deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

SoplicaAcademy - propozycja.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Darxx

Darxx

I don’t have a vision anymore.

• 1289 postów

Witam Was serdecznie!

Przychodzę do was z pewną propozycją odnośnie esportu na sieci. Pewnie jesteście ciekawi na czym miało by to polegać? Już wam wszystko tłumaczę:

Po rozmowie na steam z Lost dostałem informację że byłby chętny do wprowadzenia takiego projektu na sieć, ale w pierwszej kolejności należy napisać propozycję skierowaną do Was, czy znalazły by się osoby chętne do występowania w barwach SoplicaAcademy w różnego rodzaju turniejach w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Po zatwierdzeniu propozcyji, należało by wykonać pewne czynności. Oto one:

1.1. Zebranie osób na serwerze TS3, oraz rozdzielenie je w sposób losowy do poszczególnych drużyn.

1.2. Rozegranie meczy wszystkich drużyn w systemie BO3 z puli map:

- Inferno    

- Train    

- Mirage    

- Nuke    

- Cobblestone    

- Overpass    

- Cache

1.3. Przeanalizowanie wszystkich meczy i wybranie 4 zawodników, którzy reprezentowali by sieć CS-SOPLICA.COM.

1.4. Przydzielenie zawodnikom daneje roli w drużynie.

1.5. Wybranie 3 podstawowych map które bedą dopracowane w 100% przez drużynę.

1.6. Trenowanie drużyny pod każdym możliwym względem.

1.7. Początkowe występy w różnego rodzaju turniejach oferowanych przez FACEITESL itp.

Post napisany w imieniu: FerStel

Wszelkie pytanie kierować do: FerStel

Użytkownik Darxx edytował ten post 28 październik 2017 - 18:28

• 5

Dołączona grafikaDołączona grafika

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Pomysł jest średni moim zdaniem, ale jak już coś takiego robić to musiałaby to być osoby chociaż z tym Lemem czy tam 6/7 lvlem na Faceit, wtedy miałoby to sens. W dodatku musieliby to być ludzie, którym się to nie znudzi po tygodniu i którzy będą chcieć coś osiągnąć. 

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6959 postów

Nie ma możliwości by takie coś wypaliło :).

Gierki czy ewentualne turnieje wyglądałyby jak zwykłe MMy.

Wątpię w samozaparcie osób i siedzenie na ewentualnych treningach skoro tak czy siak to tylko byłaby zabawa dla części tych osób.

Już lepiej zrobić turniej - kolejny - i wyłonić z nich zgraną 5tkę niż robić team z pozbieranych ludzi.

#AxelZnowuPsioczy

• 1

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1155 postów

Myśle, że FerStel powinien zacząć od tego :
http://cs-soplica.co...cz-szuka-klanu/
Jak już skompletuje drużynę i pograją trochę razem .. to wtedy przejść do takiej inicjatywy jak SoplicaAkademy. 
Pomysł nie jest zły, ale wydaje mi się, że zaczął od d*** strony :P

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Agatczi123

Agatczi123
  • 334 postów

Pomysł jest dobry ale :D Powinniście zacząć przede wszystkim od znalezienia dobrego trenera/menadżera który by tym wszystkim zarządzał i to ogarniał ( zaczynając od rozpiski treningów przez taktyki , eliminowanie błędów po szukanie jakiś turniejów i przygotowywanie was pod nie)  bo na późniejszym etapie nie dasz rady grać/coachować/iglować i kij wie co jeszcze :D  i od znalezienia osób które są ogarnięte i nie pograją tydzień i elko. Według mnie powinny być rozmowy wstępne / ankieta ( zawierająca: imię , wiek , ilość godzin , ranga , lvl faceit , doświadczenie , preferowana pozycja, jaki ktoś jest (bo jak będziesz miał 4 osoby które mają ciężki "dowódczy" charakter to się rozpadniecie w tydzień bo się będą kłócić :D ) co ktoś może wnieść do teamu a przede wszystkim ile czasu w tygodniu i w jakich godzinach jest w stanie grać ) Nie oszukujmy się , że trzeba zrobić drużynę raczej z osób o podobnych zajęciach (typu szkoła , praca na dane zmiany) bo jeżeli zrobisz team i się okaże np. że dwie osoby mają prace zmianową jedna do od 6 do 16 a druga od 6 do 15 a co drugi tydzień od 14 do 22 a pozostałe osoby się uczą do 15 no to bez sensu jeżeli będziecie trenować co drugi tydzień bo ktoś ma prace zmianową i może grać o 23 - 24 a ktoś na 6 wstaje do pracy albo szkoły :D ( to Ci mówię z doświadczenia bo sama tak miałam :) ) Jeżeli już dochodzimy do etapu rozgrywek tych wybranych graczy to także podział osób (ze względu na ich preferencje z ankiety) na : igl , awp , entry, entry , 2awp / support bo jeżeli do jednego teamu wrzucisz 5 sniperów to GG XD a tak to do każdego z teamu osoba o określonej roli i później będzie wiadomo który igl był najlepszy , kto z awp władał , kto umie teamplay grać( rzucać smoke ,cover innych itd ) kto jest typowym entry i robi te fragi i wtedy będziesz miał wyłonionych najlepszych z danych ról :D To moja opinia po pograniu trochę teamowo w tą grę :D Jeśli byś miał jakieś pytania czy coś to pisz z chęcią pomogę nawet w przesłuchaniach czy oglądaniu drużyn jeśli to będzie na weekendzie :D   

• 3

Saygon

Saygon
  • 2624 postów

Uważam, że pomysł jest dobry, jednak wymaga wiele pracy, czasu, chęci, zaangażowania wielu osób, jak również nakładu finansowego.

Drużyna drużyną, ale zadajmy sobie pytanie, kto będzie tym wszystkim nadzorował, znajdzie na to czas i chęci.

Odnośnie tego pomysłu, to po pierwsze powinno się odbyć spotkanie wyższej administracji jeśli mają być to osoby reprezentujące nasza sieć, mające na celu ustalenie zasad, wymagań co do kandydata na zarazem trenera jak i managera drużyny. Jak wspomniała wyżej Agatczi123, nie tylko kandydaci do drużyny jak również sam trener, powinien być wybrany na podstawie swoich umiejętności i doświadczenia, gdyż on jest filarem drużyny i to on ma napędzać ekipę do działania, uczyć ich nowych schematów, analizować błędy i być dla nich za razem wsparciem jak i potrafić ochrzanić, jeśli trzeba. 

Po wybraniu takiej osoby, powinny odbyć się przesłuchania kandydatów do drużyny, pod kątem ich umiejętności, zgrania, zarazem w grze jak i ogólnego zachowania. Sama ranga w faceicie czy mmie nie oznacza, kto jest jakim zawodnikiem/człowiekiem i czy nada się do drużyny. 

Mógłbym tu wypisywać swój schemat bez końca dlatego powiem, że jeśli inni członkowie wyższej administracji, wyrażą zainteresowanie tym tematem to mogę przedstawić im swoją wizję i pomysł na to, oraz pomóc na tyle ile będę mógł w całym tym projekcie.

• 4

Puma aKa Kroffka

Puma aKa Kroffka

B.S.N.T

• 3444 postów

Myślę że jeśli chodzi o graczy chętnych brakować nie będzie, nie powinno. Kwestie organizacyjne muszą być dobrze ogarniete przez wyższą, no trochę tego jest ale równocześnie można by wystartować z ewentualnym FP na portalach społecznościowych po dobraniu 6-7 zawodników dogadujących się , na poziomie. W sumie, pomijając organizację najważniejszy byłby ten "menadżer-trener" ale myślę że do zrobienia. W końcu żeby coś się udało trzeba chcieć i być optymistą, prawda Axel?:D  Co do graczy, myślę że jest dużo osób z lem+ czy 6 lvl faceit mający jakieś nadzieje z csem na wyższym poziomie, kwestia charakteru. No i specjalnie wydzielona osoba z wyższych do nadzoru, żeby zapewnić ciągłe wsparcie. Roboty dużo, imo warto ;p 

• 0
<p class="bbc_center">Dołączona grafika

Lost

Lost

<><

• 8159 postów

Sam fakt, że propozycja jest przekazywana przez kogoś i napisana w czyimś imieniu budzi moje obawy co do braku należytego szacunku i powagi. Tak trudno spełnić wymogi i samemu ją złożyć?

• 0

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u