deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Jawność opinii Jury i kryteriów oceniania.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1415 postów

Witam. 

Według mnie, ten konkurs nie jest odpowiednio zorganizowany. Jest przedstawiony tylko skład jury, nic poza tym.

Sądzę, że skoro jest wspominka o ocenie i kryteriach to powinny zostać one przedstawione.

Uważam, że runda powinna zostać "zrestartowana" i wszystko powinno być jawne. W ten sposób wszyscy bedą mieć pewność, że informacje przedstawione są jak najbardziej prawdziwe/prawdopodobne.

Peace.

http://cs-soplica.co...y/#entry1356479

• 6

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Qucak

Qucak
  • 915 postów

Zgadzam się z Agatą i uważam, że nie zostały podane żadne kryteria oceniania zdjęć, dzięki temu można byłoby lepiej wytłumaczyć swoją ilość pkt dla osoby.

Moim zdaniem powinny zostać jeszcze przedstawione punkty przyznane przez każdego z osobna z wytłumaczeniem dlaczego tak, a nie.

Nie jestem pewny, czy runda powinna zostać zrestartowana, ale powinny zostać dodane kryteria.

Peace

• 2
Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów
Pierd*lenie o szopenie i tyle. Szukacie dziur byle żeby konkurs wyszedł do d*py. Ukradli ci pomysł Aga i musisz skarge pisać?

Bezbek.

No skoro lubisz konfidencić i zgłaszać to twoja sprawa *-* Ja czytać nie umiem i nie zamierzam sie nauczyć. Po za jak tak bardzo chcesz to czemu sama go nie zrobilas? Na pewno nie bylo by niedomówień. O i ten edycja postu pani soplicy
Cotidie (13 październik 2017 - 19:52):
Nie jesteś na forum od wczoraj i dobrze wiesz, jakie obowiązują normy w kwestii języka.
Warn na wulgarne słownictwo.

Użytkownik LOREK. edytował ten post 13 październik 2017 - 19:51

• 0
Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

• 1415 postów

Zglaszam tylko nieprawidlosci, ktore powinny zostac zniwelowane. 

To nie jest skarga tylko uwaga i mala propozycja. 

A, i nie mam bolu tylka o to, ze ktos zabral mi moj konkurs. Swoja droga ciesze sie, ze chociaz przez to wkoncu cos zrobil.

Naucz sie czytac.

^Konkurs mial byc zorganizowany w swoim czasie ;d

Użytkownik Aga. edytował ten post 13 październik 2017 - 19:54

• 1

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2521 postów

Temat został przeniesiony na życzenie autorki.

PS. Lorek, jesteś największym hipokrytą tego forum.

• 10

DDldt83.png?1

steam

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 511 postów
Ja pier**le xd
Serio szukamy problemów tam gdzie ich nie ma.
Nie jestem organizatorem tego konkursu, ale według mnie wszystko jest w porządku czy w mam talent tłumaczą się czemu dają na nie? Mówią "jestem na nie" i wywalone jajca a tutaj mamy pisać jakieś rozprawki na temat prac. Dziwne, że ty tylko masz problem jako uczestnik. I jakie kryteria xD no halo to są zdjęcia jakie kryteria mają być do tego. Pajacerka :v
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

nishimiya

nishimiya

• 1415 postów

I jakie kryteria xD no halo to są zdjęcia jakie kryteria mają być do tego. Pajacerka :v

"Dupsk0 oceniamy cały czas te dwa zdjęcia lecz każdy etap ma inne kryteria, na których podstawie jury musi przyznać ocenę." ~Bicus

Nie chodzi o rozprawki tylko o uzasadnienie wlasnej opinii. Tego juz ucza w podstawowce.

Spojrz sobie na to ile osob popiera ten temat i pozniej mow ze tylko ja.

• 1

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4681 postów

Bicus prowadzi ten konkurs i to przez niego zostały narzucone pewne zasady oraz regulamin konkursu i to on decyduje jak ten konkurs wygląda.

PS. Lorek, jesteś największym hipokrytą tego forum.

Niestety ale się zgodzę.

• 4

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u