deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

ZBANOWANY: Ub Aweczek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Nick: 「Aweczek」❤ Blondi (http://steamcommunity.com/id/Aweczek/)
Data bana: 17.11 19:40
Mapa: de_cbble
Nick admina: Xargo chyba
Powód bana: Multi-Hack
Demko: http://318407.node48...awka.pl/new.pukBędzie tutaj po meczu

Opis sytuacji: Siedział na spect trochę, później wbił do tt i zapytał czy twierdzicie że on coś ma. Oczywiście ludzie że tak i mnie zbanował. Sytuacja bardzo zabawna że aż taka demokracja panuje na serwerze.

• 0

Xargo

Xargo
  • 85 postów

Witam.

Wszedłem na serwer ponieważ dostałem informacje na steam, że najprawdopodobniej ktoś cheatuje. Oglądałem Cię na mirage i doszedłem do wniosku, że coś masz. Niestety im lepszy gracz i im bardziej zaawansowany cheat tym trudniej jest to rozpoznać. Co do Ciebie twoja gra jest bardzo nienaturalna. Nie będę rozpisywać całego demka, mam nadzieję że pierwsze minuty meczu wyjaśnią czemu zdecydowałem się na ban.

Tak więc mapa Mirage, godzina 19.01:

Pierwsza akcja na rozgrzewce 43s do 47s proszę oglądać w tempie normalnym, a następnie proszę zwolnić do 10% i przyjrzeć się dokładnie.

Druga akcja zaraz po rozgrzewce 3m02s również proszę zwolnić do 10% tam widać że kolega posiada refleks boga, zabija praktycznie w momencie kiedy piksele przeciwnika pojawiają się na ekranie.

Trzecia akcja 7m39s proszę zobaczyć w normalnym tempie, a potem oglądać w zwolnionych chodź ta akcja jest chyba dosyć ewidentna. Pestka leci w głowę bez względu na pozycję celownika.

Następnie 9m14s jak zwykle proponuje zobaczyć w zwolnionym tempie, im wolniej tym bardziej można docenić refleks gracza.

Na tą chwilę rozpiszę jeszcze tylko 9m30s i tu także proszę o oglądanie normalnie a następnie zwolnienie do 10% i 20% żeby mieć pewność gdzie kolega celuje a gdzie trafia i w jakim tempie.

Na tą chwilę to tyle, demko jest do wglądu więc proponuję obejrzeć całość. Mi osobiście jego gra wydała się dziwna, gram już parę lat i nie spotkałem się z nikim kto gra w taki sposób i nie używa przy tym cheatów.

• 1

196134_1002.png

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Po pierwsze, cs to bardzo nieogarnięta gra jeśli chodzi o strzelanie, gdzie strzelasz, a gdzie strzelasz. Wpływają na celność różne czynniki typu poruszanie się czy sam spray, więc głupie spowalnianie dema i patrzenie gdzie siadł strzał a gdzie był celownik nie ma sensu. Wystarczy że popatrzysz na innych i spowolnisz, to zobaczysz że coś takiego jest bardzo często spotykane.
Co do refleksu bo mi zarzucasz refleks boga. Tutaj proszę filmik:  Warto dodać że serwer jest na 128tick, a demo ma zaledwie 16tick. Szybko matematycznie wychodzi że na demku widzisz kogoś później około ośmiokrotnie. Z tą tak "nienaturalnie" to wygląda na demku.
Można też zobaczyć inne akcje na moim kanale.
Piszesz jeszcze że grasz już parę lat. No spoko. Sprawdziłem na twoim steam masz konto od 4 lat, zakładam że od 2 lub 3 lat samego csgo i posiadasz aktualnie 2,5k godzin. Ja moje konto steam posiadam miesiąc i 27 dni, a mam tych godzin 4,6k.
Dodam że gram w drużynie która startuje w różnych turniejach typu: gfinity cup i różne eliminacje do lanów, jak i same lany. Załączę zdj z lana w Jeleniej Górze.
61471285706683296942.jpg

Użytkownik Aweczek edytował ten post 18 listopad 2017 - 01:06

• 0

cigaro

cigaro
  • 24 postów

Jeżeli mogę obejrzałem demko i naprawdę masz nieziemski refleks, 100% strzały przed pojawieniem się postaci. oglądałem twoje fragmovie's z yt i naprawdę nie chce mi się wierzyć. Spr. info na twój temat ktoś o twoim nicku gra lub grał w zespole na turniejach co masz w profilu, jedno mnie ciekawi grasz tylko turnieje żadnych faceit,esea ?

i jakim cudem  cytuje: "Ja moje konto steam posiadam miesiąc i 27 dni, a mam tych godzin 4,6k."   jak to możliwe ? Pisałeś podania o admina na kilku serwerach i zawsze mijałeś się z prawdą co do przegranych godzin na serwerze, podajesz link do gametracker i nie widzisz ile masz godzin a ile wpisujesz w podaniu, celowe kogoś próbujesz oszukać? dlaczego na zdjęciu z rangą nie ma całego zdjęcia z ilością godzin? twoje zdjęcie z konta faceit to ściema nie ma takiego gracza żadnego linku nie ma co jest co masz do ukrycia ?

Jak dla mnie podszywa się pod gracza, dla mnie oszust konto itd.

oceńcie sami

• 0

PaleMale

PaleMale
  • 25 postów

Hahaha wczoraj na serwerze sam gadałeś, że się nie kryjesz z nabijaniem godzin, a teraz się flexujesz że w takim czasie masz 4,5k. Filmik który wrzuciłeś jest śmieszny, nawet nie skomentuję. Wytłumacz jakim argumentem jest gfinity albo jakiś nic nie znaczący lan, i jakbyś mógł to wyjaśnij co znaczy 

cs to bardzo nieogarnięta gra jeśli chodzi o strzelanie, gdzie strzelasz, a gdzie strzelasz

bo to zdanie jest po prostu niesamowite.
Aha, i ja w źródle strony też mogę sobie zmienić poziom faceit na 10, ligę na FPL itd więc daj link a nie screeny.

• 0
Dołączona grafika

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Nie musisz wierzyć, chyba filmik który jest wyżej z refleksem powinien wszystko udowodnić, chyba że stwierdzisz że na kropki też działa trigger XD
Co do faceita, są te różne ich cupy lecz warto zauważyć że jest bardzo dużo drużyn, przez co jeden cup zajmuje długi czas. Cupy od gfinity są dużo lepszym rozwiązaniem.
Esea pykam, lecz problem jest z premium, bo jak aktywujesz free kod od np KubiK'a to później jak się skończy trzeba ileś tam czekać żeby użyć kolejny. Aktualnie ranga B+.
Co mają podania na innych serwerowniach do tego tutaj? Chciałbym zauważyć że podana najprawdopodobniej są stare, a serwery mogły mieć restarty i wtedy GT się zeruje.
Konto faceit to nie ściema tylko zmieniona nazwa z powodu że tamtego konta już nie posiadam. A faceity gram nie musisz się obawiać, niżej dam ss z ostatnich meczy.
Jeśli uważasz że podszywam się pod jakiegoś gracza, pokaż pod jakiego. Daj jakieś jego konto, cokolwiek. Możesz też napisać do organizacji pod którą gram z drużyną "Hurricane eSports" lub zobaczyć na różne strony na fb z podwórkowymi turniejami typu "Podziemny turniej e-Sportowy", "Amatorska Liga e-Sportowa" i inne.
Następnym razem jak wypowiadasz się w prośbie o ub, nie pisz rzeczy z tym nie związanych.  :preved: 
56416470481105152242.png

Flexuje się? Jesteś śmieszny. Napisałem po prostu ile mam godzin.
Filmik który wrzuciłem jest śmieszny? Pod jakim względem? Wbij sobie na tą mapkę i spróbuj swojego refleksu. Bo poniżej 0,2 raczej nie zejdziesz bo cienki jesteś  :haha:

Jakim argumentem jest gfinity? Cóż moje osoby które już znają trochę cs będą wiedzieć że tam potrzeba lunchera który odpala cs przez co nie ma tam czegoś takiego jak cheaty.
Po drugie finały gfinity cup są steamowane i sprawdzane ponieważ każdy cup ma za pierwsze miejsce 400 funtów.
Jeśli chodzi o to zdanie. Pisałem w nocy i wciął się błąd, lecz sens można było wziąć z kontekstu. Na celność w cs wpływa dużo czynników, np. chodzenie czy strzelanie spray'a przez co kule w niektórych przypadkach nie celą tam gdzie masz celownik.

• 0

PaleMale

PaleMale
  • 25 postów

Gościu trafiłeś 4 razy kropkę, tego można nauczyć szympansa. Mogłeś cały dzień siedzieć i próbować i akurat Ci wyszło, to nie jest dowód na to że nie cheatujesz.
Znowu jakiś screen z d*py, daj linki do kont a nie jakieś elo history nawet niewiadomo skąd.
I nie ośmieszaj się swoją drużyną, sam byłem mixem na takim amatorskim lanie i nic to nie ma wspólnego z profesjonalnym graniem (poziom średniego mm'a)

• 1
Dołączona grafika

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

HAHAHAHAHAHA, idź na mapkę i się spróbuj. Jeśli twierdzisz że cały dzień próbowałem mogę Ci nagrać teraz filmik jak to zrobię :)
To dobry poziom średniego mm. Nie wiesz chyba co mówisz. Jeśli byłeś gratulacje. Ale mnie to nie interesuje.
Co do linka, po co mam dawać jak to nie ma tu większego znaczenia bo oceniamy czy cheatuje czy nie, a nie czy gram faceity :)

Gram na różnych serwerowniach i nigdzie nie mam bana. Serwerownie takie jak: uwu**a.pl, 4a*.pl, skill**e.pl, Ar**aSkilla.pl, czy FeelTheG**e.pl gdzie mam administratora.
Na wasz serwer wbiłem ze względu że nigdy nie byłem, a dosyć dużo osób gra w nocy. Oczywiście zawsze jak wbije pytam czy jest admin, po czym jak ktoś mi napiszę że nie, odpisuje że super żeby były podejrzenia. Fajnie pośmiać się z takich ludzi. Często też prowokuje pisząc "Owned by Aweczek" co na tym serwerze zadziałało jak haczyk. Widać to na demku jak ludzi d*pa piekła haha. 

Gra u was dziewczyna z nickiem "Ola, tak o" której już za pierwszym razem jak wbiłem na serwer powiedziałem że administracja będzie mnie często oglądać i pewnie mnie zbanuje bo jest tak w większości przypadków na random ffa.
Przychodzę tu z prośbą o ub nie dlatego że chce grać u was, tylko by mieć czyste konto, no i oczywiście czasami wpaść po prowokować tryhardów największych.

Użytkownik Aweczek edytował ten post 18 listopad 2017 - 17:37

• 0

PaleMale

PaleMale
  • 25 postów

Myślisz, że pierwszy odkryłeś treningowe mapy? Filmik który wrzuciłeś to jest dla mnie jak i wielu innych osób zwykła rutyna rozgrzewkowa przed graniem, a nie jakiś pokaz skilla i dowód. 
I mylisz się, że linki do Twoich kont nie mają znaczenia, bo cały czas unikasz tego tematu, a do tej pory już się okazało że w paru kwestiach kłamiesz. 
Chcę Ci jeszcze przedstawić dowód podobny do Twojego - oto moje konto na faceit:
7c08b94c320d1d61ac197743ce6d4378.png

• 0
Dołączona grafika

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Jesteś debilem? Wstawi filmik i pokaż ile ty potrafisz strzelić na 0,15s.
Nie wypowiadaj się tu już bo nic nie wnosisz i nie jesteś adminem.
Skoro linki mając znaczenie, to jakie? Dostałem bana za cheatowanie na serwerze to chyba odnosi się to do serwera, a nie do faceita.

Najlepiej zaproś do znaj na steam pokażę Ci jak strzelam na tej mapce :)

Użytkownik Aweczek edytował ten post 18 listopad 2017 - 19:16

• 0

cigaro

cigaro
  • 24 postów

Po pierwsze linki do wszystkich profili z meczów i turniejów w jakich grałeś i grasz poproszę bardzo ładnie / i nie screeny tylko linki (dostałeś tutaj bana ale o to cię proszę) !

Po drugie pogrążyłeś się swoimi wypowiedziami i nawet nie stworzyłeś sobie dobrej legendy : " Ja moje konto steam posiadam miesiąc i 27 dni, a mam tych godzin 4,6k. " konto kupiłeś na facebooku w sierpniu ->> https://www.facebook.../?query=aweczek. <--

Po trzecie " Serwerownie takie jak: uwu**a.pl, 4a*.pl, skill**e.pl, Ar**aSkilla.pl, czy FeelTheG**e.pl gdzie mam administratora. " nie miałeś i nie masz admina spr. !

\Kupiłeś konto i podszywasz się pod byłego gracza.

Na twoim miejscu podałbym konkretny dowód albo nie pogrążał się dalej.

Użytkownik cigaro edytował ten post 18 listopad 2017 - 21:30

• 1

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Jezus, człowieku. Jakiś debil próbował sprzedać moje konto XD
Tutaj dowód że konto mam już przed sierpniem. https://scr.hu/vB3vAn
Mam administratora. Nie wiem gdzie sprawdzałeś, ale jak już pisałem mam admina na FeelTheG**e.Pl
Tutaj dołączę jeszcze ss z innego serwera gdzie miałem, albo mam nadal admina i robię staty na randomkach http://steamcommunit.../?id=1112339160
Na moim profilu masz ss z meczy.

• 0

cigaro

cigaro
  • 24 postów

Jezus, człowieku. Jakiś debil próbował sprzedać moje konto XD
Tutaj dowód że konto mam już przed sierpniem. https://scr.hu/vB3vAn
Mam administratora. Nie wiem gdzie sprawdzałeś, ale jak już pisałem mam admina na FeelTheG**e.Pl
Tutaj dołączę jeszcze ss z innego serwera gdzie miałem, albo mam nadal admina i robię staty na randomkach http://steamcommunit.../?id=1112339160
Na moim profilu masz ss z meczy.

Prosiłem cię o linki a nie jakiś nic nie znaczący screen na którym nie ma żadnej informacji, tylko data jest co to ma być ani nicku linku do konta ? napisałeś że byłeś adminem na kilku serwerach tylko na Fe..Th.Ga...pl jestes adminem od 27wrzesnia dokladnie, to naprawdę masz duże doświadczenie.( info mam od opiekunów/właścicieli serwerów sprawdziłem cię).

Skończ kłamać proszę cię, wstaw linki a nie screeny, powtarzam linki z dowodami, LINKI !!!!

• 0

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Gościu masz coś z głową? Jak mam Ci dać linka do j**anej wiadomości e-mail? Na screenie jest data i login do mojego konta i poniżej moje konto na dowód tego że login jest ten sam. Co Ci jeszcze nie pasuje?
Czytać ze zrozumieniem nie umiesz?

Gram na różnych serwerowniach i nigdzie nie mam bana. Serwerownie takie jak: uwu**a.pl, 4a*.pl, skill**e.pl, Ar**aSkilla.pl, czy FeelTheG**e.pl gdzie mam administratora.
Tu dokładnie piszę na których serwerowniach gram, a na której mam admina. I co z tego że mnie sprawdziłeś? Bawisz że w Szerloka? Co to za problem napisać do randomowej osoby z forum z administeracji. Admina mam też na csow**e.pl od 12 sierpnia.
Jakie mam Ci linki wstawić chłopie? Przecież nie ma czegoś takiego jak historia cupów na gfinity. Masz pełno ss na moim profilu z meczy.
http://steamcommunit.../?id=1183734875
http://steamcommunit.../?id=1172481845
http://steamcommunit.../?id=1166770661
http://steamcommunit.../?id=1162848437

To mogę jeszcze dołączyć
https://www.facebook...?type=3

Cotidie (18 listopad 2017 - 22:42):
Kultura wypowiedzi, warn

• 0

Rezistans

Rezistans
  • 44 postów

Szperając trochę po internetach, natknąłem się na to: http://steamcommunit...s/#text=Aweczek

Polecam sprawdzić każde konto o nicku: Aweczek_bot.xyz

Szczególnie ciekawy wydaję się się ów link: steamcommunity.com/id/Aweczekbot9

Także ten: http://steamcommunit.../id/Aweczekbot2

W pseudonimach znajduję się link do twojego konta youtube. Oczywiście możliwe jest, iż ktoś próbuje cię pogrążyć, jednak czy nie zrobiłby tego z jeszcze kilkoma kontami, a nie tylko z dwoma?

Zagłębiając się w to można zobaczyć, iż kont z vac'iem o tym samym nicku jest aż 20.

Jest także to oto konto: http://steamcommunity.com/profiles/76561198382067255 

Jak wcześniej zauważyłem, może być to próba zdyskredytowania ciebie, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne, wręcz niewiarygodne. Interesuje mnie tylko po co nabijałeś godziny na serwerach idle, gdyż jest to fizycznie nie możliwe, aby mieć tyle godzin na każdym z kont. Jest też prawdopodobne, iż pożyczałeś konta swoim znajomym i razem sobie lataliście odpaleni, choć skłaniam się ku pierwszej opcji, jednakowoż nie wykluczając drugiej.

Pozdrawiam :)

Użytkownik Rezistans edytował ten post 18 listopad 2017 - 22:51

• 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Wszystkie konta są moje. Nie mam tego do ukrycia. Lecz są wszystkie kupione już z vac do zrobienia reportbota/commendbota które kiedyś działały na kontach z vac.

Konta od długiego czasu nie są używane. Przez to że są kupione mają tyle godzin. (To że były kupione tylko do celów które napisałem wyżej potwierdzi ilość rekomendów na moim cs, czyli 180)

A ten typ https://steamcommuni...561198382067255to jakaś podszywka co widać w jego poprzednich nickach.

Tutaj proszę dowód że to podszywka. Przepraszam że w screenie, powinienem dać linka :)
74552553442680968481.png

Coś jeszcze będziecie próbowali znaleźć kompletnie nie związanego z serwerem?

Użytkownik Aweczek edytował ten post 18 listopad 2017 - 22:54

• 0

cigaro

cigaro
  • 24 postów

Tak dopóki nie podasz konkretnego dowodu ze to twoje konto od początku, przerobione screeny który nic nie wnosza, konto które niby masz od lipca i nabileś 4,600 to niemożliwe policz sobie, kupileś to konto i lecisz na gracza nicku który grał w hurricane, screen z telefonu w którym niby ktoś się pod ciebie podszywa i go ochrzaniasz, dla mnie proste zalogowałeś się lub ktoś z twoich znajomych i zrobiłeś se alibi że to twoje konto gdzie dalsza rozmowa nic z niej nie wynika ? (do dziś ci nie odpowiedział.)

A przed chwila dostałem wiadomość od znajomka admina z serwera na którym jesteś administratorem usunąłeś go ze znajomych dlaczego ? czego się boisz ? zdenerwował cie ? odpowiedział mi tylko od kiedy masz admina! i nagle go usuwasz bez wyjaśnienia ?

To jest wszystko związane z twoją osobą za którą niby się podajesz, fałszywe kupione konto, kilka następnych kont z vac które niby kupiłeś, żeby robić jakieś bzdury nikomu niepotrzebne, twoje konto zostało utworzone w październiku 2016 a ty twierdzisz że masz je od miesiąca.

Użytkownik cigaro edytował ten post 18 listopad 2017 - 23:44

• 0

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Konkretny dowód? Napisz do organizacji na fb: https://www.facebook...rricaneesports/Chyba powinni Cię oświecić jeśli podszywam się pod jakiegoś gracza.
Co do screena nie widzisz daty? Myślisz że specjalnie bym robił alibi na zapas? Nie odpowiedział? A co miał odpowiedzieć jak skopiował nick mojej dziewczyny, a później mój?
Dlaczego usunąłem admina "kappa" ze znajomych? Proste, zapytałem się kto się go pytał "od kiedy mam admina?" Odpisał że nikt, napisałem mu że wiem że ktoś pisał. A on dalej że nikt.
A wiem że ty go pytałeś, więc nie będę trzymał oszustów w znaj? Czego mam się bać kolego? Skoro tamten serwer nie jest niczym związany z tym? Bez wyjaśnienia? Napisałem mu wyjaśnienie zaraz po kicku na forum. (możesz sprawdzić).
Powiedz mi jak mam Ci inaczej niż ss udowodnić że konto jest moje od początku?

twoje konto zostało utworzone w październiku 2016 a ty twierdzisz że masz je od miesiąca.
  O czym ty teraz mówisz?

Skoro twierdzisz że konto kupiłem w lipcu (?) to jak miałbym się podszywać pod gracza grającego w Hurricane skoro ta organizacja ma niecały miesiąc. Proszę Cię zacznij myśleć, bo Ci to nie wychodzi.

Tu proszę dowód jak tak bardzo Cię d*pa ściska Szerloku 

• 0

Rezistans

Rezistans
  • 44 postów

Jest to w pewnym stopniu związane z serwerem i już tłumacze dlaczego. Na serwerze zostałeś zbanowany za tak zwane czity, te konta zostały zbanowane przez vac, czyli w jakiś sposób oszukiwano na tych kontach.

Chciałbym tylko zaznaczyć, że podałem tylko informacje które można było łatwo znaleźć, a także wykreowałem pewną teorię, której nikt nie musi brać pod uwagę. Dlatego nie pojmuję, iż sądzisz, że to nie ma związku.

Co do kupna nie można tego wykluczyć, liczba kont jest okrągła, a także na każde z nich ostatnio logowano się 68 dni temu.

Pozdrawiam :)

• 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Aweczek

Aweczek
  • 11 postów

Rezistans jeśli na tych kontach bym oszukiwał i grał to raczej bym nie zostawił ich z takim nickiem. Po drugie nawet ni musiałeś szukać tych kont bo wystarczyło wejść na mój steam, w grupy i tam jest grupa gdzie te wszystkie konta są.

Poza tym niektóre te konta mają odznake 10lat na steam, jedno ma 9 i jedno ma 4, więc raczej w wieku 7/8 lat nie zakładałem steam. Kont jest równo 21 które jak już pisałem służyły do reportbota/commendbota na których można było fajnie zarobić tak jak zarabia teraz Zoner na tej stronie: https://www.zonerbot.xyz/. Chyba rozwiałem wasze wszystkie wątpliwości takie jak podszywanie się pod kogoś, czy inne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u