deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Lost

Lost

Rejestracja: 21 kwi 2010
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 01:15
****-

W temacie: Regulamin serwera Multi-Arena i Multi-Map

22 wrzesień 2017 - 23:09

Dodano:

 

26. W przypadku posiadania przez gracza 10 mutów/gagów gracz ten może mieć przedłużoną karę na permantną.


W temacie: skarga na opiekuna serwera PatolEcho

01 wrzesień 2017 - 23:27

Niestety, Opiekun serwera nie popisał się swoim zachowaniem, podważając moje decyzje i istotę regulaminu serwera.

 

W ramach wyjaśnienia, zostałem dołączony do rozmowy przez support serwera, Walta, aby wyjaśnić sprawę owego gracza. Z racji tego, że dostawał muty po 30 minut, czasem na 2-4h, blokada od razu na okres ponad dwuletni była zbyt wygórowaną karą, dlatego została skrócona do tygodnia.

 

Jeżeli obecna blokada została nałożona na polecenie Opiekuna, który chciał odwrócić moją decyzję to jest całkowicie bezzasadna i należy ją zdjąć.

 

Jeżeli zaś blokada ta została nałożona wskutek ponownego nieprzestrzegania regulaminu, jest ona słuszna, gdyż poprzednia wynosiła okres 7 dni a w dodatku dostałeś ostrzeżenie.

 

Stąd sprawę oddaję osobie która nakładała blokadę ([email protected] serwera - Ninka) i proszę ją o zastosowanie się do powyższych opcji.

 

Sama skarga jest słuszna i będziemy myśleć w najbliższych dniach co z tą sytuacja zrobić.


W temacie: Reklama?

29 sierpień 2017 - 07:53

Ten regulamin nie jest dopracowany, oraz nie odpowiada naszym standardom. Wprowadził go Lost, bez konsultacji z nikim. Mieliśmy kiedyś inny, ale Lost stwierdził, że jest zbyt ostry.   Zakazałem reklam JB, bo przez to tracimy graczy. W taki sposób, JB się buduję, a DR traci. Nie będę tego tolerował, dlatego nowy regulamin powinien mieć podpunkt: Bezwzględny zakaz reklamowania jakichkolwiek serwerów.

 

 

 

Regulamin został wprowadzony i narzucony, żeby właśnie takie osoby jak Ty nie mogły przyjść i zmienić go pod swoje widzi mi się. Wszelkie zmiany w nim muszą być od tamtej chwili konsultowane, aby uniknąć takich patologii jaka ma miejsce właśnie w tym temacie.

 

Gdyby serwery były dla siebie konkurencją to by nie było ich w jednej sieci.

 

Też tutaj jest zależne od tego jak rozumiał to Lost.   a) Zakaz reklamowania innych stron/sieci/IP. Dozwolone są reklamy cs-SopliCa.com   b)Zakaz reklamowania innych stron/sieci/IP oraz serwerów sieci cs-SopliCa.com. (tak jak ja to zrozumiałem)

 

 

 

 

  Zakaz reklamowania stron innych sieci / serwerów oraz adresów IP od cs-SopliCa.com 

 

 

 

Czego tu nie rozumiesz?


W temacie: skarga

26 sierpień 2017 - 10:44

Cała administracja serwera złamała regulamin sieci: 

 

 

 

1.4.3. Jeśli w konkursie bądź turnieju są nagrody inne niż usługi dostępne na forum / serwerach, bądź pobierane jest wpisowe od zawodników, wszystkie przedmioty powinna przetrzymywać osoba z Wyższej Administracji Sieci, wyznaczona przez Head Admina Sieci. W przypadku serwerów jest to z automatu Support Serwera.

 

W najbliższych dniach podjęta zostanie decyzja co dalej z ich stanowiskami.

 

Ponieważ sprawa jest bardzo zagmatwana i jest konsekwencją nieznajomości regulaminu sieci nie jestem w stanie zaproponować nic innego jak zgłosić sprawę na policję w celu odzyskania skinów. Żadne screeny nie są tu dowodami bo wszystko można zfabrykować, łącznie z datą modyfikacji pliku.


W temacie: Skarga na TS'a?

19 sierpień 2017 - 12:11

Sprawa nie jest skomplikowana, nie wiem po co tutaj się niektóre osoby wypowiadały, lecz tylko się ośmieszyły.

 

Przedmiotem skargi jest złamanie regulaminu pkt:

 

 

2.1.9. Administrator Serwera:

 

a. jest przyznawany osobom, których podanie złożone w dziale serwera zostało pozytywnie rozpatrzone.

 

Punkt ten dotyczy każdego serwera i każdego admina. Dziwi mnie Saygon, że nie przyznałeś się od razu do błędu i broniłeś swoich błędnych decyzji. Taka osoba na takim stanowisku powinna wykazać się innym podejściem, i jeśli uważałeś że serwer TS powinien być w innej formule w tej sieci i na tym forum, powinieneś to zgłosić mi i w razie potrzeby - zmianę regulaminu sieci odnośnie tego serwera.

 

Podanie dotyczy każdej osoby, co innego jeśli taka osoba zrezygnowała i jest przywrócona. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale jeśli nie były wcześniej adminami, to muszą stracić rangę i wnioskować o nią przez podanie. 

 

Obecnie regulamin sieci służy temu, żeby zapobiec jak najbardziej to możliwe, dzieleniu ludzi na lepszy i gorszy sort. I stąd źródło ma ta skarga, ktoś poczuł się dotknięty tym że niektórzy mogą więcej od innych.

 

Co do nazwy Opiekun serwera / Root - Opiekun serwera oddaje to czym się dana osoba zajmuje, nazwa root mnie osobiście nic nie mówi i musiałem skorzystać z wikipedii aby cokolwiek rozszyfrować: 

 

root (z ang. dosłownie korzeń) – tradycyjna nazwa uniksowego konta, które ma pełną kontrolę nad systemem operacyjnym. Z założenia konto root nie powinno być używane do pracy, do której wystarczyłoby zwykłe konto z ograniczonymi uprawnieniami[1]. Istotną sprawą jest zabezpieczenie tego konta silnym hasłem i zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Nie siedzę w "świecie teamspeaków", może w nim ranga root to jakiś prestiż, dlatego się dalej nie wypowiadam na ten temat.

 

Co do problemów serwera - ostatnio odbyło się kilka atakow DDoS, nawet kilkanaście, jeśli coś jeszcze jest nie tak, jestem zawsze otwarty na propozycje. W tym roku nie było jeszcze zbiórki na TS, która powinna wystartować we wrześniu i pokryć ew. koszta zabezpieczenia serwera.

 

 stat4u