deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Lost

Lost

Rejestracja: 21 kwi 2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 01:30
****-

#1360137 Czas

Napisane przez Lost w 10 listopad 2017 - 21:57

Dziwie sie, że temat tyle otwarty.

 

Sprawdźcie teraz.


 • 1


#1360118 premium

Napisane przez Lost w 10 listopad 2017 - 20:44

Sprawdź teraz czy działa (po zmianie tej mapy co jest).


 • 1


#1358519 Nowy, automatyczny sklep CS:GO

Napisane przez Lost w 28 październik 2017 - 18:29

Cześć Wam.

 

W końcu jakieś dobre wiadomości. Po wielu próbach, udało się doprowadzić długowyczekiwany projekt do końca i zmienić sklep CS:GO na taki, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Poprzedni odstraszał swoją brzydotą i skomplikowalnością i nie był akceptowalny.

 

Nowy sklep jest licencjowany, z opłatami prowizyjnymi. Opcja ta jak i całkokształt sklepu nie jest naszym szczytem marzeń, ale na razie tak będzie lepiej aniżeli ponieść o wiele wieksze koszta i mieć przysłowiowy "bubel". Zalet sklepu jest jednak naprawdę sporo i znacznie przewyższają liczbę minusów. Pozwólcie, że Wam go przedstawię.

 

 

banner_otwarcie_sklepu.png

 

 

Według mnie jednym z większych plusów jest brak konieczności rejestracji, a także uzupełniania formularzy - teraz wystarczy po prostu zalogować się kontem STEAM dla którego chcemy mieć usługi na serwerach. 

 

W sklepie można zakupić wszystkie usługi dostępne na serwerach CS:GO - wszelkie VIPy, PREMIUM, także kredyty (ammopacki dla ZM), a w przyszłości sloty na serwerach DM oraz 1 vs 1 Multi-Arena. Wszystko oczywiście jest do wyboru w wielu pakietach, gdzie obowiązuje ekonomia skali - im więcej (bądź im na dłużej) coś kupujemy, tym taniej. Wprowadziliśmy także (póki co testowo) możliwość wykupienia kary z serwera (ban, mute, gag, silence) - nie dotyczy blokad otrzymanych na stałe. Stawka jest godzinowa i oczywiście system sam pobiera informację czy mamy karę na danym serwerze i czy chcemy ją zdjąć.

 

Sklep działa w oparciu o portfel, który najpierw doładowuje, a później kupuje usługę pobierając z niego odpowiednią ilość środków. Wszystkie usługi są oczywiście dodawane automatycznienie wymagana jest nawet zmiana mapki.

 

Niewątpliwą funkcjonalnością, która zdecydowała o wprowadzeniu tego sklepu są automatyczne płatności, które nie wymagają potwierdzeń ze strony administratora, a więc środki są do dyspozycji od razu. Użytkownik może płacić na wiele sposobów - SMSem, PayPalem, przelewem internetowym, PaySafeCardem (zarówno kontem, jak i kodem) oraz skinami. Każde większe doładowanie SMSem daje nam więcej wPLN do portfela. Niestety, większość płatności to dla nas dodatkowe prowizje, ale zobaczymy jak na tym wyjdziemy. Od teraz więc nie jesteście zależni od Opiekunów serwerów, którzy przyjmowali Wasze płatności poprzez PSC oraz potwierdzenia przelewów - jest to mniej roboty zarówno dla nas, jak i dla Was.

 

Istnieje rozbudowany system rabatowy, dzięki któremu możemy przyznawać indiwidualne rabaty użytkownikom bądź organizować promocje na poszczególne usługi. Co więcej, użytkownik za każde wydane 5 wPLN otrzyma 1% rabatu na stałe, na wszystkie kolejne usługi! Na razie ustawiliśmy maksymalny limit na 10%. Dodatkowe 10% otrzymywane jest w chwili przedłużania usługi bądź kupowania innej podczas posiadania minimum jednej, aktywnej. Rabaty oczywiście się sumują, a więc można naprawdę sporo zaoszczędzić, mimo że cennik i tak jest korzystniejszy od poprzedniego sklepu. I ten, kto czyta cały post ma okazję na zgarnięcie 10% rabatu - pierwsze 5 osób, które pod tym tematem napiszą #chcęrabat i podadzą swój nick ze STEAM, otrzymają 10% rabatu na stałe dodawane do każdej kupowanej usługi.

 

Użytkownik ma wgląd do stanu swojego portfela, jak i wszystkich swoich operacji. Może też przekazać swoje środki innemu użytkownikowi.

 

Wartą uwagi nowością jest możliwość kupowania usług na serwerach przez komendę !sklep (na DR !sklepvip). Nie wyskakuje teraz toporna zakładka ze stroną, ale menu sourcemoda, gdzie łatwo można wybrać interesującą nas usługę - w sklepie dostępna jest zaledwie garstka, a mianowicie te, które mają bezpośrednią stawkę SMS'a na dany pakiet. Użytkownik kupuje usługę komendą, może wpisać kod zwrotny z SMSa albo w przypadku posiadania środków portfelu, dana usługa po prostu zostanie dodana od razu.

 

W przypadku wykrycia jakichkolwiek błędów w sklepie, prosimy o informację - te, na które mamy wpływ nagrodzimy przypisaniem stałego rabatu do konta użytkownika w sklepie w wysokości od 5 do 15% w zależności od rodzaju znalezionego błędu.

 

Pracy nad samą konfiguracją sklepu było bardzo wiele - z mojej strony liczę to w około 25 godzinach. Wszystko ręcznie trzeba było pododawać, sprawdzić, a także ustalić sensowną politykę cenową, co nie było łatwe. Cały czas mam kontakt z autorem sklepu, sporo zostalo poprawione i poprawiamy jeszcze co się da - sklep mam nadzieję, że będzie jeszcze dalej rozwijany. Podziękowania dla Darxx za wykonanie banneru.

 

Postaram się jeszcze żeby powstało jakieś FAQ - przyda się informacja graczom, że w przypadku wykupowania kary czy nabywania kredytów warto wyjść z serwera. Tak samo jak indywidualne rabaty nie są wyświetlane w menu głównym usługi, ale dopiero po wyborze pakietu, przy końcowym podliczeniu.

 

Co z obecnymi usługami? Oczywiście będa dalej aktywne, aż do czasu ich zakończenia. Najlepiej je odnowić w nowym sklepie zaraz po wygaśnięciu poprzedniej. Temat z przelewami jest już nieaktualny, a więc jak możecie zauważyć na razie nie ma możliwości zakupu usługi na okres stały - oczywiście Ci, co zdażyli kupić mają je cały czas :)

 

Co z adminami? Jako admini nie korzystacie z cześci sklepu dotyczącej vipów oraz premek - te mają w swoich pakietach adminowskich odnawianych co miesiąc u Opiekuna serwera. Cenowo i tak wychodzi Wam korzystniej (przypominam stary temat: http://cs-soplica.co...-serwerow-csgo)

 

To tyle moi kochani, chyba niczego nie pominąłem, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni. Przekażcie proszę informację swoim znajomym, no i oczywiście testujcie i korzystajcie :P

 

 

 

Link do sklepu jest ten sam: http://go.cs-soplica.com/?p=soplica

 

 

 

 


 • 11


#1358276 Błędy, bugi, crashe itp na serwerze - Ogolny temat

Napisane przez Lost w 26 październik 2017 - 17:39

Bug z kurczakami naprawiony,

 

Spawny na dd2 zostana dodane, tak samo jak rezerwacja slotów.


 • 1


#1357045 Turniej CSGO 5vs5 #2- pytania|problemy|propozycje

Napisane przez Lost w 16 październik 2017 - 22:19

Ja szybko odpowiem, "cziterzy" nie maja prawa brać udziału w turnieju do momentu, aż LOST lub osoba przez niego wyznaczona nie rozpatrzy ich prośby w temacie do tego wyznaczonym. Działamy według ustaleń sieci, nie działamy nad regulaminowo.  Dodatkowo za rozpatrzenie podania jest 15pln lub 20psc i to jest na plus dla sieci i to było naszym celem, a POV i tak będzie. Osoba która go nie nagra, a zostanie oskarżona z góry jest na przegranej pozycji

 

W regulaminie Sieci nie ma nic na w temacie VACów odnośnie turniejów, tylko adminowania. Kwestia jest więcej niesprecyzowana, tak samo jak regulamin turnieju jej nie precezuje (konto wykryte w trakcie, to nie to samo co przed).

 

Ale mniejsza o to - nie ma co robić dramy, prawda jest taka, że przypadek kolegi admina jest znany tylko dzięki temu, że jest w sieci, a znaczna część uczestników to osoby spoza sieci i ich historia na pewno nie jest też kolorowa. Najważniejsze, żeby uniknąć przypadków oszustw na turnieju i dlatego bardzo dobry punkt regulaminu to ten dotyczący min. przeganych 600 godzin w CS:GO (piwo dla osoby która o tym pomyślała).

 

 

Aczkolwiek osobiście gdybym miał tworzyć regulamin turnieju to na pewno bym wspomniał o "znanych" przypadkach. Zaznaczę jeszcze raz jedynym celem mojego "wtrącenia" było zwrócenie uwagi na ewentualne późniejsze pretensje i "dramy" innych graczy - w turniejach o takich pulach wystarczy nawet drobiazg i gównoburza na forum gotowa. Wyobraźcie sobie wygrany turniej przez taką drużynę :D A, i pamiętaj, że jako organizator czasami trzeba stanąć po "przeciwnej stronie barykady", aby reszcie uczestników nie przyszło do głowy słowo "kolesiostwo".

 

Uważam, że nie ma co dalej drążyć tematu - wszystko wyjdzie w praniu. Peace & Love.

 


 • 1


#1356981 Turniej CSGO 5vs5 #2- pytania|problemy|propozycje

Napisane przez Lost w 16 październik 2017 - 17:17

On ma bana VAC za CS:GO co powinno od razu dyskwalifikować taką osobę. Cheater to cheater kto się raz odpalił zawsze będzie. Nie chcecie przesuwać godzin względem dwóch teamów ale jednych akceptujecie z banem a innych nie. Smutne to.
 

 

100% racji.

 

Nie ważne z jakiej gry jest ban, osoby z VACiem w turniejach? Szanujmy się. Oszust to oszust, gówno to gówno. Osobniki z vaciem są do usunięcia, a nawet zastanowiłbym się nad usunięciem całej drużyny z turnieju bez możliwości zmiany zawodnika - gdzie szacunek dla uczciwych graczy?


 • 7


#1355377 Regulamin serwera JailBreak

Napisane przez Lost w 01 październik 2017 - 21:51

Kompleksowa aktualizacja - należy zapoznać sie z całym regulaminem.


 • 2


#1354457 Regulamin serwera Multi-Arena i Multi-Map

Napisane przez Lost w 22 wrzesień 2017 - 22:09

Dodano:

 

26. W przypadku posiadania przez gracza 10 mutów/gagów gracz ten może mieć przedłużoną karę na permanentną.


 • 1


#1352440 skarga na opiekuna serwera PatolEcho

Napisane przez Lost w 01 wrzesień 2017 - 22:27

Niestety, Opiekun serwera nie popisał się swoim zachowaniem, podważając moje decyzje i istotę regulaminu serwera.

 

W ramach wyjaśnienia, zostałem dołączony do rozmowy przez support serwera, Walta, aby wyjaśnić sprawę owego gracza. Z racji tego, że dostawał muty po 30 minut, czasem na 2-4h, blokada od razu na okres ponad dwuletni była zbyt wygórowaną karą, dlatego została skrócona do tygodnia.

 

Jeżeli obecna blokada została nałożona na polecenie Opiekuna, który chciał odwrócić moją decyzję to jest całkowicie bezzasadna i należy ją zdjąć.

 

Jeżeli zaś blokada ta została nałożona wskutek ponownego nieprzestrzegania regulaminu, jest ona słuszna, gdyż poprzednia wynosiła okres 7 dni a w dodatku dostałeś ostrzeżenie.

 

Stąd sprawę oddaję osobie która nakładała blokadę ([email protected] serwera - Ninka) i proszę ją o zastosowanie się do powyższych opcji.

 

Sama skarga jest słuszna i będziemy myśleć w najbliższych dniach co z tą sytuacja zrobić.


 • 2


#1351908 Reklama?

Napisane przez Lost w 29 sierpień 2017 - 06:53

Ten regulamin nie jest dopracowany, oraz nie odpowiada naszym standardom. Wprowadził go Lost, bez konsultacji z nikim. Mieliśmy kiedyś inny, ale Lost stwierdził, że jest zbyt ostry.   Zakazałem reklam JB, bo przez to tracimy graczy. W taki sposób, JB się buduję, a DR traci. Nie będę tego tolerował, dlatego nowy regulamin powinien mieć podpunkt: Bezwzględny zakaz reklamowania jakichkolwiek serwerów.

 

 

 

Regulamin został wprowadzony i narzucony, żeby właśnie takie osoby jak Ty nie mogły przyjść i zmienić go pod swoje widzi mi się. Wszelkie zmiany w nim muszą być od tamtej chwili konsultowane, aby uniknąć takich patologii jaka ma miejsce właśnie w tym temacie.

 

Gdyby serwery były dla siebie konkurencją to by nie było ich w jednej sieci.

 

Też tutaj jest zależne od tego jak rozumiał to Lost.   a) Zakaz reklamowania innych stron/sieci/IP. Dozwolone są reklamy cs-SopliCa.com   b)Zakaz reklamowania innych stron/sieci/IP oraz serwerów sieci cs-SopliCa.com. (tak jak ja to zrozumiałem)

 

 

 

 

  Zakaz reklamowania stron innych sieci / serwerów oraz adresów IP od cs-SopliCa.com 

 

 

 

Czego tu nie rozumiesz?


 • 4


#1351565 skarga

Napisane przez Lost w 26 sierpień 2017 - 09:44

Cała administracja serwera złamała regulamin sieci: 

 

 

 

1.4.3. Jeśli w konkursie bądź turnieju są nagrody inne niż usługi dostępne na forum / serwerach, bądź pobierane jest wpisowe od zawodników, wszystkie przedmioty powinna przetrzymywać osoba z Wyższej Administracji Sieci, wyznaczona przez Head Admina Sieci. W przypadku serwerów jest to z automatu Support Serwera.

 

W najbliższych dniach podjęta zostanie decyzja co dalej z ich stanowiskami.

 

Ponieważ sprawa jest bardzo zagmatwana i jest konsekwencją nieznajomości regulaminu sieci nie jestem w stanie zaproponować nic innego jak zgłosić sprawę na policję w celu odzyskania skinów. Żadne screeny nie są tu dowodami bo wszystko można zfabrykować, łącznie z datą modyfikacji pliku.


 • 8


#1350399 Skarga na TS'a?

Napisane przez Lost w 19 sierpień 2017 - 11:11

Sprawa nie jest skomplikowana, nie wiem po co tutaj się niektóre osoby wypowiadały, lecz tylko się ośmieszyły.

 

Przedmiotem skargi jest złamanie regulaminu pkt:

 

 

2.1.9. Administrator Serwera:

 

a. jest przyznawany osobom, których podanie złożone w dziale serwera zostało pozytywnie rozpatrzone.

 

Punkt ten dotyczy każdego serwera i każdego admina. Dziwi mnie Saygon, że nie przyznałeś się od razu do błędu i broniłeś swoich błędnych decyzji. Taka osoba na takim stanowisku powinna wykazać się innym podejściem, i jeśli uważałeś że serwer TS powinien być w innej formule w tej sieci i na tym forum, powinieneś to zgłosić mi i w razie potrzeby - zmianę regulaminu sieci odnośnie tego serwera.

 

Podanie dotyczy każdej osoby, co innego jeśli taka osoba zrezygnowała i jest przywrócona. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale jeśli nie były wcześniej adminami, to muszą stracić rangę i wnioskować o nią przez podanie. 

 

Obecnie regulamin sieci służy temu, żeby zapobiec jak najbardziej to możliwe, dzieleniu ludzi na lepszy i gorszy sort. I stąd źródło ma ta skarga, ktoś poczuł się dotknięty tym że niektórzy mogą więcej od innych.

 

Co do nazwy Opiekun serwera / Root - Opiekun serwera oddaje to czym się dana osoba zajmuje, nazwa root mnie osobiście nic nie mówi i musiałem skorzystać z wikipedii aby cokolwiek rozszyfrować: 

 

root (z ang. dosłownie korzeń) – tradycyjna nazwa uniksowego konta, które ma pełną kontrolę nad systemem operacyjnym. Z założenia konto root nie powinno być używane do pracy, do której wystarczyłoby zwykłe konto z ograniczonymi uprawnieniami[1]. Istotną sprawą jest zabezpieczenie tego konta silnym hasłem i zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Nie siedzę w "świecie teamspeaków", może w nim ranga root to jakiś prestiż, dlatego się dalej nie wypowiadam na ten temat.

 

Co do problemów serwera - ostatnio odbyło się kilka atakow DDoS, nawet kilkanaście, jeśli coś jeszcze jest nie tak, jestem zawsze otwarty na propozycje. W tym roku nie było jeszcze zbiórki na TS, która powinna wystartować we wrześniu i pokryć ew. koszta zabezpieczenia serwera.

 

 


 • 16


#1347353 Serwer DM s2

Napisane przez Lost w 27 lipiec 2017 - 20:14

Nie będziemy otwierać drugiego serwera DM.

 

Obecny wystarcza - jest popularny, bo jest na nim poziom, a problemy ze stabilnością wynikają ze 128 TR. Pomyślimy nad rezerwacją slotów aby ograniczyć liczbę graczy poza dozwoloną.


 • 2


#1346462 Masz bana VAC? Temat dla Ciebie

Napisane przez Lost w 23 lipiec 2017 - 00:08

Kopia tematu dotyczącego osób posiadających konta STEAM z banami VAC (poprzedni się popsuł).

 

 

Na ostatnim spotkaniu Administracji podjęliśmy decyzję o zmienieniu polityki Sieci wobec cziterów. W tym celu, zaktualizowaliśmy Regulamin Sieci o ten i o inne punkty przy okazji - zachęcam do zapoznania się: http://cs-soplica.co...egulamin-sieci/
 
Punkt 1.3 mówiący o banach VAC i cziterach brzmi niemal tak samo, bowiem nadal potępiamy wszelkie oszustwa w grze. Z tą różnicą, że podchodzimy łagodniej do osób, które załapały bana z innych gier i nie było ich wcześniej w Sieci. Bowiem jeśli ktoś ma bana VAC na CS:GO - grę uniemożliwia już sam Valve Anti-Cheat, który jest aktywny na naszych wszystkich serwerach. Do złagodzenia naszej polityki przyczyniła się aktualizacja ze strony Valve, w której konta posiadające ten sam numer telefonu są traktowane jednakowo. Docierały do nas także sygnały o mataczeniu przy podaniach na admina oraz o osobach, które bardzo żałują swojej przeszłości. Dlatego one szansę dostaną.
 
Nie dostaną jej natomiast osoby, które załapały bana VAC będąc już w Sieci i pełniąc w niej funkcje. Traktujemy to jako działanie na szkodę naszego wizerunku, bowiem pozwoliły sobie nadużycia wobec nas samych i naszych struktur administracyjnych.
 
Jeśli masz wątpliwości czy łapiesz się na szansę, to napisz podanie w tym temacie. Każde podanie rozpatrujemy indywidualnie, a nasza decyzja jest zależna od wielu czynników (np. stopnia zaangażowania w Sieci podczas oszukiwania). Każdy składający je zostanie oznaczy w profilu notatką w historii ostrzeżeń o posiadaniu blokady i naszej decyzji. Decyzja ta, będzie też do wglądu przez wszystkich użytkowników. Osoby te, nie będą anonimowe.
 
Aby podanie zostało rozpatrzone, wymagana jest wpłata 15 zł na nasze konto bankowe / PayPal: http://cs-soplica.co...133-wspomoz-nasbądź kod PSC o wartości 20 zł.
 
Wzór:
Data otrzymania bana VAC: kiedy otrzymałeś blokadę
Gra na którą otrzymało się bana: jeśli jest to kilka gier, wypisz wszystkie
Link do konta STEAM: jeśli masz zbanowane inne jawne konto, wskaż je
Potwierdzenie przelewu: potwierdzenie w formacie PDF bądź w przypadku PayPala screen
Komentarz: Miejsce na dodatkowy komentarz
 
 
Lista osób korzystających:
dzidzi
Aineis 
Never11
kekkei
Teedyy
Mr.Muffin
Maviuś
Refreshed
'izcoN

 • 1


#1345749 Junior admini

Napisane przez Lost w 18 lipiec 2017 - 22:03

Nazwa jest myląca, ale istnieje coś takiego od zawsze i tak się u nas przyjęło.

 

Na serwerze w celu zachowania przejrzystości hierarchii są użyte gwiazdki.


 • 5

stat4u