deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

''Skarga''

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

BlonDynka.

BlonDynka.
  • 2 postów

Hmm.. Powiem, że jestem tutaj nowa ale gram już trochę na waszym serwerze paintball dokładniej 193.33.177.14:27056 

Na tym serwerze jest bardzo mało adminów i część osób uważa, że ten serwer upadł ;d Postarajcie się coś zmienić czy coś :D

• 5

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 869 postów

Z racji ze jestes blondynka to musze ci pomoc - http://cs-soplica.co...-bhintel-freth/;)

• 1

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

Zgadzam się wyżej z koleżanką!. Zrobił byś coś z tym Gorzki. a nie ciągle sobie bimbasz wszystko!. Jak tak można!. Wstyd i hańba!

• 3

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów

Powodem małej aktywności graczy jak i adminów mogą być lagi na serwerze. Na tą chwilę pracuję nad nowym serwerem i w niedługim czasie pojawi się info na temat przeniesienia Paintball'a na nowy hosting.

Przewidziane są również nowości w rozgrywce oraz dla graczy. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Wszelkie propozycje, pytania proszę kierować bezpośrednio do mnie pw/ts3 bądź do któregoś z [email protected] serwera.

• 3

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4699 postów

Postarajcie się coś zmienić czy coś

Według mnie jak już dawać propozycje to jakieś konkrety a nie "zmieńcie coś". 

Przewidziane są również nowości w rozgrywce oraz dla graczy. Proszę uzbroić się w cierpliwość.

Skoro Gorzki tak piszę to może warto poczekać.

Zamknę temat, jak coś to proszę pisać PW, to otworzę z powrotem.

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u