deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Odwołanie od ostrzeżenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Bethew

Bethew
  • 205 postów
Witam. Chciałbym odwołać się od ostrzeżenia w dziale DR pod podaniem na admina Whyttiego. Jest ono bez punktów ale jest to bezsensowne. Fakt, nie gram na serwerze za dużo ale z whyttim zdążyłem trochę rozmawiałem na ts i na serwerze na tyle dużo, że mogłem wyciągnąć z tego wnioski

Użytkownik Bethew edytował ten post 27 grudzień 2017 - 12:09

• 0

Nie zapomnij zostawić strzałki w górę przy moim poście gdy był pomocny!

TUFhuZ0.png

Darxx

Darxx

I don’t have a vision anymore.

• 1095 postów

Nie dostałeś żadnego ostrzeżenia.

Cotidie dała Ci tylko notkę ostrzegawczą do twojego posta.

I jak wiesz żeby wypowiadać się w temacie z podaniem o admina wypadałoby na nim grać, a to że ty z nim gadałeś na ts to mniej ważne.

I dodam, że to nie pierwszy taki incydent z twoim udziałem. 

• 4

Dołączona grafikaDołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2564 postów

Aby się odwołać od ostrzeżenia, należy je w pierwszej kolejności posiadać. Jak widać na twoim profilu widnieje wartość "0 punktów ostrzeżeń" a więc nie rozumiem odwołania. 

Otrzymałeś jedynie upomnienie od moderatora przy swoim poście, resztę Darxx wszystko wyjaśnił, więc powtarzać się nie będę.

Zamykam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u