deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

skarga na opiekuna serwera PatolEcho

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Amaz

Amaz
  • 4 postów

witam wszystkich tutaj zgromadzonych. pozwolcie, ze sie przedstawie. imie me Amaz, a przydomek moj brzmi Szczodry. jestem szlachcicem z legendarnej Duzyny Krolewskiej i przybywam tutaj z poselstwa Wielkiego Krola Burgunda. klaniam sie bardzo nisko.

zostałem oddelegowany i mam pelnomocnictwo by reprezentowac najwyzszego Wladce, poniewaz odebrano mu prawo glosu na forum poprzez ostrzezenia. jestem wtajemniczony w cala sprawe.

jak wielu smialkow domysla sie chodzi o nikogo innego jak o wyzej wspomnianego admina, czy opiekuna serwera PatolaEcho. niestety musze z gory przeprosic wszystkich ludzi, ktorych słowa zostana tutaj ukazane bez ich wiedzy. dopuszczam sie nie do konca milego czynu i calkowicie zdaje sobie z tego sprawe, ale tego wymaga wlasnie zaistniala sytuacja. przyjmijcie moje najszczersze przeprosiny.

jak wiec zostało powiadzne, tak zostanie zrobione. zamieszczam dowod, dzieki ktoremu wszyscy z was moga zobaczyc ostateczna decyzje w sprawie naszego wielmoznego Krola.

http://oi68.tinypic.com/25s22k7.jpg

to wlasnie wycinek pergaminu, na ktorym nieskazitelna osoba HeadAdmina sieci serwerow - szanownego Losta (moje uszanowanie) wydala osad. wedlug tego kara, ktora otrzymal nasz przenajswietrzy Wladca zostala zniesiona. dzisiaj jednak opiekun serwera niejaki PatolEcho postawnowil, ze sam od siebie przywroci owa banicje posylajac jako kata dobrze wam wszystkim znana Ninke (klaniam sie nisko Droga Pani).

zamieszczam kolejny wycinek z pergaminu, w którym zobrazowane jest jak opiekun serwera decyduje sie podwazyc decyzje Glowengo Admina.

http://oi66.tinypic.com/rlgs5s.jpg

nie wiem, czy moze byc tak, ze osoba nizej postawiona jak PatolEcho moze sobie od tak decydowac o losie graczy nie zwazajac na to, ze ktos inny o znacznie wyzszej władzy i renomie postanowil inaczej. zwracam sie wiec do wszystkich z prosba o wyjasnienie zaistnialej sytuacji.

z wielkimi pozdrowieniami szlachcic Amaz Szczodry

• 1

Bojowka

Bojowka
  • 480 postów
To juz nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne.
Gag wygasł i co? Nie widziałam poprawy na serwerze. Szczególnie, gdy nie widział, że admin wszedł. To moim zdaniem juz jest argument wystarczający, by zostal nadany perm.
  • 2

Amaz

Amaz
  • 4 postów

mylady, sprawa obrala nieco inny kierunek. poprosilem, aby przedstawiono mi racje, wedlug ktorych osoba z nizszym statusem moze decydować ponad tymi z wyzszym.

moim zdaniem nastapilo tutaj zlamanie prawa scisle obowiazujacego na tejze sieci serwerow. rozumiem, ze ciezko Pani wydawac jakakolwiek opinie w stosunku do znajomej twarzy, ale nalegam jednak na obiektywnosc i sprawiedliwosc.

ustosunkuje sie w kazdym razie do slow szanownej damy. w tej chwili doszlo do zlamania zasady domniemania niewinnosci. kazda osoba jest niewinna wobec przedstawionych zatrzutow, dopoki wina nie zostanie udowodniona. nie wiem, czy zdaje sobie Moja Droga Pani jakie oszczerstwa zostaly w tym momencie skierowane w strone Krola. z calym szacunkiem, ale to brak poszanowania godnosci czlowieka.

prosze wiec zainteresowana, aby zebrala i przedstawila wszystkim tutaj wystarczajaca ilosc dowodow ukazujacych lamanie regulaminu przez osadzanego nam Wladce.

z wielkimi pozdrowieniami szlachcic Amaz Szczodry

Użytkownik Amaz edytował ten post 01 wrzesień 2017 - 19:05

• 0

`izcoN

`izcoN

Money in the Bank

• 85 postów

https://scr.hu/eqMPNzrozumiem że to logi to poprawa zachowania ? Nic się twój ,,KRÓL"się  nie zmienił i raczej sie nie zmieni.

Tyle w temacie.

• 5

Jak poprawnie się ze mną skontaktować ?

1. Nie pisz wiadomości typu: "e jesteś" "mam sprawę odpisz" , ponieważ nie odpiszę.

2. Napisz dokładnie w czym tkwi problem.

3. Staraj się nie popełniać błędów.

4. Jeśli odczytałem wiadomość a nie odpisałem to znaczy, że nie mam czasu i odpiszę później.

Gdzie mnie znajdziesz ?

YaNoSiK

YaNoSiK
  • 130 postów

Dla mnie to już jest żałosne.. dobrze się bawicie/isz na tym "LAN-ie" ? Takie zachowania się leczy. Polecam wizytę u psychologa albo psychiatry bo mogą być wymagane leki. :)

• 5

"Człowiek, człowiekowi wilkiem, konstruuje nową broń

Zamieńmy ją na pacyfkę zburzmy mury, zburzmy schron,

Hodujesz na piersi żmiję, która pożre każdy plon

Wiem jak trudno jest wybaczyć, odłóż kamień podaj dłoń"

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8089 postów

Niestety, Opiekun serwera nie popisał się swoim zachowaniem, podważając moje decyzje i istotę regulaminu serwera.

W ramach wyjaśnienia, zostałem dołączony do rozmowy przez support serwera, Walta, aby wyjaśnić sprawę owego gracza. Z racji tego, że dostawał muty po 30 minut, czasem na 2-4h, blokada od razu na okres ponad dwuletni była zbyt wygórowaną karą, dlatego została skrócona do tygodnia.

Jeżeli obecna blokada została nałożona na polecenie Opiekuna, który chciał odwrócić moją decyzję to jest całkowicie bezzasadna i należy ją zdjąć.

Jeżeli zaś blokada ta została nałożona wskutek ponownego nieprzestrzegania regulaminu, jest ona słuszna, gdyż poprzednia wynosiła okres 7 dni a w dodatku dostałeś ostrzeżenie.

Stąd sprawę oddaję osobie która nakładała blokadę ([email protected] serwera - Ninka) i proszę ją o zastosowanie się do powyższych opcji.

Sama skarga jest słuszna i będziemy myśleć w najbliższych dniach co z tą sytuacja zrobić.

• 2

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u