deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Odwołanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Sajsek

Sajsek

LORD SEBASTIAN

• 56 postów

Elo siema, dziwna sprawa. Dostałem warna od Losta za sygnaturę którą zrobili mi graficy na forum, ale napisałem tam żeby była odpowiednia co do forum.

Rozumiem napisać co i jak to bym zdjął ją sam, ale rozumiem że kobieta w bieliźnie to wielka obraza dla naszych w większości pełnoletnich kolegów z forum? Żadnej nagości tam nie ma. 

Dzięki Lost, utwierdziłeś mnie tylko w przekonaniu że nie ma sensu bezinteresownie wam pomagać. THIS IS POLSKA! 

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!  :girl_witch:  :girl_witch:  :girl_witch:  :girl_witch:  :crying:  :crying:

• 1

1665587_1002.png

.PePe.

.PePe.

Orochimaru

• 5355 postów

Jak miałeś pół nagą dziwkę dla stulejarzy to się nie dziw, że wyłapałeś ostrzeżenie. Lost just dawał warny w przeszłości za identyczne rzeczy :G

Darxx (28 grudzień 2017 - 18:18):
Nie ma potrzeby się tak unosić.
Opanuj słownictwo.

• 2

KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube....ser/ZomboidArea

Tworze mapy do CS 1.6 - Jeśli jesteś zainteresowany napisz, a być może się dogadamy.

Saygon

Saygon
  • 2564 postów

Rozmawiałem z Lostem na ten temat. Twoja sygnatura była zbyt wyzywająca, dlatego zostałeś ukarany, jednakże wiem, że niesłusznie, gdyż ową prace wykonał dla Ciebie nasz grafik, który lekko mówiąc trochę się zagalopował w swoim wykonaniu. Zapewne gdyby Lost wiedział, że praca pochodzi z naszego forum to ostrzeżenia byś nie otrzymał. Na przyszłość jednak polecam uważać i nie ryzykować jednak z tego typu grafikami.

Ostrzeżenie zdejmuję. Z grafikiem zostanie przeprowadzona rozmowa.

Zamykam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u