deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#24 Wywiad z Lorkiem.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Witam, w dniu dzisiejszym przedstawiam wam wywiad z LOREK.

Moje pytania zostaną oznaczone kolorem żółtym, A odpowiedzi Lorka będą oznaczone kolorem domyślnym.

Czy mógłbyś przedstawić nam co robisz na codzień i jakie jest twoje hobby?

Witam czytelników. Na co codzień uczę się w Gimnazjum włączonym w ZSGE. Moją pasją jak i hobby to piłka ręczna.

Dobrze, więc lubisz piłke ręczną zdobyłeś jakieś szczególne wyróżnienia w tym sporcie?

Jasne! W 6 klasie zdobyłem 3 miejsce w mistrzowstwach wielkopolskiej ligi, a w tym roku 4 w finale wojewódzkim (gimnazjada).

Czy planujesz wiązać swoją przyszłość z piłką ręczną?

Przed rozpoczęciem 3 klasy gimnazjum myślałem, że pójdę na rekrutację do drużyny w Kielcach albo Szczecinie. Potoczyło się tak, że chce kontynuować sport i naukę w Poznaniu w liceum mistrzostwa sportowego. Oczywiście wszystko może się zmienić ale sądze, że jak nie pójde do poznania to i tak będe uprawial ten sport w rodzinnym mieście :D

Okej, skoro przedstawiłeś nam co robisz na codzień i jaki jest twój ulubiony sport. To teraz przejdźmy do tematu sieci i forum. Czy chciałbyś coś zmienić w aktualnym forum?

Dobre pytanie. Zmieniłbym kompletnie wygląd forum. Można by go postawić na nowym ipb. Była już jedna sytuacja w której forum wyglądało na prawdę całkiem nowocześnie i bardzo ciekawie. Nie wiem czemu LOST cofnął wszystko na stare śmieci. Do tego z tego co słyszałem to admini forum (Saygom i Relon) podobno chcą wprowadzać coś nowego ale nie mogą. Są ludzie, którzy umieją to zrobić ale nie ma kto tego zapoczątkować.

Chciałbyś zachęcić do zmian tylko na forum czy twoim zdaniem są jeszcze jakieś serwery w których można coś poprawić?

Serwery sieci w miarę dobrze się trzymają. Tylko jakoś 1.6 coś licho wygląda, a tak to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Co sądzisz o odejściu bobika z posady Opiekuna DR i o zmianie Opiekuna Surfa?

Co ja moge sądzić? Na pewno jakiś smutek jest z mojej strony bo z bobikiem znamy się od początku jego grania na DR. Mam złe przeczucia i boję się osobiście następnej osoby na to stanowisko. Co do zmiany opiekunan a surfie to jak najbardziej na plus. Agatczi dobrze zna się na tym serwerze. Miała też opiekuna i wie co z czym się je. Mam nadzieje, że odbuduje serwer.

Jak wiemy na forum posiadasz obecnie tylko rangę grafika, planujesz zdobyć jakieś inne rangi w przyszłości?
Tak od wczoraj (tj. 15.09) posiadam tylko grafika, ponieważ mam straszne lagi i nie sprawia mi frajdy granie na jb i wgl innych serwerach. Nie planuję posiadania innych rang, ponieważ nie mam na to czasu ani chęci.

Skoro jesteśmy przy randze grafika to, dobrze ci się z nimi pracuję? Dogadujesz się z opiekunem, czy może jest jakieś spięcie?
Dobrze się z nimi współpracuje. Niedawno aktywność przekraczała najśmielsze oczekiwania . Z opiekunem dobrzę się dogadujemy. Często sobie rozmawiamy na różne tematy.

Nie dawno na forum i serwerach było głośno o "dramie" JB I DR. Jako iż nie dawno zrezygnowałeś z funkcji admina powiesz coś więcej na ten temat?
Nie ma co się zagłębiać w ten temat. Nie było praktycznie takiej wielkiej dramy jak w roku 2016. Tutaj poszło o zwykłe wywyższanie się. Jeden admin powie, że jego serwer jest najlepszy a drugi że jego. Oba serwery mogłyby stworzyć potęge, lecz co ja mogę poradzić. Może wkrótce się coś zmieni po odejściu Bobika.

Z czego mogliśmy zauważyć, jesteś dość kontrowersyjną osobą. Zgodzisz się z tym?
W 100 % się z tym zgadzam.

Dobrze, więc przejdźmy teraz do serii szybkich pytań.

Ile masz cm wzrostu

Około 181 cm.

Ulubione jedzenie?

Cienki z baraninom i mieszanym sosem.

Ulubione picie?

Woda.

Chciałbyś mieć świeżaka?

Jak każdy ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Dobra, to koniec wywiadu. Dzięki za sprawne odpowiedzi na pytania. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Również dziękuję. Chciałbym pozdrowić Saygona i Bojówke. A w szczególności mojego miśka Stripiego oraz całą administrację JB i DR. I Venoma ;)

Temat zaakceptowany dnia 2017-09-18

Użytkownik BicuS edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 08:23

• 5

Dołączona grafika

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1892 postów
Wywiadzik na plus, ale mało :/
  • 0

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 863 postów

I znowu jakis no name :/ i znowu malo napisane :/ Kiepska ta redakcja ostatnio.

• 3

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Wywiad spoko, ale za krótki. Lorek jest osobą, z którą mógłbyś ułożyć 20 ciekawych pytań, a i tak to będzie za mało.

• 0

Dołączona grafika

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
Lorek korek widzimy się na PGA miśku
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

I znowu jakis no name :/ i znowu malo napisane :/ Kiepska ta redakcja ostatnio.

Czereśnia ty to tam cichaj.. Jak sam potrafisz napisać dobry wywiad to zrób to a nie komentujesz pace redaktora. Skoro jestem no name to czemu z tobą nie ma wywiadu miśku muj :*

Lorek korek widzimy się na PGA miśku

Jasne :))

Fajnie się odpowiadało na pytanie i liczyłem sie z hejtem :/

Czereśnia to była specjalnie heh

Wybaczam miśku :*

Użytkownik LOREK. edytował ten post 18 wrzesień 2017 - 18:02

• 1
Dołączona grafika

Aineis

Aineis
  • 472 postów

e tam ze mna ciekawsze wywiady ale fajny plusik

• 0

RomzbuV.png

Wizzy

Wizzy

I come to my senses when I'm sober

• 863 postów
muj

Dlatego 

//Wybacz kochana

Bojowka (18 wrzesień 2017 - 17:00):
Nie spamuj.

Użytkownik Wizzy edytował ten post 18 wrzesień 2017 - 17:16

• 0

Jestem raperem

9ef47ad1f5685.jpg

JcobX

JcobX

#HalaMadrid

• 492 postów

Ulubione jedzenie? Cienki z baraninom i mieszanym sosem.

Ja też lubię z baraninom. ;)

Wywiad na +

• 3

Dołączona grafika

Dołączona grafika

mari

mari
  • 107 postów

Trochę śmiesznie ten wywiad wygląda na tle innych, ale co kto lubi.

• 0

j4xH6yt.png

Qucak

Qucak
  • 918 postów

Wywiad fajny, ale moim zdaniem ograniczyłeś się i można było pomyśleć o zadaniu kolejnych pytań.

Fajnie, że już od tak długiego czasu uprawiasz sport i nie poprzestajesz na tym.

I znowu jakis no name :/ :/ Kiepska ta redakcja ostatnio.

Akurat sądzę, że tak kontrowersyjna osoba nie jest no name, często się wyróżnia/ł na forum albo w pozytywnym albo w negatywnym wizerunku.

Mówisz że redakcja jest kiepska, ale zauważasz, że są osoby, które walczą o przeżycie tego działu, choć przeżywają kryzys wraz z odejściem Redaktorki Naczelnej co pewnie okazało się dużym ciosem.

Realizujcie się dalej i nie poprzestawajcie na tym.

• 1

mao

mao
  • 334 postów

Tako, Tomeczek taki średniaczek ale wywiady muszą być więc nawet przeprowadzenie jego z nim jest dobrym posuniecem. 

• 0

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów
Troche słabo.
Pytania były skierowane prawie tylko odnośnie sieci.
Lorek jest dość znaną osobą i wywiad mógłby być dłuższy ;/
  • 0
Dołączona grafika

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2553 postów
Zamykam.
  • 0

steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych