deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Saygon

Saygon

Rejestracja: 02 cze 2011
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:48
****-

#1360887 by Fan

Napisane przez Saygon w 17 listopad 2017 - 16:23

Projekt ciekawy, jednak napisy zbyt mało wyraźne, mniej cienia na napisach i było by ok, jak dla mnie.


 • 1


#1360600 Domyślne awatary.

Napisane przez Saygon w 14 listopad 2017 - 19:21

A w jaki sposób ma sie to przyczynic zeby cos sie działo? Nie tędy droga, podałem przykład jednej z największych firm świata, można owszem coś wymyśleć, ale nie wstawiajmy tam naszego loga

 

To pochopnie nie krytykuj propozycji, tylko zaproponuj inne rozwiązanie. Każda zmiana coś daję, powoduję poruszenie, chociażby dyskusje i wymianę własnych poglądów. 

 

PS: Wodzu wskaż nam "odpowiednią" drogę :D


 • 3


#1360576 Domyślne awatary.

Napisane przez Saygon w 14 listopad 2017 - 17:17

Jak dla mnie nie ma potrzeby - na facebooku jak ktoś nie ma profilowego, to ma kontury postaci, a nie znaczek FB.

 

No i co z tego ? Musimy być jak fb ? Trzymac się ich wersji ? Bądzmy oryginalni, wprowadzajmy coś nowego, niech się dzieje coś na forum.

 

Chłopak próbuje coś ożywić, a jak zwykle olewka tematu. Serio zmiany, aż tak bolą? 

 

W tym wypadku dla mnie powinna być najważniejsza opinia użytkowników. I jeśli im się to podoba, to dla nich powinniśmy się zmieniać i dostosowywać. A nie bać się zmian i siedzieć ciągle w miejscu.

 

 

 

Dla mnie pomysł fajny, jednak pomyślałbym coś w bardziej stonowanych barwach albo odcieniach szarości.


 • 2


#1359591 Dopuszczenie dyskusji w tematach o UB

Napisane przez Saygon w 05 listopad 2017 - 23:28

Na każdym forum serwera w próśbach o odbanowanie widnieją o to takie zasady:
 

1509919927-U13120.jpeg

 

Wynika z nich, że w tych tematach mogą wypowiadać się osoby, które mają coś sensownego, wartościowego oraz pomocnego do przekazania, a co zarazem może ułatwić podjęcie odpowiedniej decyzji co do danej sprawy, przez administracje danego serwera. Staramy się respektować zdanie zarówno administracji jak i świadków, a karać tylko w ostateczności w przypadku bezsensowych wypowiedzi czy kłótni. 

 

Myślę, że wyjaśniłem wszystko sensownie. W razie dalszych pytań czy niejasności, proszę kierować je do mnie poprzez wiadomości prywatne.


 • 1


#1359293 Jakie słuchawki ?

Napisane przez Saygon w 03 listopad 2017 - 18:03

Zamykam na życzenie.


 • 1


#1358749 SoplicaAcademy - propozycja.

Napisane przez Saygon w 30 październik 2017 - 13:55

Uważam, że pomysł jest dobry, jednak wymaga wiele pracy, czasu, chęci, zaangażowania wielu osób, jak również nakładu finansowego.

 

Drużyna drużyną, ale zadajmy sobie pytanie, kto będzie tym wszystkim nadzorował, znajdzie na to czas i chęci.

 

Odnośnie tego pomysłu, to po pierwsze powinno się odbyć spotkanie wyższej administracji jeśli mają być to osoby reprezentujące nasza sieć, mające na celu ustalenie zasad, wymagań co do kandydata na zarazem trenera jak i managera drużyny. Jak wspomniała wyżej Agatczi123, nie tylko kandydaci do drużyny jak również sam trener, powinien być wybrany na podstawie swoich umiejętności i doświadczenia, gdyż on jest filarem drużyny i to on ma napędzać ekipę do działania, uczyć ich nowych schematów, analizować błędy i być dla nich za razem wsparciem jak i potrafić ochrzanić, jeśli trzeba. 

 

Po wybraniu takiej osoby, powinny odbyć się przesłuchania kandydatów do drużyny, pod kątem ich umiejętności, zgrania, zarazem w grze jak i ogólnego zachowania. Sama ranga w faceicie czy mmie nie oznacza, kto jest jakim zawodnikiem/człowiekiem i czy nada się do drużyny. 

 

Mógłbym tu wypisywać swój schemat bez końca dlatego powiem, że jeśli inni członkowie wyższej administracji, wyrażą zainteresowanie tym tematem to mogę przedstawić im swoją wizję i pomysł na to, oraz pomóc na tyle ile będę mógł w całym tym projekcie.

 

 


 • 4


#1358062 Propozycja na konkurs/zabawe/zawody FORUM lub TS :P

Napisane przez Saygon w 25 październik 2017 - 14:50

Co do pomysłów absolutnie odpada taka forma rozrywki prowadzona na forum. Nie ma w najmniejszym stopniu możliwości chociażby "nagięcia" regulaminu w kwestii organizacji tego typu eventów.

Jednak na serwerze ts3 istnieję szansa na zorganizowanie takich wydarzeń/konkursów na specjalnych zasadach.

 

Posiadamy na serwerze teamspeak'a kanał o nazwie "Tyralnia", który swego czasu służył do tzw. "tyrania się" jednak nie trwało to zbyt długo, gdyż liczbą chętnych osób zmalała a z czasem znikła.

 

Co do pomysłu z konkursem freestyle, również podjąłem kiedyś próbę zorganizowania takiego wydarzenia, miałem nawet rozpisany cały plan działania, jednak zabrakło wtedy osób, które w sposób kompetentny i sensowny umiało, by pokazać swój "skill" w tego typu zabawie.

 

Reasumując: Na tą chwilę, jeśli znalazły by się chętne i odpowiednie osoby do wzięcia udziału w tego typu zabawach, które zaprezentowałyby coś sensownego oraz zorganizowalibyśmy fanty, którymi moglibyśmy ich nagrodzić to jestem za. 

 

Jeśli masz coś jeszcze do dodania, bądź chcesz przedyskutować ze mną jakieś kwestie to zapraszam wieczorem do rozmowy na ts3 bądź poprzez wiadomość prywatną na forum.

 

Temat zamykam. Jeśli dojdzie do zorganizowania tego typu zabaw, zostaniecie o tym poinformowani na forum.


 • 3


#1357128 ''Skarga''

Napisane przez Saygon w 17 październik 2017 - 20:01

Zgadzam się wyżej z koleżanką!. Zrobił byś coś z tym Gorzki. a nie ciągle sobie bimbasz wszystko!. Jak tak można!. Wstyd i hańba!


 • 3


#1356323 #21 Odpowiedzi Relon'a na wasze pytania

Napisane przez Saygon w 10 październik 2017 - 21:54

To po co w wymaganiach na posadę jest podane umiejętność współpracy skoro nie robicie tego?

 

Skoro tak bardzo cię to interesuję i nurtuje to pytanie to odpowiem. Współpraca a raczej jej brak wynika z wyboru Relona nie mojego. Przestań robić z tego szopkę Lorek. Nie mam więcej nic do dodania.


 • 2


#1354728 PaintBall

Napisane przez Saygon w 24 wrzesień 2017 - 22:23

Dodane.


 • 1


#1351655 Podanie na Admina TS3 by izcoN

Napisane przez Saygon w 26 sierpień 2017 - 21:37

`izcoN twoja osoba jest mi mniej znana od pozostałych kandydatów, ale Twoja aktywność na serwerze jest ogromna i zdecydowanie bijesz na głowę pozostałych kandydatów, dodatkowo wpierasz bezinteresownie od jakiegoś czasu serwer i chwała ci za to.
 
Z uwagi, ze w tej rekrutacji głównym czynnikiem na jaki zwracam uwagę to aktywność więc postanowiłem dać ci szansę. Mam nadzieję, że ją dobrze wykorzystasz.
 
Podanie akceptuję. Zapraszam na ts3 na rozmowę.

 • 1


#1351648 Podanie by GTA :*

Napisane przez Saygon w 26 sierpień 2017 - 21:19

GTA. liczba twoich występków i problemów z przeszłości jest długa jak mur chiński. Jak wiele osób wspomniało, miałeś dużo na sumieniu czym zapracowałeś sobie dawniej na bana permanentnego, jak również na negatywne postrzeganie twojej osoby, które ciągnie się do dnia dzisiejszego. Jednakże aktualnie ja mam odmienne zdanie o Twojej osobie. 
 
Pozwolę sobie głębiej objaśnić i zacytować kilka urywków z wypowiedzi rożnych osób i podkreślić oraz powiększyć słowa na których chce skupić największą uwagę:
 

-bywa nieobliczalny,

 
Mocne słowa. Zdecydowanie za mocne. Ja osobiście, nigdy nie zauważyłem takiej formy zachowania u niego, nawet za dawnych złych jego czasów, kiedy został zablokowany na serwerze.
 

ile razy były skargi

Należałeś do patologii

były konflikty

 
Jak pragnę zauważyć w tych wypowiedziach pada czas przeszły, co jest też bardzo istotne.
 
Moi drodzy, doskonale rozumiem wasze oburzenie oraz nagonkę na GTA. i wiem, że te wypowiedzi kierowane są z myślą o dobru serwera a dodatkowo mają przekonać mnie, ze owa osoba nie zasługuję na stanowisko admina na naszym serwerze. Lecz zadajmy sobie podstawowe pytanie czy którakolwiek z osób tu mających zastrzeżenia oraz wyrażająca swoją negatywną opinie na temat GTA. chociaż raz w aktualnym czasie wymieniła z nim chociaż słowo, spędziła z nim chwile czasu czy to na ts czy gdzieś indziej, by przekonać się jaki jest aktualnie i jak się zachowuje? Stawiam, a wręcz jestem pewny, że nikt. Ja natomiast tak i to sporo. Miałem okazję być świadkiem oraz przekonać się jaki jest i jak zachowuję się aktualnie GTA.. Osobiście od czasu, kiedy dałem mu szansę powrotu na serwer do jego zachowania nie mam większych zastrzeżeń.
 
Przytoczę tutaj również historię pewnej osoby(otrzymałem zgodę), a mianowicie użytkownika Gorzki., który dawniej w sieci posiadał "Bana na sieć" czyli najcięższego bana jakiego można otrzymać w naszej sieci. Otrzymuję się go za najgorsze występki, a mimo to w dniu dzisiejszym posiada opiekuna na jednym z serwerów u nas, a nawet więcej mówiąc w niedalekiej przeszłości trzymał piecze nad dwoma serwerami. 
Przytaczam tu przykład jego osoby nie po to, by zrobić tutaj awanturę tylko, by uświadomić wszystkich, że istnieje coś takiego jak danie "drugiej szansy" czy odkupienie win a także udowodnienie wszystkim, że nawet osoba z najgorszą przeszłością potrafi się zmienić i pokazać wszystkim, że zasługuję na lepsze traktowanie i opinie. Zapytacie czemu o tym mowie, po pierwsze by ukazać to, że każdy ma możliwość odpracowania winy, a dodatkowo ta sytuacja przytoczona przeze mnie jest poważniejsza, bo osoba tu wspomniana obejmuje znacznie ważniejsze i odpowiedzialne stanowisko niż zwykły admin. Mimo to, co do pracy i zachowania Gorzki.'ego nie ma większych zastrzeżeń. Otrzymał on szansę, która wykorzystał dlatego myślę, że podobnie może być i w tym przypadku z GTA..
 
Mam nadzieję, że GTA. udowodni i pokaże się nam z jak najlepszej strony. Dodatkowo jego atutem jest spora aktywność na serwerze a własnie takich osób potrzebuję w aktualnej rekrutacji.
 
Mimo tak szarpanej opini, chce dać Ci szanse i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
Podanie akceptuję. Zgłoś się do mnie na rozmowę na ts3.
 
Na koniec małe postscriptum:

Nie, chociaż i tak dostanie admina

"Przypomnę, ze wybór administratora ts3 nie jest wyborem demokratycznym. Nie muszę wybierać osoby, którą wskażą mi ludzie. Ten wybór zależy wyłacznie ode mnie, gdyż to ja biorę pełną odpowiedzialność za osoby, które przyjmę i to ja potem muszę liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów."   Domyślam się, że te głosy na nie i tak nic nie zdziałają w rekrutacji.

 
Ten temat ma służyć wyrażeniu opinii na temat danej osoby a nie pokazywaniu, przekonywaniu, obrazowaniu ludziom,(przytaczaniu moich słów z innych tematów), że mój wybór jest z góry zaplanowany przez co jestem człowiekiem jednostronnym oraz kieruje się kolesiostwem. Nie wiem czy nastąpiło tu zgadanie się czy zbieg okoliczności, sądząc to po podobnych wypowiedziach, jednak nie jest to miejsce na dodawanie tego typu komentarzy i uwag. Szczególnie powinien o tym wiedzieć admin forum.
 
 
Wspomnę jeszcze przed zakończeniem mojej wypowiedzi, że takie zachowania i uwagi szkodzą dobrego imieniu sieci oraz nam wszystkim tu obecnym a nie mi. Obrazowanie innym jaką osobą jest ktoś nie jest na miejscu, szczególnie jak się kogoś zwyczajnie dobrze nie zna. Zastanówcie się wszyscy czy warto na drugi raz wypisywać takie rzeczy a nie lepiej spożytkować ten czas w lepszy sposób.


 • 3


#1350310 Skarga na TS'a?

Napisane przez Saygon w 18 sierpień 2017 - 18:40

Co do skargi to jak na moje saygon powinien otworzyć rekrutację i po przez rekrutację wybrać administratorów godnych na stanowisko admina.

 
Nie powiedziałem, że rekrutacji już nigdy nie będzie, jeśli uznam ze nie ma ludzi , którzy przykuli moją uwagę to ją otworzę. Spokojnie.
 

Napisałeś kirje że po co to 16+ no to faktycznie można by było zastąpić dodaniem do opisu "Wchodzisz na własne życzenie" czy coś w tym stylu.

 

Wystarczyło to napisać w propozycjach a nie spinać o głupoty w skardze. Jak wszystko wróci do normy to napisze, wzmiankę w opisie "Wchodzisz na własną odpowiedzialność", bądź teraz mi się przypomniało o możliwości ograniczenia wejścia na rangę wiekową +16.


 • 1


#1350297 Skarga na TS'a?

Napisane przez Saygon w 18 sierpień 2017 - 16:32

Chcę przypomnieć, że podobna sytuacja była po wybraniu Bojówki na stanowisko moderatora

 
Małe sprostowanie. Ja nie zdecydowałem o wyborze Bojówki na moderatora, a nawet nie zostałem zapytany co o tym sądzę. Mimo to nic do tego nie mam, gdyż funkcje swoją spełnia dobrze :)
 

Wcześniej przy rekrutacji był problem, ze saygon i tak nie do końca odnosi się do opinii użytkowników, więc pominął ten krok i wyszlo na to samo xD Po części rekrutacja byłaby tylko formalnością, ponieważ jak saygon by chciał to i tak by ich wybrać czy to z rekrutacja czy bez niej.

 
I tu jest kolejna odpowiedź dlaczego nie ma rekrutacji.
 
Przypomnę, ze wybór administratora ts3 nie jest wyborem demokratycznym. Nie muszę wybierać osoby, którą wskażą mi ludzie. Ten wybór zależy wyłacznie ode mnie, gdyż to ja biorę pełną odpowiedzialność za osoby, które przyjmę i to ja potem muszę liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów.
 

Skąd możesz wiedzieć Saygon, ze po rekrutacji i np. Wybraniu innych osób niż aktualnie wybrane nie wykazaly by się bardziej niż oni? Szkoda słów.

 
Nie wiem, gdyż nie jestem jasnowidzem. Jestem normalnym człowiekiem. Jednak jak można się domyślić i przeczytać wyżej co pisałem wcześniej to obserwuje dane osoby i jeśli nie mam zastrzeżeń co do ich zachowania a według mnie spełniają aktualne potrzeby, jakimi się kieruję w danej chwili przy wyborze, to proponuję im możliwość współpracy. Nie ma tu żadnych "znajomości" czy nie robię tego, by komuś zrobić na złość czy faworyzować. 
 

P.S Saygon sorry za te DDosy już nie będę xD

 

Kurdę, wiedziałem, że to Ty! To pewnie za tego degrada ze stanowska. :/


 • 3


#1350275 Skarga na TS'a?

Napisane przez Saygon w 18 sierpień 2017 - 14:26

Saygon powinien przestrzegać regulaminu jak każdy inny opiekun, lecz tego nie robi. Świadczą o tym takie sytuacje jak przyjęcie użytkowników na adminów bez wcześniejszego składania podania. Normalny opiekun dostałby za to przynajmniej ostrzeżenie- Ale przecież Saygon to nie jest normalny opiekun tylko ROOT.

 
Drogi kolego, tak na forum funkcjonuję jako opiekun serwera, gdyż taka ranga na forum została stworzona na poczet serwerów cs i do niej zostałem przypisany, gdyż najbardziej przypomina funkcje jaka nadzoruję, czyli zajmowanie się serwerem ts3. Więcej wyjaśniłem w temacie, którym wspomina Whytti. Serio przestańcie szukać już w tym problemu, bo go nie ma.
 

Według mnie jest duża liczba osób które  odnalazłyby  się na tym stanowisku doskonale, a nie danie im szansy poprzez napisanie podania tylko wybieranie pojedynczych osób, które podobają się Saygonowi to czysta faworyzacja.

 
Tak według Ciebie, ale to nie ty starasz się trzymać wszystko w całości i odpowiadasz za wybrane osoby. Nie wiesz na jakiej zasadzie zostały wybrane te osoby. Już wszystko wyjaśniam po kolei, by uświadomić wszystkim czytającym dlaczego doszło do takiej sytuacji a nie innej. A więc Darxx jak i GTA zostali wybrani na adminów nie dlatego ze ich faworyzuje, czy są to jakby to napisać w młodzieżowym języku moje "ziomki" tylko dlatego, że szukałem ludzi, którzy są bardzo aktywni. Przed wyborem Darxa i GTA obserwowałem wiele tygodni serwer i zauważyłem, że są oni nadzwyczaj aktywni, więc zaproponowałem im czy nie chcieli by pomoc w utrzymaniu porządku na serwerze, zgodzili się wiec wziąłem ich na próbę. Do wszystkiego dodam, że ową funkcję proponowałem również Ozzy'iemu(często występuję na karaoke) jednak odmówił z uwagi na aktualną prace jaką posiada. Jeśli chce, to może coś doda od siebie w tym temacie.

 
A dlaczego nie otwierałem rekrutacji? Dlatego, bo nie widziałem osób, które mogły by mnie przekonać po złożeniu podania, bym dał im szanse. Doskonale wiem, kto złożyłby podanie, a ludzi pokroju wieku niżej niż 15 lat w tej chwili nie potrzebuję. 
 

Serwer od ostatniego czasu jest zaniedbany mogą o tym świadczyć częste ddosy które mają miejsce codziennie nawet kilka razy.

 
Tak to moja wina przyznaję się robię to ja sam, albo wysyłam ludzi by to robili jak mnie nie ma na serwerze, by nie było na mnie. A tak na serio.. zastanów się jaki bezsens piszesz. Co ma zaniedbanie serwera do ddosów. 
 
Ale wracając do spraw ddosów. Zajmujesz się teamspeakami? Jestes znawcą? Znasz bierzace zagrozenia zwiazane z serwerami głosowymi ? Nie sądze. 
 
W kwestii wyjaśnienia na naszym serwerze od kilku dni są problemy, które próbuję rozważać. Dla twojej informacji wczoraj siedziałem ponad 6 h próbując znaleźć rozwiązanie na aktualne problemy z serwerem. Z przykrością chciałbym Ci powiedzieć jak i wszystkim, że to nie ddosy, jednak dopiero po skontaktowaniu się z naszym usługodawcą, będę mógł bliżej określić z czym mamy problem. Dodatkowo powiem Ci, że już od sporego czasu stało się popularne pisanie tak zwanych exploitów na ts3. Pozwól że Ci wyjaśnię co to jest. Jest to oprogramowanie, które wykorzystuje luki (dziury) w danym programie, by np. wyrzucać ludzi z serwera bądź wywalać cały serwer ts3. 
 

W pokoju "Tyralnia +16" siedzą osoby poniżej tego wieku (to nie, że się czegoś czepiam tylko  po co jest napisane +16 jak nie trzeba mieć takiego wieku.)

 
A jak to zrobić?. Mam tam zatrudnić jakoś osobę, która 24/7 będzie tam siedzieć i pytać każdego, kto będzie chciał wejść na ten kanał, czy ma ukończone 16 lat a może dodatkowo legitymować ich ? 
 
Fu*king logic. Nie mam pytań. 
 
Jak znajdziesz mi rozwiązanie tego, tak bardzo ważnego i istotnego problemu, który niesie niesamowite zagrożenia na serwerze to daj znać, chętnie go poznam.
 

PS3: Co do wywalania serwera to strzelam, że jest za 15/20zł postawiony i to jest głównie tego wina. Ale raczej będzie trzeba coś z tym zrobić.

 

No popatrz przywracasz mi wiarę w ludzi. Jednak jak chcesz to umiesz pomyśleć i napisać coś jednego mądrego. 
 
Tak serwer stoi na słabej maszynie na której, nie mogę nawet postawić botów muzycznych, bo grozi to znacznemu zmniejszeniu stabilności serwera.
 
 
 
Dla Twojej informacji jak i pozostałych osób powiem na koniec, że wszystkie swoje zastrzeżenia, problemy jak również propozycję przekazałem Lostowi już nie raz, jednak jak na razie nic nie zostało zrobione w tym kierunku, lecz mam nadzieję, że w jak najszybszym czasie rozwiążemy problem serwera i wszystko wróci do normy.
 
Od siebie dodam, że za wszystkie niedociągnięcia i awarie przepraszam, jeśli uważacie, że to moja wina. 
 
Wszystko co robię na serwerze ts3 od lat staram się wykonywać dla dobra serwera i sieci, a jeśli uważacie, że zasługuję na karę czy wydalenie to przyjmę to z uszanowaniem.
Liczę, że wyższa administracja się wypowie łącznie z [email protected] sieci w tej sprawie. Tyle ode mnie, nie mam nic już do dodania. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia. 

 • 19

stat4u