deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Kolejne Mapy

mapy deathrun

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Konus.

Konus.
  • 22 postów

Kolejna propozycja odnośnie map na serwer Deathrun

dr_ponies- Mapa stworzona przez Polaka, pięknie dopracowana, miła dla oka, przyjemnie się ją przechodzi

deathrun_princess_akai_v90final- Klasyczny i znany Akai z lekko zmodyfikowanymi pułapkami oraz większą ilością trybów na końcu.

deathrun_blblbl- Mapa umiarkowanie długa i umiarkowanie trudna

dr_n4x_dres0x- Tak samo jak poprzednia mapa, z tym, że grafika jest w stylu Pixelartowym

deathrun_princess_boobs- Mapa identyczna jak Projectoos z tym, że ma jeden dodatkowy tryb na końcu tj. "Deagle", możliwość wyboru muzyki i brakiem kobiecych piersi po przejściu mapy

deathrun_adrenalin- Mapa na około 40 sekund, Polecana przez graczy. Prosili bym post edytował i dodał tę mapę :D

Poniżej załączam Screeny z map oraz link do ich pobrania

https://nofile.io/f/...apymapymapy.rar

Z góry przepraszam za net_graph 1 oraz bot_kick, ale się spieszyłem i po wykonaniu screenów zauważyłem ten błąd :(

juHSGLg.jpg4jtCsHD.jpgEhXaHeR.jpg1wIV64E.jpgqJee4NO.jpg3vAANcG.jpgP1Dgfzu.jpg

Użytkownik Konus. edytował ten post 31 sierpień 2017 - 21:50

• 0

Eren Colt

Eren Colt
  • 38 postów

Jak najbardziej jestem za dodaniem tych map, szczególnie za mapą deathrun_princess_boobs i deathrun_princess_akai_v90final.

• 0

ByatyFull

ByatyFull
  • 9 postów

Przydały by się jakieś nowe mapy.  Te powyżej bardzo były by mile widziane na Deathrunie, jestem na TAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK !!!

• 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1078 postów

Witam! Stworze zaraz temacik gdzie będziecie mogli podsyłać mapki. Jak możesz to dodaj je tam ;)

-Close.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mapy, deathrun

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u