deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozycja na konkurs/zabawe/zawody FORUM lub TS :P

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1155 postów

Hej, wpadłem na pomysł , który może nasz wyróżnić na tle innych sieci. Nie biegam w sumie po innych, więc to do Was ocena czy coś takiego było.
Jak powszechnie wiadomo trolli wszędzie jest od groma, a pomysł tyczy się zarówno ich jak i bardziej ambitnego grona - widziałem rymowanki w konkursie "zgadnij kto to".
Zabawa po części łamie regulamin sieci/ forum.
Do meritum:
BITWA NA PANCZ bez ograniczeń :) Społeczność się wyżyje, a pożytek może jakiś z tego będzie :D Może być zabawnie.
Oczywiście osoby powinny wyrazić zgodę na tego typu zabawę, żeby nie urazić kogoś przypadkowego.

Nóż widelec urodzi nam się nowy Eminem :)

I jak? :D

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 24 październik 2017 - 18:18

• 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 900 postów

Jak chcesz taki "konkurs" to zapraszam na tyralnie. ^^

Dla mnie bezsens bo i tak bym to wygral.

• 0
losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu losu

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1155 postów

Jak chcesz taki "konkurs" to zapraszam na tyralnie. ^^

Dla mnie bezsens bo i tak bym to wygral.

Przegrałeś życie więc jest duża szansa, że tą bitwę byś wygrał  :crazy:

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 24 październik 2017 - 22:19

• 6

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Bloondy

Bloondy
  • 60 postów

Pomysł ciekawy... :D chociaż zamiast Bitwy na pancz może coś w stylu freestyle z tematyka wyłącznie csa a nawet samej soplicy :D ..

A noż widelec znajdzie się talent z innej dziedziny poza grafiki .....

Użytkownik Bloondy edytował ten post 24 październik 2017 - 23:26

• 1

xEzicc

xEzicc
  • 243 postów
Bardzo fajny pomysł. Lecz bardziej taki freestyle sprawdził by się na tyralni niż na forum.
  • 0

Saygon

Saygon
  • 2624 postów

Co do pomysłów absolutnie odpada taka forma rozrywki prowadzona na forum. Nie ma w najmniejszym stopniu możliwości chociażby "nagięcia" regulaminu w kwestii organizacji tego typu eventów.

Jednak na serwerze ts3 istnieję szansa na zorganizowanie takich wydarzeń/konkursów na specjalnych zasadach.

Posiadamy na serwerze teamspeak'a kanał o nazwie "Tyralnia", który swego czasu służył do tzw. "tyrania się" jednak nie trwało to zbyt długo, gdyż liczbą chętnych osób zmalała a z czasem znikła.

Co do pomysłu z konkursem freestyle, również podjąłem kiedyś próbę zorganizowania takiego wydarzenia, miałem nawet rozpisany cały plan działania, jednak zabrakło wtedy osób, które w sposób kompetentny i sensowny umiało, by pokazać swój "skill" w tego typu zabawie.

Reasumując: Na tą chwilę, jeśli znalazły by się chętne i odpowiednie osoby do wzięcia udziału w tego typu zabawach, które zaprezentowałyby coś sensownego oraz zorganizowalibyśmy fanty, którymi moglibyśmy ich nagrodzić to jestem za. 

Jeśli masz coś jeszcze do dodania, bądź chcesz przedyskutować ze mną jakieś kwestie to zapraszam wieczorem do rozmowy na ts3 bądź poprzez wiadomość prywatną na forum.

Temat zamykam. Jeśli dojdzie do zorganizowania tego typu zabaw, zostaniecie o tym poinformowani na forum.

• 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u