deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

PRZESTAN ZAPYCHAC SERWER

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Orbit ツ

Orbit ツ
  • 86 postów

Elo polecam usunac powiadomienie "Przestan zapychac serwer" bo jak chce sie doladowac do 450 hp i spamuje "N" bo mam bind na sklep to w połowie nie moge bo wyskakuje wlasnie to powiadomienie. Moze to celowo wprowadziliscie zeby nie bylo spamu. Robcie co chcecie ;P

• 0

2256264_1002.png

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
Nie wiem czy wiesz, ale po usunięciu tej blokady będzie można spamować na czacie kiedy nie będzie admina i siać zamęt na serwerze. Według mnie nie powinno być to usuwane.
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Nie wiem czy wiecie, ale jest to zabezpieczenie przed spamem komendami ;) I nawet nie wiem czy można to usunąć. Nawet z tą blokadą można spamować bez admina. Jest to jedynie ograniczenie na komendy.

Odrzucam

Zamek.

• 0

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u