deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Usunięty post

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4715 postów

Witam, 

chciałbym się dowiedzieć kto usunął i na jakiej podstawie mojego posta tutaj  http://cs-soplica.co...606-pepe/page-2

Myślę, że nie łamał on żadnego pkt w regulaminie, a nawet jak łamał to od kiedy się usuwa posty jak są nie zgodne z regulaminem zamiast warnować? Ktoś nadużył swoich narzędzi moderatorskich

Użytkownik Relon edytował ten post 12 luty 2018 - 00:50

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Vonki

Vonki
  • 631 postów
Napisałem Ci na prywatnej wiadomości na steam nic z tym nie zrobiłeś, więc post został ukryty. Poprzez zwarnowanie post by był dalej widoczny przez co użytkownicy mogliby powielać nieprawdę.
  • 1

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4715 postów

Napisałem Ci na prywatnej wiadomości na steam nic z tym nie zrobiłeś, więc post został ukryty. Poprzez zwarnowanie post by był dalej widoczny przez co użytkownicy mogliby powielać nieprawdę.

Nie miałem powiadomienia, że napisałeś mi na steam. Po drugie co jest złego w tej wypowiedzi, jak nawet Lost ją popiera? Nie rozumiem.

Ok, nie mam zamiaru się kłócić o jakąś pierdołę. 

close plz

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u