deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#26 Wywiad - o0oAlberto0o

wywiad albert dd2 olusska

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

Ola..

Ola..
  • 65 postów

Hej hej! Tym razem przedstawię Wam o0oAlberto0o - Opiekuna only DD2. Miłego czytania!

Na początek standardowo. Opowiedz nam troszkę o sobie. Jak masz na imię, skąd pochodzisz, ile masz lat.
Mam na imię Albert. Obecnie mieszkam w Olsztynie (studia etc.), normalnie pochodzę z Podlasia. Wiek? 24 wiosny, już. Czas szybko leci :(

Wyobraź sobie, że jesteś przewodnikiem oprowadzającym ludzi po Olsztynie. Gdzie zabrałbyś turystów odwiedzających to właśnie miasto?
Starówka, Galeria Warmińska, Urania, planetarium, rakor (o ile student) lub pub Kuźnia.

To teraz śmiało można wybrać się do Olsztyna! Czym zajmujesz się na co dzień? Masz jakieś hobby, zainteresowania?
Skończyłem już studia 1 stopnia na Informatyce w Olsztynie, teraz pozostało mi dokończyć pracę inżynierską i ją obronić. Potem planuję rozpocząć 2 stopień i założyć biznes ze znajomym. Interesuję się sportem, UFC. Głównie piłka nożna. No i uwielbiam grać w gry, oczywiście CS:GO, czasami troszkę w lola pogram, ale tam jestem drewnem haha :D PUGB etc.

Dlaczego akurat informatyka? Co skłoniło Cie do wybrania akurat takiego profilu studiów?
Byłem w Technikum o tym profilu, dobrze szło to mówię czemu nie! Mówili - matma trudna.. ale uważam, że matma akurat była tutaj najłatwiejsza.

Masz jakieś marzenia, które za wszelką cenę chciałbyś spełnić?
Marzenia? hmmm może się niektórzy zaśmieją. Ja marze o tym, by założyć rodzinę, ale nie taką na siłę. Wybudować dom z basenem czy sporym ogródkiem. A tak to pragnę wyjechać kiedyś na jakiś czas do Japonii.

Jest jakaś rzecz, której nie zrobiłeś, a bardzo byś chciał? Co Cię powstrzymuje?
Wyjechać do Tokio... Co powstrzymuje? Fundusze, troszkę znajomi, rodzina haha.

Dlaczego akurat stolica Japonii? Jakiś główny powód?
Nie musi być koniecznie to miasto, ale ważne, by znajdowało się w Japonii. Ciekawi mnie kultura tegoż kraju.

Jakiej muzyki słuchasz i kto jest Twoim ulubionym wykonawcą?
Nie mam ulubionego wykonawcy. Dla mnie najważniejsze są słowa, treści wyrażane w danym utworze. Ogólnie każdej po troszkę.

Co najbardziej cenisz w płci pięknej?
Osobowość, szczerość i zaufanie. To dla mnie najważniejsze. Nie zwracam jakoś uwagi na wygląd. Romantyzm, sam chyba momentami jestem mega romantykiem, lubię sprawiać przyjemność (ale to brzmi), jak widzę, że kobieta jest zadowolona lub pozytywnie zaskoczona.

Długo czasu poświęcasz na komputer? Grasz w jakieś inne gry poza cs'em?
Pc to takie moje drugie życie hahaha śmieszky. Prace na uczelnie, teraz piszę aplikacje do pracy inżynierskiej. Poza Cs-em gram głównie w pugba.

To teraz trochę o sieci. Jak trafiłeś na soplice?
Oj.. Pamiętam tylko, że to czasy 1.6, z 5-6 lat temu. Sporo grałem na wszelakich serwerach. Początki były tak odległe, że nawet ich nie pamiętam.

Jak wiadomo, jesteś Opiekunem serwera Only DD2. Masz jakieś plany dotyczące dalszego rozwoju serwera?
Ogólnie jest kilka pomysłów. Jeden nawet był blisko zrealizowania, ale problemem jest brak osób do pomocy dot. edycji pluginów lub napisania pod nas od nowa.. Jest co prawda osoba, która chciała się tego podjąć, ale narazie zero odzewu etc. Troszkę ciężko o takie osoby na sieci. Z drugiej strony nikt takich czynności za bardzo nie chce wykonywać "for free".  Pożyjemy, zobaczymy. Możliwe, że sam będę musiał przysiąść i pobawić się, ale to jak już załatwię sprawę "inżynierki".

A jak tam admini? Masz z nimi dobry kontakt? Ktoś sprawia problemy?
Ogólnie uważam, że mamy fajną "ekipę" u nas na serwerze, z tego jestem mega zadowolony. Małe spięcia zawsze są, nawet w dobrej "rodzince", ale to nie powód by tutaj poruszać te tematy.

Niektórzy gracze serwera twierdzą, że to Twój [email protected] - dav1s jest "najważniejszy" na serwerze, a nie Ty. Co o tym sądzisz?
Z dav1sem bardzo dobrze mi się współpracuje. Najważniejszy? hmmm, na pewno nie. Ogólnie takie sformułowanie "najważniejszy" jest moim zdaniem nie na miejscu. Każdy na serwerze jest ważny, począwszy od zwykłego gracza, aż po administratora czy Opiekuna. Staram się być pozytywnie i przyjaźnie nastawiony. Czasami co prawda odbija to się czkawką, no ale nie można mieć wszystkiego.

Masz zamiar jeszcze na długo pozostać Opiekunem?
Tyle, ile mi na to czas pozwoli i ile będę miał siły. Jak długo? Tego nie wiem.

Jak myślisz, co według Ciebie w randze Opiekuna jest istotne? Czy każdy mógłby nim zostać?
Jeśli to ma być moja opinia. To na pewno taka osoba nie powinna mieć "ciśnienia" na kolorek, czy rangę. Spotykam osoby na sieci, które wydaje mi się, że zależy im tylko na randze czy "kolorku". Moim zdaniem to ma być jakaś forma "posługi", pracy dla ogółu. Opiekun ma za zadanie "opiekować" (trochę masło maślane) się serwerem. Atmosfera, vipy czy nadzorowanie administracji serwera. Resztę spraw Opiekun kieruje do Supporta danego serwera. Czy każdy mógłby nim zostać? Moim zdaniem to zależy też od charakteru tej osoby. Jak to mówią - czasami władza, niektórym lekko mówiąc, nie służy.

Co sądzisz o aktualnej Administracji Forum/Sieci? Masz jakieś zastrzeżenia?
Zastrzeżeń jako takich nie mam. Miła atmosfera, zawsze merytorycznie można porozmawiać, załatwić wszelkie sprawy. Mam jedną sugestię. Utworzenie rangi "programista" lub coś w tym stylu, czyli osób odpowiedzialnych za stronę techniczną, dokładniej pluginy etc., lub po prostu wymagania tego przy rekrutacji na wyższe stanowiska.  

Masz jakiś dobry kontakt z osobami z forum?
Oj mam. Nie chce tutaj jakoś ich wymieniać. Kto ma wiedzieć, ten wie. Tutaj mogę tylko te osoby gorąco pozdrowić. Naprawdę mamy wiele ciekawych i wartościowych osób. Cieszę się, że mogę pracować z takimi osobami na soplicy i że mogłem je poznać.

Dziękuję Ci za poświęcony czas, było mi bardzo miło. Chciałbyś coś dodać na koniec?
Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy i adminów dd2 oraz całej naszej sieci. To Ludzie tworzą tą społeczność, ciesze się że mogę być jej częścią.

• 18

928985_104.png

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1415 postów
Ciekawy wywiad. Jak najbardziej na plus :3
  • 0

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Darxx

Darxx
  • 932 postów

Fajny wywiad z ciekawą osobą.

Leci plusik x)

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

mari

mari
  • 106 postów
Treściwy, ciekawy wywiad :)
  • 0

j4xH6yt.png

Vonki

Vonki
  • 505 postów

Utworzenie rangi "programista" lub coś w tym stylu, czyli osób odpowiedzialnych za stronę techniczną, dokładniej pluginy etc., lub po prostu wymagania tego przy rekrutacji na wyższe stanowiska.  

Polecam się zapoznać z zasadami rekrutacji na Junior Admina Sieci.

Co do wywiadu dobra robota.

• 0

o0oAlberto0o

o0oAlberto0o
  • 239 postów
Vonki ok...

"Edycja pluginów jak i ich pisanie" jest taki zapis w wymaganiach. Sam jednak dobrze wiesz , że ma sie to nijak do realiów. Uwazam ze moglaby byc osoba tylko od tego np. Bo jak jest potrzeba, to jest tzw. Mur. Taka sugestia.

I plusik leci ;-)
Vonki (02 listopad 2017 - 11:43):
Zapraszam na steam na dalszą konwersację by co nieco wyjaśnić.

Użytkownik o0oAlberto0o edytował ten post 02 listopad 2017 - 11:08

• 0

""bo bez gumy lepiej wchodzi""  ~Malinka DD2 2k17

76561198058398598.png

lerb114

lerb114
  • 146 postów

Daje plus fajny wywiad

• 0

Syzmekk

Syzmekk
  • 163 postów

o kurczę, Albercik celebryta, no brawo! :king:

• 0

keep it g

Debas_Jan

Debas_Jan
  • 62 postów

Graki Albert ;D. Ciekawe odpowiedzi pozdrawiam masz ;--)

• 0

Steele

Steele
  • 55 postów

No Albert, jeszcze telewizja śniadaniowy i będziesz naszym soplicowym celebrytą! :P

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 818 postów

Dobra morda to i wywiad dobry :P

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

GandalfKostek

GandalfKostek
  • 33 postów
Fajny wywiad ;)

Leci plusik
  • 0

6TGlcAO.png

xShom

xShom

C'est la Vie

• 636 postów

Dobry wywiad, oby tak dalej! :)

Plusik dodany.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Sardothien

Sardothien
  • 382 postów

Czytam już chyba z 3 raz, bo bardzo mi się podoba. :D

Dobre pytania Oli i konkretne odpowiedzi Alberta, wyszło strasznie ciekawie. :D

• 2
Dołączona grafika

Ola..

Ola..
  • 65 postów

Dziękuję za miłe słowa  :*

• 3
928985_104.png

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 511 postów
Oj czy miła atmosfera to nie wiem xD czasami jakieś brudy są, ale wywiadzik faktycznie ciekawy i przemyślany.
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

mao

mao
  • 334 postów

Fajno +

• 0

MałaMi.

MałaMi.
  • 33 postów

Jeden z lepszych wywiadów jakie widziałam. Czytelny, wszystko gdzie i jak trzeba. Duży plus Ola tak o!

• 1
Dołączona grafika

Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę,
Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze.

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2521 postów
Close
  • 0

DDldt83.png?1

steam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wywiad, albert, dd2, olusska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u