deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na redaktora naczelnego.

kirje fajnaskarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 553 postów

No co tu dużo mówić Agatka miała odbudowywać dział redakcji a nic lepiej nie jest. Oprócz Oli nikt nie wrzuca nic do wywidow. 

Widać hipokryzje droga Agatko. 

• 7

PFCUQ9g.jpg ylNXH5q.jpg

o0oAlberto0o

o0oAlberto0o
  • 261 postów

Nie chce być niemiły ale ewidentnie widać b** d*** :D Daj sobie chłopie na wstrzymanie serio... 

• 1

""bo bez gumy lepiej wchodzi""  ~Malinka DD2 2k17

76561198058398598.png

Syzmekk

Syzmekk
  • 192 postów

Widzę Kirje, że bardzo łatwo przychodzi Ci oceniać czyjąś pracę. Niestety to zadanie chyba nie należy do Twoich kompetencji, ba, nawet nie pokusiłeś się o argument podpierający Twoją ocenę. Powiedz mi, czy przed założeniem tematu pytałeś może Agi czy robi coś w tym kierunku? Interesowałeś się tym? Może zapytałeś czy jej w czymś pomóc? Zakładam, że nie. Po prostu od razu poleciałeś wylać swoje żale w formie skargi. Teoretycznie prawidłowo, praktycznie człowiek człowiekowi... :)

Więc z perspektywy basicowego użytkownika forum inny równie basicowy użytkownik wziął się za rozliczanie innych.

Ekhem

Widać hipokryzje droga Agatko. 

Użytkownik Syzmekk edytował ten post 18 listopad 2017 - 18:07

• 1

keep it g

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1466 postów

Nie tobie jest oceniac moja prace, lecz Adminowi forum.

Mam zgloszona nieobecnosc. Pozwole sobie wkleic post z pokoju w celach informacyjnych, mam nadzieje ze nikt nie bedzie mial mi tego za zle.

RuUenCh.png

Co do dzialu- z Saygonem mam juz opracowany projekt na wieksza skale o ktorym wkrotce sie dowiecie.

Widac, ze masz wielki bol tylka, ze zabrali ci ta range. 

Patrzac na mnie i na ciebie, w ciagu kilku tygodni wciaz zrobilam wiecej niz ty przez caly okres bycia redaktorem.

Dzieciak. xD

• 1
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 678 postów
Po 1. Agata jest na urlopie.
Po 2. Nie wiesz co może mieć aktualnie w planach.
Po 3. Zarówno ja, jak i Szyszka chcemy coś w niedługim czasie wrzucić. Po co mają być wrzucone 3 prace na raz, ja może być jedna na tydzień, przez co możemy przez ten czas zrobić materiał na kolejne 4 tygodnie?
Po 4. Czemu nie złożysz skargii na swojego kolege Bicusia, który też za wiele nie robi? :)
  • 1

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4700 postów
Kontrolę nad redaktorem naczelnym mial sprawować admin forum. Dziwne, ze skargę składa człowiek, ktory na redaktorze nie napisał ani 1 artykułu xD to jest dopiero hipokryzja

Użytkownik Relon edytował ten post 18 listopad 2017 - 20:05

• 3

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1006 postów

Ale jaja :D 
31.10 - siła przyjaźni 
6.11 - wywiad z Alberoo 
- żeby była jasność oba wywiady w 2017roku ;)

Lepiej robić jeden/dwa artykuły miesięcznie, niż wbić z bombą i pozostawić po sobie nicość.
Bez wglądu do tego co jest w planach i czy cokolwiek się dzieje, nie powinno się pisać takiej skargi.

Edit: Sorki, 3 posty innych załadowały się podczas pisania mojego :P

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 18 listopad 2017 - 18:42

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów

Kirje jebnij się w czoło, będzie wesoło.

Darxx (18 listopad 2017 - 20:58):
Kultura...

• 12

Sardothien

Sardothien
  • 412 postów

Nawet nie wiecie jak czasem ciężko coś napisać, ludzie pierw zgadzają się na wywiad, za chwilę jednak rezygnują, lub piszą że nie mają odpowiedzi na jakieś pytanie.

Są osoby z którymi wręcz szybko i wyśmienicie się idzie dogadać i pracować, a są tacy którzy każą Ci czekać tydzień, a na końcu walną tekstem że nie chcą jednak brać w tym udziału, czy coś w tym stylu. 

Ostatnio miałam już coś gotowe do publikacji, ale jednak się nie udało i muszę wykombinować z tego coś innego i inaczej to dopracować.

Myślę że powoli zacznie się rozkręcać, nic się nie rozkręci w szybkim tempie.

• 0

jlWjwOc.png

YaNoSiK

YaNoSiK
  • 163 postów
Ehh.. tak jak w mojej sygnaturze- po co odrazu piszesz skargę? Ingerowałeś w to w jakiś inny sposób ? Tak jak napisał Syzmekk próbowałeś coś się dowiedzieć? Cokolwiek? Widać ten ból... :)
  • 0

"Człowiek, człowiekowi wilkiem, konstruuje nową broń

Zamieńmy ją na pacyfkę zburzmy mury, zburzmy schron,

Hodujesz na piersi żmiję, która pożre każdy plon

Wiem jak trudno jest wybaczyć, odłóż kamień podaj dłoń"

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 536 postów

Dobra kowboje, zamykam tę skargę i zostawiam to do rozpatrzenia Adminowi Forum tudzież Adminowi Sieci (gdyż to bliżej im jest do rozpatrywania skarg na Redaktorów niż mi).

A tutaj randomowy film, nieobrażający nikogo

• 13

Saygon

Saygon
  • 2567 postów

Witam serdecznie.

Wybaczcie, że tak długo musieliście czekać na rozpatrzenie skargi, jednak ostatnim czasem mam sporo na głowie, zarówno w sieci jak i w życiu prywatnym, dlatego inne rzeczy były dla mnie ważniejsze.

Ale dość tłumaczenia. Przechodząc do skargi, pozwól Kirje, że na początek Ci wyjaśnię dokładnie znaczenie pojęcia "Hipokryzja", o której wspominasz.

Najlepiej zrozumiale dla Ciebie będzie tłumaczenie zaczerpnięte z najbardziej popularnej internetowej encyklopedii, czyli "Wikipedii".

Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

Chyba nie do końca mam wrażenie, że wiesz co piszesz, bądź zdarzyło ci się pominąć tą lekcje na języku polskim. A tak na poważnie, to osobiście nie zauważyłem jakichkolwiek przesłanków takiego zachowania u nishimiya, dlatego nie rozumiem dlaczego pada tutaj właśnie takie stwierdzenie. Jeśli masz problem do danej osoby, nie lubisz ją, itd., to załatw to na boku a nie pisz takich rzeczy na publicznym forum.

Co do samego redaktora naczelnego i redakcji, jeszcze do niedawna to nie ja nadzorowałem ich pracę, więc ciężko jest mi w tym momencie obiektywnie ocenić efektywność ich pracy przez ostatnie tygodnie.

Na tą chwilę, natomiast jestem w stanie powiedzieć, że mam stały kontakt z nishimiya, która z tego co mi wspominała że, ma kilka pomysłów na rozkręcenie redakcji i przywrócenia jej świetności. Dodatkowo mogę powiedzieć, że niebawem nastąpią małe zmiany na forum w których ważną rolę będą odgrywać również redaktorzy i myślę, że ich praca stanie się ważniejsza i bardziej widoczniejsza. O nadchodzących zmianach myślę dowiedziecie się wkrótce.

Co do samej nishimiya, aktualnego redaktora naczelnego, to na tą chwilę zostaje na pełnionym stanowisku. Czas pokaże czy zmiany będą konieczne i czy wszystko wróci do normy.

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem. Więcej pytań proszę kierować poprzez wiadomości prywatne na forum.

Temat uznaję za zakończony.

• 6

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kirje, fajnaskarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u