deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Historia lubi się powtarzać

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów
Witam!

Dnia ok. 26 września, opiekunem serwera deathrun został loluś. Ta osoba, miała kiedyś już tą rangę, ale pod wpływem skargi na nią, odeszła ze stanowiska. Głównym tematem skargi była aktywność Lolusia na serwerze. Dziś jego aktywność prawie się nie zmieniła, chodź mówił, że teraz się zmienił, i  będzie wypełniał godziny, które zwykli administratorzy muszą robić tygodniowo.

Jeśli spojrzymy w ten link: http://soplica.gamem...ayerinfo/734696zauważymy, że aktywność Lolusia nie jest jedną z najlepszych. Serwer bez aktywnego opiekuna na serwerze wymiera. Serwer pod jego władzą miał znów stanąć w dawnym świetle, a tym czasem nic się nie dzieje. Nowy regulamin miał być wprowadzony jeszcze za czasu posiadanie przeze mnie rangi [email protected] serwera Deathrun. Owy regulamin opracowałem sam, oraz podesłałem do losta, potem musiałem go poprawić. Od czasu wybrania nowych [email protected] serwera, regulamin nie wszedł w życie, choć podobno jest napisany przez ganza (bazowany na moim), co jest prawdą, ale sam w sobie nie wszedł w życie od jakichś 2 tygodni.

Sesje lolusia po moim odejściu nie robią furory, przez ostanie 2 tygodnie na serwerze spędził około 3 godzin. Gdy wejdziemy na jego profil steam: http://steamcommunit...561198155569697

Zobaczymy, że przez ostanie 2 tygodnie w grze był 4.7 godziny. Przez ten czas na serwerze był około 3 godziny i 34 minuty, co po odjęciu da nam około godziny spędzonej w grze poza serwerem.

Serwer bez aktywnego opiekuna wymiera, a przykładem dobrze funkcjonującego serwera są Arneki 1vs1, którego opiekunem jest Echo, a jego sesje wyglądają tak: http://soplica.gamem...essions/1468148Jak widać jeśli opiekuna gra na serwerze i go pielęgnuje, to serwer jest wstanie być top 30 na świecie, co osiągnęły arenki.

Nie siedząc na serwerze opiekun nie wie co się na nim dzieje. I można skorzystać z wymówki, której używał rok temu: "Nie muszę grać na serwerze, bo dobrze wiem co się na nim dzieje" To, że admini są aktywni, nie oznacza, że opiekun nie musi grać na serwerze. Przecież admini nie sporządzają dziennego protokołu, co się na serwerze wydarzyło, ani nie piszą do opiekuna np. "Orbit robił dzisiaj to i to, a ten to i to" itd. Poza tym oznaką tego, że loluś nawet nie zna dokładnie sowich adminów, jest fakt, że:

a) Sytuacja z 2016 roku, gdy chciał mnie awansować na zwykłego admina, wszedł na serwer by spytać się o to graczy. Czy to jest opiekun, który wie co się dzieje na serwerze?

B) Podania na admina sprawdzają [email protected] serwera, bo opiekun nie jest w stanie stwierdzić, jaka dana osoba jest.

Jedyną funkcję jaką pełni opiekun, to wprowadzanie zmian. Sprawy dotyczące forum, pytania, problemy, wszystko jest robione przez [email protected] Opiekun jedynie, od czasu do czasu zrobi spotkanie, omówi kilka kwestii na nim, spyta adminów o zdanie. Na tym serwerze, to admini muszą się wykazywać inicjatywą, bo jedynie gdy opiekun coś robi, to nowa edycja na serwerze + eventy.

Przez tydzień po moim odejściu nazbierało się sporo skarg: http://cs-soplica.co...adminow-graczy/Loluś czekał do wyboru nowych [email protected], aby oni sprawdzili to za niego, jedynie tam gdzie nie musiał obejrzeć demka, rozpatrzył skargi.

Przez powyższą sytuację, jedna ze skarg leży od miesiąca: http://cs-soplica.co.../210748-skarga/

Dnia 6 listopada, napisałem temat, który nie został zamknięty do dziś: http://cs-soplica.co...a/#entry1359717
Również 6 listopada został napisany ten temat: http://cs-soplica.co...11070-thanks-d/Skoro [email protected] odpisał graczowi, oraz jednocześnie gracz otrzymał odpowiedź na jego pytanie, [email protected] powinien zamknąć temat. (Ganz nie bierz tego do siebie) Opiekun wybrał [email protected], który nie umie zamykać tematów, i robi to za niego drugi [email protected] 

Kolejnym dowodem jest pewne demko, na którym Sam Opiekun mówi, że chciałby najchętniej zamknąć serwer. Cóż to za opiekun, który chce aby jego serwer został zamknięty?
Link do demka: http://g.sourcetv.pl/21897?data=2017-10-26 -Mapa: deathrun_nuke_v2_fix, grana o godzini 22:25
(Pod koniec mapy jest o tym mowa)

Swift został [email protected] pod warunkiem, że ganz zostanie nim również. Jeśliby ganz się nie zgodził na pełnienie tej funkcji, to swift również. Z tego wynika, że jeśli ganz odejdzie, to swift również. Bez [email protected] Loluś nie dałby rady udźwignąć serwera, więc serwer by upadł.

Dziękuję, pozdrawiam.

#Edit: Jesli jakis link nie dziala, moge podeslac inny.

Użytkownik Lord Whytti edytował ten post 26 listopad 2017 - 20:24

• 11

Dołączona grafika

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Skarga jak najbardziej słuszna.
Miały być wielkie zmiany a póki co jest wielki piach.
Pewnie są takie osoby, które pamiętają skargę na Lolusia gdy on uznał, że serwer upadł i nie ma już tych samych osób w administracji i nie chce mu się w to bawić. Szkoda, że to inne osoby podniosły serwer i za to należy się im wielki plus. Pewnie nastawienie się mogło zmienić ale tych słów nikt nie zapomni :)

Swift został [email protected] pod warunkiem, że ganz zostanie nim również. Jeśliby ganz się nie zgodził na pełnienie tej funkcji, to swift również. Z tego wynika, że jeśli ganz odejdzie, to swift również. Bez [email protected] Loluś nie dałby rady udźwignąć serwera, więc serwer by upadł.

To już wiadomo czemu Ganz wybrany na [email protected] po tak krótkim okresie na funkcji Admina DR.

@Lolus ty sie nie martw o mnie XD!

Użytkownik Qucak edytował ten post 27 listopad 2017 - 10:52

• 1

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów

Co to zamykania tematów to tak ganz nie zamykał tematów, myślę że nie wynikało to z tego, że nie umiał tylko zapominał- jest to zbyt banalne przedszkolak umie to robić (sprawdziłem to na swojej siostrzenicy jak jeszcze posiadałem [email protected] xD). Co do przyjęcia ganza pod wpływem szantażu ze strony swiftiego to nie było to fair, ale bądźmy szczerzy kto miał być drugim [email protected]? Odczuwam wrażenie, że to ty żalisz się jak bardzo upadł serwer po twoim odejściu. Powiem tak nie zrobiłeś nic takiego ten regulamin ehhh dobrze wiesz o co poprosił lost a ty tego nie zrobiłeś przez ponad dwa tygodnie, więc święty nie jesteś. Co do lolusia to czarno na białym widać, ale wiesz ;) nie widzimy pokoju adminów i nie wiemy co się faktycznie dzieje. 

Faktycznie słowo szantaż to za mocno powiedziane.
Co nie zmienia faktu, że takie zagranie ze strony swiftiego było nie fair, ale według mnie tych 2 juniorów bardzo dobrze sobie radzi, radzę ci ganz przemyśleć kwestię odejście bo mogła ona zostać podjęta zbyt pochopnie. Nie zapominajmy jest to skarga na opiekuna a nie na [email protected]

Użytkownik Kirje edytował ten post 27 listopad 2017 - 10:26

• 3

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

ganz

ganz
  • 35 postów

Dobra, czas chyba skorzystać z sytuacji i się wypowiedzieć.

Whyti, musisz mi uwierzyć na słowo, że zamknięcie tematu nie przekracza moich zdolności intelektualnych - jeśli robisz coś o drugiej w nocy, to czasami zapomnisz w pośpiechu to zrobić, poza tym nie wydaje mi się, żeby to była na tyle dotkliwa kwestia, żeby tworzyć z niej osobny wątek. Łatwo Ci przychodzi szafowanie takimi słowami, zwłaszcza nie mając szczególnych przesłanek. Nie spodziewałem się po Tobie tego, że będziesz próbował robić ze mnie debila, zwłaszcza po tym, gdy chciałeś wyjaśnić to najpierw na steam. A co do rzekomego upadania (względem momentów sprzed odejścia) to z tego co kojarzę, to serwer szedł w górę na gametrackerze, potrafił być zapełniony przez około godzinę, co zdarzało się wcześniej chyba jakoś w zeszłym roku.

Jeśli chodzi o sytuacje z juniorami, to słowo "szantaż" jest użyte na wyrost, nikt nie czuł, że ktokolwiek się narzuca, zwykła dyskusja (przedstawienie swoich odczuć przez ludzi, którym zależy na serwerze) i rachunek zysków/strat, z którego wynikało, że jest to najlepsza - bo jedyna - możliwa opcja. Warto czasem jest w coś wierzyć, np. w dobre zamiary innych ludzi, niezależnie od tego co gada jakiś człowiek z jailbreaka.

Zważywszy na opór materii, rezygnuję z funkcji [email protected] Nie to, żebym czuł się jakoś wyjątkowo dotknięty, po prostu odrzucają mnie sytuacje w której robię coś po nocach, kupuję usługi na konkursy o wartości równej profitom związanym z piastowaniem funkcji [email protected] (darmowe premium + gold vip, a po to, żeby nikt nie zarzucał, że robię coś dla korzyści materialnych) i muszę "udowadniać że nie jestem wielbłądem", a jedyne co otrzymuje w zamian, to kłody pod nogi, rzucane przez niesprawiedliwość. Zwłaszcza, że dość często prowodyrami są osoby, które nawet nie grają na DR. Czasem tak jest, że człowiek chce zrobić coś dla innych (no i oczywiście dla siebie, jako gracza, który też jest beneficjentem zmian i obiektywnego progresu serwera), ale są okoliczności, które to obrzydzają, zwłaszcza jeśli sprawiedliwość dla kogoś jeszcze coś znaczy. Nie wiem czy warto wspominać, ale awersja JB do mojej osoby jest wyjątkowo absurdalna, może to moja wina, że bardziej obchodził mnie DR, niż soplicowy "circlejerk".

Jak powiedział pewien Uploader, jest bardzo dużo osób które czekają na szanse, więc wychodzi na to, że nie powinno być problemu ;) A tak na poważnie, to życzę wszystkiego dobrego, dziękuję graczom za zaufanie (ofc graczom, którzy mnie znają z DR, bo niechęć pozostałych graczy jest mi akurat znana), oraz trzymam kciuki w kwestii odbudowywania serwera, na którym zamierzam pozostać jako gracz.

Użytkownik ganz edytował ten post 27 listopad 2017 - 00:56

• 2

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 882 postów
Serwer bez aktywnego opiekuna wymiera, a przykładem dobrze funkcjonującego serwera są Arneki 1vs1, którego opiekunem jest Echo, a jego sesje wyglądają tak: http://soplica.gamem...ions/1468148Jakwidać jeśli opiekuna gra na serwerze i go pielęgnuje, to serwer jest wstanie być top 30 na świecie, co osiągnęły arenki.

Coś w tym jest, jednak serwer nie rozwija się tylko dzięki opiekunowi. Nie jest to nowość, że administracja arenek to jedna z lepszych ekip ludzi, którzy się wzajemnie wspierają i motywują (od admina, aż po support) :D Bez mojej ekipy nie osiągnęlibyśmy, aż tyle jako serwer. Były rotacje i jest to normalne, ale za każdym razem wbijał admin o podobnej motywacji lub większej od poprzednika, bo takich staramy się dobierać ;) 

Co do moich godzin na serwie: wbijam, bo uważam, że opiekun powinien sprawdzać aktualną sytuacje na serwerze, uzupełnić luki gdy nie ma żadnego admina. Jednak jeśli opiekun robi 5h w 2 tyg, a na serwie jest 4h to nie ma tragedii, gorzej było by gdyby robił 40h w csie i 4h na serwie :D 

Opiekun jest osobą, która ma namawiać, a czasem nawet wymuszać obowiązki na [email protected], [email protected] i odwrotnie - pod warunkiem, że istnieje taka potrzeba. Ganz swoim postem pokazał, że to stanowisko nie jest dla niego najlepsze, trzeba znaleźć osobę, która pogoni opiekuna do roboty. Loluś ma warunki/doświadczenie tylko trzeba go kopnąć na rozpęd ;P

Ja dla mnie skarga po części słuszna (bazując na GM i forum), ale pierw porozmawiałbym z nim i dał mu czas do znalezienia [email protected], który da mu dobre wsparcie i kopa na rozpęd :) Może brakuje po prostu mocnego wsparcia, a opiekun robi co może ? :)

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 27 listopad 2017 - 10:36

• 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Lolus92

Lolus92
  • 405 postów

Wypowiem się, jako iż jest mi lepiej, bo znów jestem chory :P

Tak masz rację, kiedyś zrezygnowałem z obecnej funkcji przez ciebie, ponieważ wiedziałem że dłużej już nie ma sensu tego ciągnąć, wróciłem na sieć, gdy pisały do mnie osoby iż brak dobrej osoby na owym stanowisku, i możesz wierzyć mi lub nie, dostawałem nawet wiadomości, bym wrócił bo kilka osób bało się że ty otrzymasz Opiekuna na serwerze i chyba nie muszę dalej pisać co by wtedy się stało...

Moje sesje powiadasz? Ciągle jestem w kontakcie z [email protected], i ciągle pracujemy odnośnie nowej edycji, wszystko co potrzebne do jej wprowadzenia tak naprawdę posiadam, czekaliśmy tylko aż nowy regulamin zostanie wprowadzony, możesz tego nie wiedzieć, czekaliśmy coś koło 2 tygodni i nie, nie mam żalu tutaj do Lost'a że sprawdzał go za długo czy coś, ponieważ ma inne, ważniejsze obowiązki na sieci, niż sprawdzanie 2 kartkowego regulaminu, punkt po punkcie. 

Odnośnie sesji, 2 tygodnie temu na serwerze mówiłem, że mam teraz ciągłe wyjazdy, typu Warszawa, Poznań itp itd, mimo to kontakt utrzymywałem z Ganzem i wiedziałem co się dzieję...

Sytuacja z roku 2016? W momencie gdy dostałeś awans, akurat wypytywałem się administrację co o tym sądzi, plus wydaję mi się że zdanie graczy też ma wiele do powiedzenia, bo jednak to dla nich administracja jest....

Skargi tak? Nie pierdziel mi głupot, bo wracając na serwer, to ty mi gadałeś o podziale obowiązków [email protected], i dobrze wiesz, że od skarg był [email protected] Kirje, i on miał się tym zajmować o czym sam gadałeś na teamspeaku, a ty miałeś inne obowiązki i ja wam tego nie wyznaczałem...

Taka sytuacja jest po raz drugi i to wiedział każdy że tak będzie, jak myślisz nie dziwne było twoje nagłe odejście z [email protected] po czym nagle chciałeś wrócić na serwer i być znów adminem? Dla mnie to proste, rezygnujesz z obowiązków by tobie nic nie zarzucano.... Najlepiej mieć w d*pie wszystko i wypiąć się na serwer, a potem grać chojraka na forum, jaki to obecny Opiekun jest zły, a przecież ja niczym nie zawiniłem....

Sytuacja odnośnie przyjęcia Ganz'a i Swifta, ganz chciał by swifty z nim pełnił funkcję [email protected], ponieważ wiedział że jest to jedyny ogarnięty człowiek na to stanowisko co chyba nie ulega żadnym wątpliwością.

Zamkniecie serwera tak? Masz rację powiedziałem coś takiego i w moim odczuciu nie jest to nic złego... Ty sobie myślisz że jesteś cwany, bo odejdziesz, żaden problem na serwerze cię nie obchodzi i jest cacy? A ja co? Po raz drugi zostałem z tym sam i myślisz że fajnie jest siedzieć na serwerze, bez odpowiednich osób do pomocy? Kiedyś gdy serwer nie był opłacalny lub Opiekun nie widział dalszych perspektyw prowadzenia takiego serwera, wraz z np Supportem i Lostem, zmieniali MOD'a na innego o to chodziło w mojej wypowiedzi, nigdy nie byłeś OPIEKUNEM, nie wiesz ile to jest obowiązków i nie wiesz nawet tego jak bardzo ciężko jest wytrzymać samemu bez [email protected]

Qucak, twój temat przemilczę i nie będę tutaj pokazywał naszych rozmów prywatnych, bo po prostu jesteś śmieszny, multikonto opłaciłeś? :P

Tak na koniec dodam, masz rację Whytti złym jestem Opiekunem, bo trzymałem takiego ciebie do końca, mimo że nie potrafiłeś napisać poprawnie regulaminu, gdzie Piotrek (LOST) napisał ci jasno i po Polsku co masz poprawić, no ale ty się z tym bawiłeś od 3 tygodni czy tam miesiąca, jeszcze jak mnie nie było na serwerze i to ty podjąłeś się tego zadania...

Tak samo napiszę ci coś od serduszka, pamiętasz jak chciałeś wprowadzić nową edycje? Z czym do ludzi z jednym pluginem? Ja w przypadku do ciebie, wszystko mam przyszykowane i nowa edycja nie składa się z jednej NOWOŚCI, ale przecież ja nigdy nic nie robiłem, bo na serwerze mnie nie było...

I spokojnie nowa edycja będzie wprowadzona, bo tak jak obiecywałem to graczom na serwerze, czekaliśmy tylko na wprowadzenie nowego regulaminu, by gracze mogli się z nim zapoznać i ruszamy z edycją zimową i eventami...

Eventy właśnie, jeżeli masz już coś do Ganz'a to dopowiem że każdy konkurs, który organizował ostatnio na serwerze, był z jego kieszeni, no ale przecież on taki zły jest... 

Użytkownik Lolus92 edytował ten post 27 listopad 2017 - 10:34

• 3

Vonki

Vonki
  • 562 postów
Pozwolę sobie zamknąć tą skargę jak i powiedzieć kilka słów od siebie. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to do czasu spędzonego na serwerze o ile lolus by tego mi nie zgłosił, a zgłosił że będzie miał teraz mniej czasu przez wyjazdy.

Co do nowej edycji też zostałem poinformowany jak i o tym, że zmiany dopiero będą wprowadzone po akceptacji regulaminu, więc na prawdę nie ma do czego się przyczepić. Tym bardziej, że to opiekun wraz z administracją przygotowali zmiany.

Podsumowując uważam skargę za nie słuszną, bo jedynie do czego można byłoby się przyczepić to jest to aktywność, która jednak została zgłoszona.
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u