deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Prośba o zmianę nickname na forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Haker519

Haker519
  • 7 postów

Cześć, hej, czołem!

Pewnie administracja pomyśli, że jestem debilem czy cuś ale mam małą prośbę.

Kilka lat temu (5) założyłem na forum konto (nie, nie pamiętam na jakim mailu, hasła, nickname. Nic)
http://cs-soplica.co...58083-haker519/

Zawiera ono mój niepowtarzalny nickname, którym posługuje się w internecie dosłownie wszędzie.
Jak widać, na koncie tym nie loguje się od tych pięciu cholernych lat, i ani nie mogę go usunać, ani zmienić tam nicku - bo nie pamiętam danych.

Jest szansa żeby tamto konto usunąć, ewentualnie zmienić nickname na innym żebym mógł mieć samo Haker519 na tym koncie z którego teraz piszę?

Tak, wiem. Śmieszna prośba, tylko kwestia kosmetyczna. Ale jak jest taka opcja, to czemu miałbym o to nie poprosić?

Pozdrawiam w 2018 roku i czekam na odpowiedź :)

Użytkownik Haker519Off edytował ten post 01 styczeń 2018 - 01:15

• 0

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1258 postów

Aby połączyć konta przed zbanowaniem musisz zapłacić (nie wielka kwota) bo nie można mieć więcej niż jednego profilu. (jest to traktowane jako multikonto)

Wszystkie informacje masz tutaj:

http://cs-soplica.co...uslug-na-forum/

A dokładnie to co trzeba:

Spoiler

Miłej nocy i szczęśliwego nowego roku.. 

@Nawet jeżeli zrobiłbyś to w 2k10 to i tak nazywa się to multikontem..

Użytkownik LOREK. edytował ten post 01 styczeń 2018 - 15:09

• 0
Dołączona grafika

Haker519

Haker519
  • 7 postów

Ło panie. Nie nazywałbym tego multikontem bo tamto jeszcze robiłem za gówniaka :P 

Ale dzięki! Doczytam, zrobię i będzie gotowe. 

Szczęśliwego Nowego Roku! :)

• 0

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów
Ty byś nie nazwał, ale hajs się musi zgadzać, wiec proponuje zrobić to czym prędzej bo może być nieprzyjemnie :good:. HFHF
Saygon (01 styczeń 2018 - 16:59):
Post nie potrzebny, nic nie wnoszący. Ostrzeżenie +1.

• 0

Saygon

Saygon
  • 2564 postów

W celu połączenia kont, zgłoś się do mnie poprzez wiadomość prywatną. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u