31.186.83.68:28180 / 91.224.117.76:27075 przez minimum 15 minut dziennie przez okres minimum dwóch tygodni. Aktywna gra = minimum 5 zabić albo zginięć w sesji gameME.

- (opcjonalnie) udostępnienie posta publicznie (tak, aby osoba trzecia mogła go zobaczyć na tablicy tej osoby)

9. Czynności te muszą być wykonane przed zakończeniem konkursu.

10. Losowanie nagród odbywa się do 3 dni po zakończeniu konkursu i osiągnieciu celów wymienionych w punkcie 3 regulaminu.

11. Losowanie odbędzie się na platformie twitch (https://www.twitch.tv/soplicaofficial).

 


Smoleńsk - recenzja

10 wrzesień 2016 - 09:18

Jeżeli ktoś jest wrażliwy - niech nie czyta, bo jeszcze siedza we mnie emocje, które postaram się opisać. Zaznaczam, że ta recenzja jest moją prywatną opinią, a nie stanowiskiem sieci.

 

Byłem na filmie wczoraj w godzinach południowych, wcześniej nie planowałem że pójdę na premierę, więc wyszedł z tego spontaniczny wypad. W sali kinowej z racji godziny 13 było może około 15 osób.

 

Zacznę od najważniejszego - film nawiązuje do autentycznych wydarzeń, wszystko co jest w nim pokazane miało faktycznie miejsce. Te wszelkie rzeczy naprawdę się wydarzyły, zostały odnotowane przez raporty i liczne dokumentacje. O większości (90%) słyszałem już wcześniej - łatwo można było znaleźć takie informacje w internecie - oczywiście nie na portalach informacyjnych typu onet, wp, tvn24. Nie mówili też o tym w telewizji. Dlatego dla osób, które żyją w świecie telewizyjnym i nie siegają po źródła w niezależnym internecie - to wszystko co zobaczą na filmie wyda się fikcją.

 

I dlatego autorzy filmu umieścili w filmie główny motyw dziennikarki - która pracuje dla takiej zakłamanej telewizji i tuszuje prawdę. Stopniowo jednak zaczyna sama odkrywać wszystkie karty i ostatnia scena filmu wyraźnie sugeruje w jakim bagnie się znalazła. Zakończenie bowiem pozostaje otwarte.

 

Gra aktorska głównej bohaterki pozostawia wiele do życzenia, tak samo jak efekty specjalne czy wykonanie filmu - można było to zrobić lepiej. Ale jak na budżet pochodzący od darczyńców i potrzebę ukazania się takiego filmu, wyszło całkiem przyzwoicie. 

 

Ludzie na filmie płakali. Siedzieli wbici w fotele na całych napisach końcowych. Dawno czegoś takiego nie było w polskim kinie nie było. Sam miałem łzy w oczach, odżyły mi wspomnienia sprzed paru lat do muzyki "Wyjazd z Polski" Michała Lorenza. Czułem niedosyt, ale też nadzieję, że dzieki temu filmowi, choć trochę wiecej ludzi przejrzy na oczy. Mimo paru śmiesznych scen, które musiały się pojawić, widzowie zachowywali powagę. Możliwe że nie było tam żadnych gimbozj*bów, które o tej godzinie siedziały w szkole. Ale słyszałem, że ktoś już został pobity, bo przyszedł zwyczajnie rechotać. Najbardziej przykre jest to, jak wiele osób wystawiło już negatywną ocenę dla tego filmu, choć w kinie nie było. "Hejt bo hejt". Bo oni wiedzą inaczej. Bo tak nie mogło być. Bo to Antek. Ktoś kto nie był na danym filmie, nie ma prawa go oceniać. Nawet nie daje szansy swojemu mózgowi, jakikolwiek pusty on by nie był, żeby spojrzeć z innej strony na to wszystko. Film nie narzuca widzowi czy to był zamach czy nie. Daje mu swobodę porównania faktów. Na poczatku wręcz łechta ego takiego leminga. Jedynymi rzeczami, do których typowy hejter może się przyczepić to wybuchy, które jednak zostały potwierdzone poprzez nagrania stenogramu, godzą się z całą koncepcją pozostawionego wraku i dlatego zostały umieszczone w filmie. Nie spodziewam się tutaj pochlebnych opinni mojemu stanowisku - jeden z ulubionych przez niektórych polityków sam powiedział. że większość ludzi wokół nas jest po prostu zwyczajnie głupich. Najgorsze jest właśnie ta pauperyzacja umysłowa społeczeństwa - jeśli ktoś wierzy bez ogródek, że tyle osób popełniło samobójstwo, tak samo jeśli ktoś wierzy, że dwa samoloty potrafiły zburzyć dwie wieże WTC, to znaczy że jest tępakiem. Tak, tępakiem. Bo w świecie internetu i tak wszechobecnego dostępu do darmowej wiedzi potrafi wykorzystać ten internet tylko do grania i pisania na jakimś forum. Może czas ruszyć tą pełną siana makówką? W tym celu polecam zacząć od filmu Patryka Vegi "Służby specjalne" i zobaczyć jak potrafią funkcjonować służby.

 

Podsumowując, film warty obejrzenia - dla każdego prawdziwego Polaka powinna to być pozycja obowiązkowa, niezależnie jakie ma poglądy polityczne.

 

 

P.S. Nie odpisuje w tym temacie na wszelkie hejty. Nie czuję takiej potrzeby, swoje napisałem.

 

 

 

 

 

 

 

 stat4u