deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#23 Wywiad ze Streepy'm

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów

Witam Was serdecznie. 

Dziś bliżej przedstawię Wam opiekuna JailBreak'a CS:GO. Moje wypowiedzi będą oznaczone kolorem złotym, a wypowiedzi Streepy'iego będą oznaczone kolorem cyjanowym. Zapraszam do lektury  :D

Na początek standardowo przedstaw się   :)

Julek, lat 19. Obecnie obibok a od października student uniwerku w Poznaniu.

Student, więc w jakim kierunku się kształcisz? Co Cię interesuje?

Mój kierunek jest trochę sprzeczny z moimi zainteresowaniami. Uwielbiam sport. trochę informatykę a idę na studia geologiczne. Geografia oraz nauki o Ziemi zawsze były moją dobrą stroną w poprzednich szkołach, więc warto spróbować. Najwyżej zmieni się kierunek/uczelnie.

Rzeczywiście trochę sprzeczne. Czy wybrałeś ten kierunek tylko ze względu na to, że czujesz się w nim bardzo dobry?

Hmmm. Nie bardzo dobry, lecz dobry. Czy tylko ze względu na to? Trudno powiedzieć. Możliwe, że także z mojego parcia na nowe wyzwania, ale tak jak mówiłem. Kierunków kształcenia jest wiele do wyboru i żaden problem po roku go zmienić.

Czy po studiach chcesz spełnić jakiś swój cel lub marzenie?

Czas pokaże.

Interesujesz się sportem, a czym dokładniej? Czy masz jakieś osiągnięcia? 

Osiągnięć nie, ponieważ robię to tylko dla własnej przyjemności. Interesuję się sztukami walki a od 10 lat trenuję aikido. Tyle o mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak natrafiłeś na soplicowego JB CS:GO? W rezultacie jak trafiłeś na forum?

Na forum trafiłem w 2011. Chciałem kupić vipa na JB 1.6 , jak opiekunem była jakaś panna, i tak jakoś wyszło. Grałem może rok i rzuciłem CS na kilka lat. Na soplicowe JB CS:GO trafiłem zaraz po kupnie tej gry. Zobaczyłem na forum, że otwierają JB, więc postanowiłem na nim pograć. Poznałem wtedy na nim kilku znajomych, z którymi mam świetny kontakt do dziś. Między innymi był to Alan Nightway[email protected], z którym potrafiliśmy spędzać po 15 godzin na serwerze w wakacje.

Opiekunem jesteś od niedawna. Czy w przyszłości chciałbyś osiągnąć wyższe stanowisko w sieci?

Chcieć pewnie bym chciał, ale jest to niemożliwe. Obce jest mi pisanie pluginów oraz znajomość języków do ich pisania. Mój zakres zabawy pluginami kończy się na edycji cvar i nie sądzę abym poszedł dalej w tym kierunku. Ciągle brakuje mi wiedzy, którą czasem uzyskuję od Lost 'a

No właśnie bez predyspozycji nie ma co się pchać na rangę. Co myślisz o aktualnym stanie sieci? Czy chciałbyś coś zmienić? Widzisz gdzieś jakieś błędy?

Sieć idzie w złym kierunku. Nietrudno zauważyć, że tracimy graczy na serwerach oraz ludzi na forum. Większość z nich ucieka do konkurencji. Dlaczego? Trudno stwierdzić. Może to przez monotonność, małą zauważalność w internecie oraz słabe nadążanie nad panującymi modami. Błędy wolę przemilczeć, bo jest ich trochę. Czy chciałbym coś zmienić? Ciężkie pytanie, bo wiąże się to z błędami.

Co motywuje Cię do dalszego działania w sieci?  

Docenianie tego co robię przez graczy oraz po części [email protected] sieci. Jak dostałem JB pod opiekę, to stan serwera był tragiczny. Pozmieniałem trochę rzeczy, ponaprawiałem błędy i jakoś serwer funkcjonuje. Dowodem na to jest wzrost liczby zakupionych usług oraz zwiększone zainteresowanie serwerem. Oby tak było dalej...

No właśnie jako opiekun zrobiłeś i nadal robisz naprawdę dużo. Czy uważasz, że serwer był bardzo zaniedbany przez poprzednich opiekunów JailBreak'a?

Pod względem technicznym serwer był zaniedbany. Zbugowane hitboxy kilku postaci, monotonność map oraz niepoprawnie działające bany na CT, które są podstawą jb. To tylko kilka z problemów, które napotkałem. Wiem, że po części nie jest to wina tylko poprzednich opiekunów. Dostęp do plików serwera, do pewnego czasu, miał tylko Lost . Poprzednicy byli zablokowani z tego powodu.

Co oznacza, że wspomniany wyżej Lost ufa Ci bardziej niż poprzednikom. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na tzw. krótkie pytania?

Jasne.

Ile ważysz?
78kg

Ile masz cm wzrostu?
185cm

Ulubione jedzenie? 
Ciastka z czekoladą *_*

Ulubione picie?
Woda

Ulubiony sportowiec?
David Villa

Ulubiony e-sportowiec?
NiKo

Ulubiona piosenka? 
Brak

Dziękuję Ci za udzielony wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Pozdrawiam cieplutko moich administratorów oraz czytelników.

• 10

Dołączona grafika

mao

mao
  • 334 postów

Pozdrawiam cieplutko kochasia. 

• 0

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
No i to mi się podoba!

Wreszcie człowiek którego ulubionym napojem jest woda!
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Darxx

Darxx
  • 975 postów

Żółty i niebieski... a nie jakiś złoty i cyjanowy wtf xD 

A tak poza tym to ciekawy wywiad i sporo racji w kwestii stanu sieci :f

• 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1420 postów
Z artykułu na artykuł idzie Ci coraz więcej lepiej, poćwicz tylko zasady interpunkcjne. :*
  • 1

𝖂𝖍𝖎𝖙𝖊 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖑𝖎𝖌𝖍𝖙 𝖆𝖓𝖉 𝖇𝖑𝖆𝖈ᴋ 𝖎𝖘 𝖓𝖔𝖙 𝖆𝖑𝖜𝖆𝖞𝖘 𝖉𝖆𝖗ᴋ

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1892 postów
Niektóre pytania zbyt szczegółwe, ale wywiadzik na plus :v
  • 0

Klatow

Klatow
  • 300 postów
Jak to dobrze dowiedzieć się tylu rzeczy o przełożonym XD. Wywiad na +
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

xShom

xShom

C'est la Vie

• 647 postów

Sztosik wywiad :) 

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

Pozdrawiam cieplutko moich administratorów oraz czytelników.

Kiedy lecimy na kubusia?
XD, złoty i cyjanowy. To nieźle

Użytkownik LOREK. edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 21:41

• 0
Dołączona grafika

JcobX

JcobX

#HalaMadrid

• 492 postów

Spoko wywiadzik :3

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

sadfrog

sadfrog
  • 160 postów

Fajnie się czytało. Plusik Poleciał

• 0

892080_1002.png

Pawelos

Pawelos
  • 293 postów

Pupek, teraz masz ode mnie maksymalny szacun, za Davida Ville. Wywiad przeprowadzony bardzo ładnie, bez błędów. Poleciał plus. 

• 1

Jeżeli pomogłem, poratuj plusem
:D

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 90 postów

Zgodze się Pawelosem szacun za Ville. A co do wywiadu to spoko się czyta tylko szkoda, że taki krótki :)

• 0

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

Aineis

Aineis
  • 472 postów

a myslalem ze mnie pozdrowisz osobiscie strupek :DD

Spoko wywiad dobrze Ci idzie trzymaj tak dalej ! 

plusik

• 1

RomzbuV.png

lerb114

lerb114
  • 148 postów

fajny wywiad

• 0

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów