deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Domyślne awatary.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Darxx

Darxx
  • 932 postów

Witam.

Chciałbym zaproponować zmianę domyślnych - default_large.png avatarów na takie bardziej związane z cs-soplica.com np takie - 1fxuSnd.pngT28XkMO.pngan5pIC3.png

Tak mogłoby to wyglądać:

Spoiler

Patol już tak nie słodź :D

Użytkownik Darxx edytował ten post 18 listopad 2017 - 21:25

• 5

Dołączona grafikaDołączona grafika

MałaMi.

MałaMi.
  • 33 postów

No ja jestem jak najbardziej za. Wygląda o wiele lepiej niż beztwarze jak na FB. Leci plus

• 2
Dołączona grafika

Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę,
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze.

YaNoSiK

YaNoSiK
  • 130 postów
Pomysł co najmniej dobry. Leci +
  • 0

"Człowiek, człowiekowi wilkiem, konstruuje nową broń

Zamieńmy ją na pacyfkę zburzmy mury, zburzmy schron,

Hodujesz na piersi żmiję, która pożre każdy plon

Wiem jak trudno jest wybaczyć, odłóż kamień podaj dłoń"

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 818 postów

Patrząc z innej perspektywy, bo jak wiadomo jesteś estetą graficznym :P
Stary avatar pokazuje, że gość jest noname-em, a nowy od razu wpisuje go pod kogoś z sieci. Przykład: Dla ludzi z zewnątrz osoba robiąca patole pod tym avkiem, może być odbierana jak ktoś związany z siecią :D Dla mnie trochę nietrafione bez urazy (to tylko moje zdanie, więc mam nadzieje, że nie zrobisz nic głupiego xD). 
Może gdyby z tych dwóch zrobić jeden .. tak ,żeby było widać obrys tego gościa - wtedy może będzie to wyglądać jak user a nie ROOT :P

plusik za chęci :P

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 14 listopad 2017 - 09:28

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8089 postów

Jak dla mnie nie ma potrzeby - na facebooku jak ktoś nie ma profilowego, to ma kontury postaci, a nie znaczek FB.

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 860 postów

Ale panie majster to nie fb tylko najwieksza siec cs w polsce!!!

• 0

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

Saygon

Saygon
  • 2480 postów

Jak dla mnie nie ma potrzeby - na facebooku jak ktoś nie ma profilowego, to ma kontury postaci, a nie znaczek FB.

No i co z tego ? Musimy być jak fb ? Trzymac się ich wersji ? Bądzmy oryginalni, wprowadzajmy coś nowego, niech się dzieje coś na forum.

Chłopak próbuje coś ożywić, a jak zwykle olewka tematu. Serio zmiany, aż tak bolą? 

W tym wypadku dla mnie powinna być najważniejsza opinia użytkowników. I jeśli im się to podoba, to dla nich powinniśmy się zmieniać i dostosowywać. A nie bać się zmian i siedzieć ciągle w miejscu.

Dla mnie pomysł fajny, jednak pomyślałbym coś w bardziej stonowanych barwach albo odcieniach szarości.

• 2

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3386 postów

Dla mnie na plus, może wejść

• 0

6Pt373f.png

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8089 postów

o i co z tego ? Musimy być jak fb ? Trzymac się ich wersji ? Bądzmy oryginalni, wprowadzajmy coś nowego, niech się dzieje coś na forum.

A w jaki sposób ma sie to przyczynic zeby cos sie działo? Nie tędy droga, podałem przykład jednej z największych firm świata, można owszem coś wymyśleć, ale nie wstawiajmy tam naszego loga :D  

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Saygon

Saygon
  • 2480 postów

A w jaki sposób ma sie to przyczynic zeby cos sie działo? Nie tędy droga, podałem przykład jednej z największych firm świata, można owszem coś wymyśleć, ale nie wstawiajmy tam naszego loga

To pochopnie nie krytykuj propozycji, tylko zaproponuj inne rozwiązanie. Każda zmiana coś daję, powoduję poruszenie, chociażby dyskusje i wymianę własnych poglądów. 

PS: Wodzu wskaż nam "odpowiednią" drogę :D

• 3

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1415 postów

Wedlug mnie, lepiej wyglada avatar, ktory jest teraz. Wyglada  bardziej przejrzyscie. ;)

• 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u