deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Marta:*

Marta:*
  • 156 postów

Chciałam zaproponować dodanie radia na serwer (oczywiście jeśli jest taka możliwość). Miło się słucha muzyki, kiedy się skacze. Zwłaszcza kiedy na serwerze jest cisza lub nie mamy ochoty rozmawiać. Pamiętam, że na dr 1.6 (jeszcze klasyku jak istniał) było radio i ludzie z chęcią słuchali muzyki.

Edit1: Jeśli jest taki lub podobny plugin to przepraszam, nie wiedzialam. Pewnie jak większość graczy (a może nie)

Użytkownik Marta:* edytował ten post 21 sierpień 2017 - 19:28

• 2

Dołączona grafika

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
W sumie nie jest zły pomysł. Można byłoby dostosować głośność żeby słyszeć i rozmowy na serwerze i muzykę. Ciekawa inicjatywa ja najbardziej na tak.
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Twicee

Twicee
  • 13 postów

Jest plugin do tego. Wpisuje się !yt (nazwa muzyki) i muzyka w tle leci z Youtube. I można go zainstalować.

Użytkownik Twicee edytował ten post 22 sierpień 2017 - 09:44

• 0

V3nomX

V3nomX
  • 2 postów

Jestem za! Tylko byłoby fajnie jakby ustawiało się głośność jak i również opcję wyłączenia lub włączenia radia :)

Użytkownik V3nomX edytował ten post 21 sierpień 2017 - 19:58

• 0

Orbit ツ

Orbit ツ
  • 85 postów

Ja tez za i zeby mozna wpisac tytuł kazdej piosenki i mozna sobie sluchac np swojej ulubionej muzy albo skopiowac link z yt.

• 0

lerb114

lerb114
  • 148 postów

Jak najbardziej na tak ,lubie sluchac muzyki przy bhopie. Bardzo fajny pomysl. Moim zdaniem powinno to byc dodane

• 0

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1073 postów

Jeżeli będzie możliwość, to wprowadzimy coś w stylu radia ;) Dzięki za propozycję :)

-Close.

• 1

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u