Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Lost

Lost

Rejestracja: 21 kwi 2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 22:12
****-

W temacie: Przelew

wczoraj, 20:30

Wczoraj załatwione.


W temacie: [FORUM] Mr_DuDuSiowski

wczoraj, 19:48

Jestem pozytywnie nastawiony, ale poczekamy aż dasz się bardziej poznać naszej społeczności. Odezwiemy się do Ciebie w niedługim czasie :) 


W temacie: bugi bany itp

14 luty 2017 - 20:27

Opiszcie mi buga z kasą na PW. Co do 4 vs 4, to nie przesadzajcie, to nie jest zbyt mała ilosc osób do obrony bsa, ale faktycznie z tego co rozumiem to napis wprowadza w błąd. Nie jest tak, ze plugin odczytuje ilosc osób na poczatku rundy a ktos wychodzi?


W temacie: BUG ~ Nie wiedziałem gdzie to napisać.

14 luty 2017 - 20:24

Witaj, wyjasnij mi ten bug na PW i postaram sie to rozwiazac :)


W temacie: Skarga na Agatczi

14 luty 2017 - 18:37

Decyzja została podjęta przed moim urlopem, jednakże Dzierzba miał jeszcze porozmawiać z Administratorami Forum, aby rozjaśnić pewne kwestie, stąd wstrzymanie się z moim postem.

 

Decyzją tą jest usunięcie Agatczi ze stanowiska Moderatora - ranga ta to nie uczestnictwo w grze pod tytułem kto da więcej ostrzeżeń, to wygra, gdzie ostrzeżenie to punkt do przodu. Moderator jest od porzadku na forum, a karanie użytkowników jest w nim aspektem dodatkowym, a nie podstawowym. stat4u