deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

Saygon

Saygon

Rejestracja: 02 cze 2011
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:49
****-

W temacie: Soplicowskie cytaty!

15 styczeń 2018 - 01:17

A tymczasem na ts3:

 

jsCSq8u.jpg


W temacie: Soplicowskie cytaty!

09 styczeń 2018 - 20:39

A tymczasem znów coś kolejnego z plebiscytu:

 

0J1Yjy6.jpg

 

No to niezły Junior Admin Sieci  ^^


W temacie: PLEBISCYT - LUDZIE ROKU 2017!

06 styczeń 2018 - 22:09

Dziękuję wszystkim za oddanie głosów. Wyniki zostaną podane wkrótce.


W temacie: PLEBISCYT - LUDZIE ROKU 2017!

06 styczeń 2018 - 17:55

Wyższa Administracja Sieci: Lost
- Uzasadnienie: Pomimo wielu lat prowadzi tą sieć, z rożnym skutkiem i zapałem. Przez jednych lubiany, przez innych krytykowany, jednak przez większość szanowany, również przeze mnie. Czasem potrafi zniknąć i zabarykadować się niczym mysz pod miotłą, jednak jak trzeba, potrafi wyskoczyć niczym Filip z konopi i zmobilizować siebie oraz innych, by ogarnąć wszystko jak należy.
 
Junior Admin Sieci: Walt
- Uzasadnienie: Bolszewicki skurczybyk. Jako jedyny pozostał na polu walki i wciąż dzierży dzielnie swój miecz i tarczę. A tak serio, jedna z nielicznych osób, która poważnie podchodzi do tego co robi i robi to dobrze.
 

Moderator: Cotidie
- Uzasadnienie: Dziewczyna z charakterkiem, jak trzeba pokaże pazurki. Ma własne zdanie i za to ją szanuję. W tym roku dobrych moderatorów było i jest wielu, każdy wkładał i wkłada coś od siebie. Jednak w tym roku za całokształt pracy nominuję Cotidie, gdyż jest bardzo pracowita osobą i pomimo wzlotów czy upadków trzyma się dzielnie na swoim stanowisku. 
Ogólnie w tym roku chciałbym podkreślić i wyróżnić ogromną prace kobiet na stanowisku moderatora, które niestety na łeb i szyję zdeklasowały panów. W tym miejscu muszę wspomnieć tu tez o byłej moderatorce - Bojówce.

 
Opiekun Serwera: PatolEcho
- Uzasadnienie: Śmiechowy typek. Ciężko go wyprowadzić z równowagi i do wszystkiego podchodzi z fajnym dystansem. To się ceni. Na swoim serwerze trzyma poziom i ogólny porządek. Bardzo zintegrowany ze swoimi ludźmi i osobami z otoczenia swojego serwera. 
 
Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2017: eva
- Uzasadnienie: Twarda sztuka. Kobieta szczera i z charakterem. Wiele ciekawych pomysłów na serwerze, spotkania integracyjne z ludźmiwspólne zabawy. Wielki plus za starania.
 
Najbardziej pracowita osoba w sieci 2017: Bojowka
- Uzasadnienie: Jak dla mnie druga najlepsza osoba na stanowisku moderatora. Wielka strata dla sieci.
 
Najbardziej pomocna osoba w sieci 2017: Ania!
  - Uzasadnienie: Bardzo przyjemna dziewczyna, wiecznie uśmiechnięta. Dużo robi na serwerze, gdzie posiada stanowisko administratora. Ma nietypowe zainteresowania i robi ciekawe mapki do cs:go. I zapomniał bym najważniejsze, musi się nauczyć większej podzielności uwagi, nie tylko w kuchni!.  ^^  
 
Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2017: Oks
- Uzasadnienie: Człowiek widmo. Wciąż się zastanawiam czy jest kimś "więcej" w tej sieci czy nie.
 
Osoba z klasą roku 2017: Vonki
- Uzasadnienie: Niczym Kangurek Kao, z Junior Admina Sieci wskoczył na stanowisko Admina sieci, po czym osobiście byłem w lekkim szoku, jednak na szczęście wyszło to sieci na dobre. Pracowity i konsekwentny w swoich pomysłach.
 
Serwer CS: 1.6 roku 2017: TeamPlay
 - Uzasadnienie: Mimo wielu lat w sieci i coraz mniejszego zainteresowania serwerami 1.6, trzyma poziom i klasę.  
 

Serwer CS: GO roku 2017: Multi Arena 1vs1
- Uzasadnienie: Najlepszy w polsce, dużo aktywnej administracji
 
Junior admin serwera roku 2017: Ninka
  - Uzasadnienie: Zasługuję na wyróżnienie, gdyż często była niedoceniania na stanowisku za prace na swoim byłym serwerze. Zrealizowała wiele ciekawych pomysłów, turniejów oraz włożyła mnóstwo swojego wolnego czasu w rozwój serwera Multi Aren.  
 
Admin roku 2017 CS: 1.6: Adu
- Uzasadnienie: Skromna i skryta dziewczyna. Mimo gorszego czasem okresu działania surfa, dzielnie trzymała piecze nad serwerem, grała na nim i zachęcała do tego innych ludzi. Jak widać została doceniona awansem.
 
Admin roku 2017 CS: GO: Radek5142
- Uzasadnienie: Bardzo w porządku typek. Kulturalny i spokojny. Z uwagi, że nie mogłem umieścić dwóch osób na stanowisku opiekuna, to pragnę wyróżnić go tutaj. Mimo gorszego okresu serwera mdc, wyciągnął go z kryzysuWidać duży postęp, dzięki jego zaangażowaniu i włożonej pracy.
 
Grafik roku 2017: Darxx
- Uzasadnienie: Opanowany i zarówno wyluzowany z niego typek. Jakość jego aktualnych prac na forum nie sobie ma równych. Zawsze pomocny i miły. Jedynie czasem lubi olać człowieka tłumacząc się bratem. Na szczęście da się to zdzierżyć.
 

Gamer roku 2017: Ying
- Uzasadnienie: Swój chłopak. Pozostał samotnie na polu bitwy, a mimo to jako jedyny się nie poddał i nadal ma chęci pomagać chociaż już z mniejszym zaangażowaniem niż kiedyś.
 
Uploader roku 2017: GReeNGo
- Uzasadnienie: Przyjemny gościu, zawsze miły i w porządku. Wiernie trzymał się długo swojego stanowiska a na opiekunie uploader'ów był zawsze solidny i przykładny.
 
Redaktor roku 2017: nishimiya
- Uzasadnienie: W porządku dziewczyna. Na stanowisku redaktora naczelnego, wprowadziła kilka ciekawych rozwiązań i pomysłów. Szkoda, ze cześć z nich nie zostało zrealizowanych. Mimo to starała się rozkręcić redakcje jak mogła. 
 
Gracz roku 2017 CS: 1.6: Gorzki.
- Uzasadnienie: Swego czasu bardzo zaangażowany w serwer Paintbal. Po otrzymaniu opiekuna włożył dużo pracy oraz swojego czasu wolnego w rozwój i utrzymanie dobrego poziomu serwera.
 
Gracz roku 2017 CS: GO: Ola..
- Uzasadnienie: Bardzo miła i w porządku osóbkaCzęsto aktywna na swoim serwerze. Mam nadzieję, że niebawem też dobra pani redaktor.


W temacie: Avatar

06 styczeń 2018 - 17:29

Zlecenia piszemy i realizujemy od 25 postów.

 

Temat zamykam.stat4u