deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1463 postów

Dobry wieczór.

Wcześniej poruszałam temat odnoszący się do problemu z dodaniem avataru do naszego profilu.

Chciałabym poruszyć ten temat jeszcze raz, ponieważ od sierpnia żaden z @F nie wypowiedział się w tamtym temacie.

http://cs-soplica.co.../209895-avatar/

• 2

ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

nishimiya

nishimiya

• 1463 postów

ref?

• 1

kRz

kRz
  • 90 postów

To problem troszkę bardziej złożony. Krótko mówiąc to po zmianie avataru jak wejdziesz w profil to masz już nowy a wszędzie indziej stary. Do 24 godzin wszystko się odświeży i będzie już wszędzie nowy.

Edit: Jak ci się w ogóle nie zmieni to wyczyść ciasteczka w przeglądarce.

Użytkownik kRz edytował ten post 10 listopad 2017 - 00:39

• 0
Pozdrawiam / Best Regards / 商祺,

kRz

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 995 postów

A ctrl+f5 nie działa ?:D 

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

nishimiya

nishimiya

• 1463 postów
Krz u mnie po 24 h jest to samo.
Patol u mnie nie działa :P
  • 0

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

U mnie osobiście działa bez zarzutów. Już przy napisaniu twojego pierwszego tematu testowałem to i błędów nie zauważyłem. 

Jak napisał kRz nie każdemu odświeża avatar od razu, może to nastąpić również po określonym czasie.

Spróbuj zmienić avatar, na zupełnie innej przeglądarce, poczekaj do 24h i sprawdź czy działa. Polecam odświeżać jak napisał PatolEcho ctrl + f5, gdyż wtedy odświeżane są również ciasteczka.(cookies)

Jeśli to nie pomoże, zgłoś się do mnie pw/steam a spróbujemy jakoś rozwiązać ten problem.

Na tą chwilę myślę, że temat zamknę a jeśli ktoś będzie miał coś sensownego do dodania, proszę pisać a otworzę.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u