deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Skarga na TS'a?

kirje skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów

Witam! 

Tytuł może niektórych zdezorientować, ale skarga głównie będzie dotyczyła opiekuna *tfu* przepraszam "ROOTA" - bo to nie opiekun. 

A więc skarga będzie dotyczyła ROOTA Saygona.

Saygon powinien przestrzegać regulaminu jak każdy inny opiekun, lecz tego nie robi. Świadczą o tym takie sytuacje jak przyjęcie użytkowników na adminów bez wcześniejszego składania podania. Normalny opiekun dostałby za to przynajmniej ostrzeżenie- Ale przecież Saygon to nie jest normalny opiekun tylko ROOT.

Mówi, że jego decyzje nie miały złych konsekwencji, ale jego decyzje uniemożliwiały innym posiadania tej rangi. 

Według mnie jest duża liczba osób które  odnalazłyby  się na tym stanowisku doskonale, a nie danie im szansy poprzez napisanie podania tylko wybieranie pojedynczych osób, które podobają się Saygonowi to czysta faworyzacja. 

Serwer od ostatniego czasu jest zaniedbany mogą o tym świadczyć częste ddosy które mają miejsce codziennie nawet kilka razy. 

W pokoju "Tyralnia +16" siedzą osoby poniżej tego wieku (to nie, że się czegoś czepiam tylko  po co jest napisane +16 jak nie trzeba mieć takiego wieku.)

Serwer wywala graczy w ciągu kilku minut. Uniemożliwia to tworzenie zebrań na tym ts pogadanek gracze- admini, czy innych sposobów integrowania się lub załatwiania spraw.

I jeśli mogę administrację TS3 prosić żebyście się nie wypowiadali, ponieważ nie chcę tutaj zbędnych dyskusji tylko wypowiedzi ludzi którzy są takimi użytkownikami jak ja i też widzą błędy lub sądzą, że przesadzam. 

PS: Na ROOTa nie może być skargi, bo nie ma tematu "Skargi na Roota"? xD Pajacerka.

PS2: Ludzi którzy nie siedzą na tsie albo byli 2 razy w swojej karierze też prosze o nie wypowiadanie sie. 

PS3: Co do wywalania serwera to strzelam, że jest za 15/20zł postawiony i to jest głównie tego wina. Ale raczej będzie trzeba coś z tym zrobić.

• 9

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów
Ehh kirje XDDDDD

Saygon wyjaśnił wszystko w temacie, który napisał Qucak. Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to było zebranie administracji ts3, na którym saygon pytał się jakie osoby mogłyby zająć posadę admina ts3. Padło kilka propozycji, ale te osoby były za mało aktywne na ts. Darx dostał admina bo był aktywny, miał odpowiedni wiek, był przedewszystkim ogarniętą osobą, tak samo jak GTA. Gdyby rekrutacja była otwarta to kto by się zgłosił? XDDD Patrz na to kto się nadaje na admina.

Co do zaniedbania serwera to nie wina saygona. Co on może zrobić? Wbić na chatę temu co wysyła ataki i zaj*bać mu z bani? No proszę cię.

Jeśli chodzi o tyralnię. Co ma do tego saygon? Nie znamy wieku każdego. I nie zawsze widzimy jak ktoś siedzi na tym kanale. Jak byłeś mały to też oglądałeś rzeczy w tv od 16 lat. Tylko po to jest tam limit wiekowy, bo ten kanał służy do obrażania się na wzajem, a dobrze wiemy jak reagują na obrazy osoby młodsze czy bez mutacji.
  • 3

Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2504 postów

Saygon powinien przestrzegać regulaminu jak każdy inny opiekun, lecz tego nie robi. Świadczą o tym takie sytuacje jak przyjęcie użytkowników na adminów bez wcześniejszego składania podania. Normalny opiekun dostałby za to przynajmniej ostrzeżenie- Ale przecież Saygon to nie jest normalny opiekun tylko ROOT.

Drogi kolego, tak na forum funkcjonuję jako opiekun serwera, gdyż taka ranga na forum została stworzona na poczet serwerów cs i do niej zostałem przypisany, gdyż najbardziej przypomina funkcje jaka nadzoruję, czyli zajmowanie się serwerem ts3. Więcej wyjaśniłem w temacie, którym wspomina Whytti. Serio przestańcie szukać już w tym problemu, bo go nie ma.

Według mnie jest duża liczba osób które  odnalazłyby  się na tym stanowisku doskonale, a nie danie im szansy poprzez napisanie podania tylko wybieranie pojedynczych osób, które podobają się Saygonowi to czysta faworyzacja.

Tak według Ciebie, ale to nie ty starasz się trzymać wszystko w całości i odpowiadasz za wybrane osoby. Nie wiesz na jakiej zasadzie zostały wybrane te osoby. Już wszystko wyjaśniam po kolei, by uświadomić wszystkim czytającym dlaczego doszło do takiej sytuacji a nie innej. A więc Darxx jak i GTA zostali wybrani na adminów nie dlatego ze ich faworyzuje, czy są to jakby to napisać w młodzieżowym języku moje "ziomki" tylko dlatego, że szukałem ludzi, którzy są bardzo aktywni. Przed wyborem Darxa i GTA obserwowałem wiele tygodni serwer i zauważyłem, że są oni nadzwyczaj aktywni, więc zaproponowałem im czy nie chcieli by pomoc w utrzymaniu porządku na serwerze, zgodzili się wiec wziąłem ich na próbę. Do wszystkiego dodam, że ową funkcję proponowałem również Ozzy'iemu(często występuję na karaoke) jednak odmówił z uwagi na aktualną prace jaką posiada. Jeśli chce, to może coś doda od siebie w tym temacie.

A dlaczego nie otwierałem rekrutacji? Dlatego, bo nie widziałem osób, które mogły by mnie przekonać po złożeniu podania, bym dał im szanse. Doskonale wiem, kto złożyłby podanie, a ludzi pokroju wieku niżej niż 15 lat w tej chwili nie potrzebuję. 

Serwer od ostatniego czasu jest zaniedbany mogą o tym świadczyć częste ddosy które mają miejsce codziennie nawet kilka razy.

Tak to moja wina przyznaję się robię to ja sam, albo wysyłam ludzi by to robili jak mnie nie ma na serwerze, by nie było na mnie. A tak na serio.. zastanów się jaki bezsens piszesz. Co ma zaniedbanie serwera do ddosów. 

Ale wracając do spraw ddosów. Zajmujesz się teamspeakami? Jestes znawcą? Znasz bierzace zagrozenia zwiazane z serwerami głosowymi ? Nie sądze. 

W kwestii wyjaśnienia na naszym serwerze od kilku dni są problemy, które próbuję rozważać. Dla twojej informacji wczoraj siedziałem ponad 6 h próbując znaleźć rozwiązanie na aktualne problemy z serwerem. Z przykrością chciałbym Ci powiedzieć jak i wszystkim, że to nie ddosy, jednak dopiero po skontaktowaniu się z naszym usługodawcą, będę mógł bliżej określić z czym mamy problem. Dodatkowo powiem Ci, że już od sporego czasu stało się popularne pisanie tak zwanych exploitów na ts3. Pozwól że Ci wyjaśnię co to jest. Jest to oprogramowanie, które wykorzystuje luki (dziury) w danym programie, by np. wyrzucać ludzi z serwera bądź wywalać cały serwer ts3. 

W pokoju "Tyralnia +16" siedzą osoby poniżej tego wieku (to nie, że się czegoś czepiam tylko  po co jest napisane +16 jak nie trzeba mieć takiego wieku.)

A jak to zrobić?. Mam tam zatrudnić jakoś osobę, która 24/7 będzie tam siedzieć i pytać każdego, kto będzie chciał wejść na ten kanał, czy ma ukończone 16 lat a może dodatkowo legitymować ich ? 

Fu*king logic. Nie mam pytań. 

Jak znajdziesz mi rozwiązanie tego, tak bardzo ważnego i istotnego problemu, który niesie niesamowite zagrożenia na serwerze to daj znać, chętnie go poznam.

PS3: Co do wywalania serwera to strzelam, że jest za 15/20zł postawiony i to jest głównie tego wina. Ale raczej będzie trzeba coś z tym zrobić.

No popatrz przywracasz mi wiarę w ludzi. Jednak jak chcesz to umiesz pomyśleć i napisać coś jednego mądrego. 

Tak serwer stoi na słabej maszynie na której, nie mogę nawet postawić botów muzycznych, bo grozi to znacznemu zmniejszeniu stabilności serwera.

Dla Twojej informacji jak i pozostałych osób powiem na koniec, że wszystkie swoje zastrzeżenia, problemy jak również propozycję przekazałem Lostowi już nie raz, jednak jak na razie nic nie zostało zrobione w tym kierunku, lecz mam nadzieję, że w jak najszybszym czasie rozwiążemy problem serwera i wszystko wróci do normy.

Od siebie dodam, że za wszystkie niedociągnięcia i awarie przepraszam, jeśli uważacie, że to moja wina. 

Wszystko co robię na serwerze ts3 od lat staram się wykonywać dla dobra serwera i sieci, a jeśli uważacie, że zasługuję na karę czy wydalenie to przyjmę to z uszanowaniem.
Liczę, że wyższa administracja się wypowie łącznie z [email protected] sieci w tej sprawie. Tyle ode mnie, nie mam nic już do dodania. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia. 

• 19

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów

IMO. Coraz bardziej śmieszą mnie wszelkie tego typu tematy.

Teraz się czepiacie, że zostali wybrani admini TS3 bez rekrutacji. Chcę przypomnieć, że podobna sytuacja była po wybraniu Bojówki na stanowisko moderatora (nie czepiam się o nic, tylko to jest podobna sytuacja do obecnej dlatego pozwolę się do tego po części odnieść) teoretycznie bez podania, praktycznie z podania, które zostało odrzucone w poprzedniej rekrutacji i też każdy może mówić, czemu nie było rekrutacji i dlaczego akurat ona? To samo w tym przypadku i zawsze będą wszelkie problemy pytania pretensje etc. W tamtym momencie także nikt nie poniósł odpowiedzialności i podejrzewam, że w tym przypadku będzie podobnie.

Nie mniej jednak uwazam, że kirje ma racje. Mimo wszystko powinna powstać rekruatcja, ponieważ Ty Saygon NIGDY W 100% NIE PRZEWIDZISZ KTO SIE ZGŁOSI! ok. Nie potrzebni Ci ludzie poniżej 15 roku życia. Właśnie może dlatego jest coś takiego jak wymagania?! Po za tym... Jest wiele osób poniżej 15 roku zycia, które były by bardziej adekwatne niż +15. Widać to chociazby po serwerach zarządzanych przez młodsze osoby. Wcześniej przy rekrutacji był problem, ze saygon i tak nie do końca odnosi się do opinii użytkowników, więc pominął ten krok i wyszlo na to samo xD Po części rekrutacja byłaby tylko formalnością, ponieważ jak saygon by chciał to i tak by ich wybrać czy to z rekrutacja czy bez niej. Jednak mimo to w ten sposób odbieracie możliwość wykazania się innym użytkownikom. Nie wyczynem jest siedzenie na tsie jako AFK itp. (Nie mowie, że oni tak siedza) Nie każdy wchodzi by powiedzieć tak czy inaczej sam. Ludzie często także wchodzą po prostu tylko jak maja chęć z kimś pogadać (z dana osobą, czy to na spotkanie jakieś etc.). Skąd możesz wiedzieć Saygon, ze po rekrutacji i np. Wybraniu innych osób niż aktualnie wybrane nie wykazaly by się bardziej niż oni? Szkoda słów. Takie wybieranie jest bez sensu. Nie oszukujmy się faworyzacja występuje tak czy inaczej. Tym razem nie jednej osoby a grupy osób. Wiadomo, że w takim przypadku większe szansę miały osoby rozmawiajace i posiadające kontakty a administracja TSa 

Co do problemów technicznych etc. się nie wypowiadam, ponieważ najzwyczajniej w świecie się na tym nie znam. Pozdrawiam

• 0

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów

Jest 100% pewności, droga Sanderko. Skoro na zebraniu administracji ts3, Saygon spytał, administracji, o to kogo by widzieli na tym stanowisku, a padły propozycje:

-iZcoN

-bobik

-ozzy

-GTA

-blondy

I to wszystko, to powiedz kogo ty widzisz na tym stanowisku? XD

Serwer TS3 to coś innego niż serwer CS:GO czy 1.6. Tutaj wymaga się bardzo dużo. Pytam się jeszcze raz: Kto waszym zdaniem z tej sieci nadaję się na administratora? Kto?

Piszesz, że nie wyczynem jest siedzenie AFK. Tylko droga Sanderko, na to też się patrzy czy ktoś siedzi AFK, czy jest aktywny. Kogo dać na administratora? BACE? Tabele? Czy osoby, które siedzą non-stop tylko po to bo mają serwer głosowy podczas grania?

Niby większe szanse mają ci co rozmawiają z administracją ts'a. XD Jakoś ja tylko relona znałem i to tylko z tego względu, że jestem grafikiem, a dostałem szansę. Dlaczego? Bo byłem aktywny, od czasu do czasu coś pomogłem, zgłaszałem błędy itd.

Codziennie przeglądam kto siedzi na kanałach. Jakoś nie widzę nikogo kto jest na tyle odpowiednią osobą by być na tym stanowisku.

Darx i GTA się nadawali to dostali swoją szansę.

Piszesz, że zgłosiłyby się osoby, które bardziej by się wykazały od nich. Najpierw powinno wykazywać się jako użytkownik.

Gdyby saygon otworzył rekrutację to jestem w 100% pewien, że nie zgłosiłby się nikt odpowiedni na to stanowisko.

Zauważ Sanderko, że wiele naszych użytkowników z ts3 nawet nie ma konta na forum. Weź teraz na logikę fakt, że nikt z administracji nie był w stanie podać jednej odpowiedniej osoby. Więc kogo mamy przyjąć? BACE? Tabele? Ksiezniczke? Weźcie sie wszyscy w łeb j*bnijcie zanim skargę napiszecie i będziecie próbowali nasrać komuś na nick.

Saygon (18 sierpień 2017 - 16:34):
Ale grzeczniej i bez nerwów proszę Whytti. Adwokata nie potrzebuję, potrafię sam wszystko na SPOKOJNIE wyjaśnić. :)

Użytkownik Whytti23 edytował ten post 18 sierpień 2017 - 16:28

• 1

Dołączona grafika

Baku.

Baku.
  • 876 postów

Ludzie ! robicie z igły widły... jako były administrator naszego TSa pozwolę się wypowiedzieć :) czepiacie się na siłę i w dodatku bezsensu Saygon o wybór nowych adminów bez podań i jak wy to nazywacie " faworyzacja " ^^ czy wy naprawdę jesteście aż tak ślepi ? Zobaczcie najpierw co dzieje się w sieci co chwile są jakieś awanse, co chwile ktoś zmienia kolorki z rangi na rangę i co decydujecie o tym ? nie... więc z czegoś to się wzięło :) według mnie Saygon ma prawo sobie wybrać nowego admina bez podania uzgadniając to wcześniej z administracją TSa gdzie tak właśnie zrobił. Wiem że lecą teksty " regulamin " to regulamin i podanie musi być ale co z tego jak nawet nasz [email protected] sieci tego nie przestrzega ? jak dla mnie ten regulamin już dawno został złamany i powinien zostać zmieniony bo każdy dobrze wie że i tak zawsze wyższa administracja ma racje czy to będzie z podaniem czy też nie. I jak byście zauważyli to tak naprawdę tylko Saygon robi coś z tym TSem żeby jakoś funkcjonował a każdy inny za przeproszeniem ma to w du**e.

P.S Saygon sorry za te DDosy już nie będę xD :)

Pozdro. 

• 8

Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2504 postów

Chcę przypomnieć, że podobna sytuacja była po wybraniu Bojówki na stanowisko moderatora

Małe sprostowanie. Ja nie zdecydowałem o wyborze Bojówki na moderatora, a nawet nie zostałem zapytany co o tym sądzę. Mimo to nic do tego nie mam, gdyż funkcje swoją spełnia dobrze :)

Wcześniej przy rekrutacji był problem, ze saygon i tak nie do końca odnosi się do opinii użytkowników, więc pominął ten krok i wyszlo na to samo xD Po części rekrutacja byłaby tylko formalnością, ponieważ jak saygon by chciał to i tak by ich wybrać czy to z rekrutacja czy bez niej.

I tu jest kolejna odpowiedź dlaczego nie ma rekrutacji.

Przypomnę, ze wybór administratora ts3 nie jest wyborem demokratycznym. Nie muszę wybierać osoby, którą wskażą mi ludzie. Ten wybór zależy wyłacznie ode mnie, gdyż to ja biorę pełną odpowiedzialność za osoby, które przyjmę i to ja potem muszę liczyć się z konsekwencjami swoich wyborów.

Skąd możesz wiedzieć Saygon, ze po rekrutacji i np. Wybraniu innych osób niż aktualnie wybrane nie wykazaly by się bardziej niż oni? Szkoda słów.

Nie wiem, gdyż nie jestem jasnowidzem. Jestem normalnym człowiekiem. Jednak jak można się domyślić i przeczytać wyżej co pisałem wcześniej to obserwuje dane osoby i jeśli nie mam zastrzeżeń co do ich zachowania a według mnie spełniają aktualne potrzeby, jakimi się kieruję w danej chwili przy wyborze, to proponuję im możliwość współpracy. Nie ma tu żadnych "znajomości" czy nie robię tego, by komuś zrobić na złość czy faworyzować. 

P.S Saygon sorry za te DDosy już nie będę xD

Kurdę, wiedziałem, że to Ty! To pewnie za tego degrada ze stanowska. :/

• 3

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów

Saygon absolutnie nie mówię, że Ty stoisz za wyborem Bojówki na moderatorke :P może zbyt mało sprecyzowalam moja myśl. Podaję przykład adekwatny do aktualnej "gowno burzy" czy jak zwał tak zwał. 

Ja nie mam Tobie, czy komuś innemu za złe wyboru admina czy wyboru kogokolwiek innego! Jeśli taka osoba sprawuje odpowiednią swoją funkcję to po co spiny i zbędne dyskusje? Mój post miał na celu uświadomienie, ze robienie spin o takie rzeczy jest nie na miejscu po prostu. Co sobie po myśli nowy użytkownik sieci, który na wstępie będzie czytać takie hity? To, że bez rekrutacji odbiera się szansę innym to inna sprawa. To leży już w Twoim sumieniu :P.

Whitty dobrze wiesz, że ja nie mam zamiaru wchodzić w dyskusję z Tobą bo dobrze wiesz jak to się kończy. Mój post był skierowany do saygona i do założyciela tematu. Nic nie wspomniałam o Tobie.

Nie jesteśmy nawet na Ty, wódki z sobą nie piliśmy (jak to się mówi, żeby się zaraz ktoś nie przyczepil mądry xd) więc wypraszam sobie pisanie do mnie w ten sposób, Tym bardziej pisania ku mojej osobie "Sanderka" etc. bo najzwyczajniej w świecie sobie tego nie życzę i nie chciałbym być niemiła.

Odbieglam z lekka od tematu... Wracając...  

A czy ktoś tutaj pisał, kto był zaproponowany? Ja nie wiem o czym o kim rozmawialiscie. Mało mnie to interesuje, ponieważ są to sprawy wewnętrzne administracji TS3 do której zresztą nie należę. Co Ty pierdzielisz, że serwer TS to coś innego niż serwer cs czy to 1.6 czy GO. Każdy serwer jest inny, więc nie pierdziel farmazonow. Byłeś adminem na wszystkich serwerach, że wypowiadasz się, ze akurat na TS3 więcej się wymaga? Nie wiesz czego się wymaga na innych serwrach, także skończ z tak bezsensownymi argumentami. Kim Ty jesteś, aby pytać ludzi "KTO SIE NADAJE?!"....

Drugiego akapitu w Twoim wykonaniu kompletnie nie rozumiem. 

Co Ty się kuzwa przyczepiles niewinnych ludzi?! Zaczynasz mnie irytować człowieku i nie będę tego ukrywać. Co Ci zrobił Baca czy Tabela? Nie mniej jednak nie powinna się tutaj wgl pojawić wzmianka o tych osobach. Widac, że argumentów brak to musi nickami lecieć udowadniając wszystkim, ze NIKT SIE NIE NADAJE. Tak samo, może powiedziec, że Ty się nie nadajesz. Udowodniles mi to wiele razy kiedy byłam na TS3 (nie pytaj kiedy, bo nie będę ciągnąć zbędnej dyskusji tym bardziej publicznie).

Ręce opadają! Wyobraz sobie, ze Ty brałeś udział w rekrutacji nie to co darx czy gta. To jest zupełnie inna sprawa człowieku! Dostałeś szansę tak jak wiele innych osób chociaż by przechodząc do etapu 2.

Woooooow. To nieźle skoro TYLKO przeglądając TSa wiesz kto się nadaje a kto nie xD gratuluję i zazdroszczę takiej umiejętności :)

Wykazać jako użytkownik. Czy ktoś kiedyś pozwolił zwyklemu szarakowi poprowadzić np konkurs? Nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem (jeśli o czymś nie wiem proszę o uświadomienie mojej osoby).

Swoją 100% pewnością to żeś mnie dopiero rozsmieszyl XDDDD

Co ma fakt posiadania konta na forum do rekrutacji?

Zwracam uwagę na kulturę, pisząc w taki sposób nie wzbudzasz zbyt dobrych emocji :)

Baku. dlatego też ja nie czepiam się nikogo :) skarga powinna się odnosić regulaminu. Xd

• 3

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Whytti, kompletnie nie rozumiem dlaczego porównujesz wymagania na administratora ts3 do serwerów cs:go czy cs 1.6 skoro sam jesteś adminem na deathrunie gdzie wymagania wyznacza 14 letni opiekun. Nie wiesz dokładnie jakie wymagania mają na innych serwerach bo tam administratorem nie byłeś. Co do skargi to jak na moje saygon powinien otworzyć rekrutację i po przez rekrutację wybrać administratorów godnych na stanowisko admina. Nigdy nikt nie ma 100% pewności czy zgłosi się dobra czy zła osoba. Dobierając adminów bez rekrutacji zamyka się tylko możliwość próby przez innych użytkowników. Nie wiem też jak mają się ci zwykli użytkownicy wykazać skoro nie mogą prowadzić eventów itd. ale to pomińmy.

I brak rekrutacji na forum to jedyne do czego mogę się odnieść ponieważ jak i wiek osób przebywających na tyralni jak i złe działanie serwera nie jest spowodowane winą Saygona. Bo nie może on wpłynąć na osoby wykonujące ddosy lecz powiedział bym że to wina maszyny na jakiej serwer jest postawiony bo nie zawsze wszystkich ludzi rozłącza z serwerem, ani nie może sprawdzać wieku osób które wchodzą na tyralnie. Napisałeś kirje że po co to 16+ no to faktycznie można by było zastąpić dodaniem do opisu "Wchodzisz na własne życzenie" czy coś w tym stylu.

• 0

Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2504 postów

Co do skargi to jak na moje saygon powinien otworzyć rekrutację i po przez rekrutację wybrać administratorów godnych na stanowisko admina.

Nie powiedziałem, że rekrutacji już nigdy nie będzie, jeśli uznam ze nie ma ludzi , którzy przykuli moją uwagę to ją otworzę. Spokojnie.

Napisałeś kirje że po co to 16+ no to faktycznie można by było zastąpić dodaniem do opisu "Wchodzisz na własne życzenie" czy coś w tym stylu.

Wystarczyło to napisać w propozycjach a nie spinać o głupoty w skardze. Jak wszystko wróci do normy to napisze, wzmiankę w opisie "Wchodzisz na własną odpowiedzialność", bądź teraz mi się przypomniało o możliwości ograniczenia wejścia na rangę wiekową +16.

• 1

GTA.

GTA.

#Syndykator_Morderca

• 494 postów

A ja dodam od siebie tyle... zamiast pisać bezsensowne skargi weźcie się w garść i zrozumcie że jest tak a nie inaczej. Robicie piaskownice jak jakieś 8 latki widać wasz poziom inteligencji po wypowiedziach a autor tej skargi to chyba chciał tylko zabłysnąć ale no cóż... nie wyszło :v idź być fajnym gdzieś indziej. Robienie rekrutacji jest bezsensu bo zaraz się zgłoszą dzieci z DR'a bądź JB czyli jakieś nawet poniżej 14 lat... więc wniosek nasuwa się sam tyle. I niech ktoś to zamknie bo to jest "JEDNO WIELKIE POŚMIEWISKO" .

• 2

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów

Ja tylko dodam, że chodziło mi głównie o to co się dzieje. GTA jesteś mało wiarygodnym "świadkiem", ponieważ sam zostałeś wybrany bez wcześniejszej rekrutacji. Co do dzieci 14 letnich z dr i jb to średnia wieku na DR wynosi 17 lat xD pewnie z JB będzie podobnie bo powiem wam wszystkim tajemnice! Każdy był dzieckiem i dzieci *uwaga może to wszystkich zaszokować* dorastają. Sam jestem dzieckiem mam zaledwie 16 lat. Dlaczego GTA mówisz, że chciałem zabłysnąć? Może niech wyższa usunie w ogóle te skargi bo przecież każdy chce tutaj zabłysnąć! Szczerze nie zależy mi na opinii innych o mojej osobie. Możecie sobie myśleć co chcecie mam to w pompie, ale nie bądźcie głupcami i czasami napiszcie coś z serca a nie " napisze to a nie może nie bo stracę rangę" czy coś w tym stylu. Tyle ode mnie czekam na wypowiedzi kogoś z wyższej bo widzę, że administracja ts nie umie czytać ze zrozumieniem ;)

EDIT: Sorry, ale pisałem to z telefonu i zapomniałem się odnieść do uwag Saygona. Prawda

nie znam się dużo na tsie- nie siedze w tym. Może starasz się utrzymać ten serwer w jak najlepszym stanie. Tego nie mogę ci zarzucić. Martwi mnie jedna rzecz. Jesteś poza regulaminem. Tak naprawdę sam sobie ustalasz zasady nie ma nigdzie napisane "Root jest taki i taki powinien sie zachowywac tak i tak musi dbac o serwer tak i tak i musi cos tam robic tak i tak. Nie podlegasz żadnym zasadom. I to w tej skardze miało być puentą i moja wina nie skończyłem jej. 

Podsumowując byłbym za tym, aby ustalić jakieś zasady dla ROOTa  albo przyporządkować rangę ROOT do rangi opiekuna serwera. Faktycznie może to być zaniedbanie kogoś z wyższej wyższej lub niedopatrzenie. Proszę o dalsze niewypowiadanie się osób pośrednich. Prosiłbym tylko o wypowiedź Saygona jeśli ma mi coś jeszcze do objaśnienia lub kogoś z wyższej. 

Użytkownik Kirje edytował ten post 18 sierpień 2017 - 19:47

• 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

ola7258

ola7258
  • 9 postów
Spinacie się bez sensu. Może i jestem nową osobą na forum ale na TS siedzę od 2015 roku. Do adminów nigdy nie miałam zastrzeżeń. Zawsze pomagali, wiedzieli co z czym się "je". Rekrutacja mogłaby być otwarta na forum ale też myślę, że nawet gdyby pisały podania osoby to szansę dałby tym z którymi już gdzieś rozmawiał, są godne zaufania niż fakt, że ktoś ma konto na forum rok czasu i tylko sobie od tak komentuje różne wypowiedzi. To i tak Saygon podejmie decyzję które podanie zaakceptuje więc równie dobrze on może komuś powiedzieć "złóż podanie - przyjmę Ciebie". Wtedy będzie wszystko regulaminowo? Mowa o doświadczeniu w eventach? Akurat tutaj trzeba być po prostu komunikatywnym. Raz miałam okazję prowadzić tutaj event wraz z Tosia i Dominiką (o ile Saygon pamiętasz) i poszło nam bardzo dobrze a doświadczenia żadna z nas nie miała. Więc pod tym względem nikt nie może się wywyższać ;) dla mnie ta skarga to dosłownie piaskownica i której płacze jakieś dziecko bo ktoś mu zepsuł domek z piasku :/ Pewnie sam chciał kandydować na to stanowisko i nie pykło.
  • 3

76561197964396743.png

Saygon

Saygon
  • 2504 postów

Martwi mnie jedna rzecz. Jesteś poza regulaminem. Tak naprawdę sam sobie ustalasz zasady nie ma nigdzie napisane "Root jest taki i taki powinien sie zachowywac tak i tak musi dbac o serwer tak i tak i musi cos tam robic tak i tak. Nie podlegasz żadnym zasadom. I to w tej skardze miało być puentą i moja wina nie skończyłem jej.

Ja może zauważyłeś, a może nie, w sieci jest również od jakiegoś czasu taka ranga jak "Admin Sieci" i nie ma również żadnych praw i obowiązków rozpisanych w regulaminie sieci co do tej rangi i jak do tej pory nie robił nikt z tym większego problemu, a zapewne z 90% ludzi nawet tego nie zauważyło, a pozostałe myślało że tak ma być. Idealnie pasuje tu przysłowie: "Mądry nie zauważy a głupi pomyśli że tak ma być".  
Ja osobiście nie widzę w tym problemu, gdyż jedyna osoba która pełni taką funkcję w sieci, sprawuje się dobrze.

Do mojego stanowiska jakie pełnie na ts3 (Root) każdy ma pretensje, a nie zauważacie ile rzeczy innych ma niedociągnięć i luk. 

Podsumowując byłbym za tym, aby ustalić jakieś zasady dla ROOTa  albo przyporządkować rangę ROOT do rangi opiekuna serwera. Faktycznie może to być zaniedbanie kogoś z wyższej wyższej lub niedopatrzenie.

Niestety to nie moja wina, jak również nie mój obowiązek, takie rzeczy powinna ustalać i ogłaszać głowa sieci.

Raz miałam okazję prowadzić tutaj event wraz z Tosia i Dominiką (o ile Saygon pamiętasz)

Tak pamiętam, stare dobre czasy. :)

Pewnie sam chciał kandydować na to stanowisko i nie pykło.

Zwróciłbym uwagę na to zdanie, bo mówi dużo i może być w nim sporo racji :)

• 0

Radek5142

Radek5142
  • 223 postów

Miałem nie udzielać się w tej "śmiesznej" dla mnie skardze, ale cóż niektóre posty jak czytam to sam nie wiem... śmiać się czy płakać?

Kirje użytkownik forum - który ma 16 lat i roczny staż. Poucza dorosłego już Saygona o co najmniej 10 lat starszego z sześcioletnim stażem + doświadczeniem jak "przyjmować" adminów ts'a 3, brak słów...
Co w tym złego, że Saygon przyjął zaufane osoby z forum ? np; Darx'a który jest moderatorem ? Lepiej byłoby, gdyby Saygon otworzył rekrutacje i taki "ziomek" który nie ma żadnej rangi na forum oraz zaufania ze strony Saygona jak i innych adminów ts'a 3 dostał range admina na teamspeaku ;)
Dobrze... zrozumiałbym jeszcze "morał" tej skargi, gdyby Saygon przyjął sobie pierwszego lepszego kolesia który nie miał nawet żadnej styczności z serwerami jak i forum Soplicy. Lecz Darxx z GTA. posiadali już rangi na forum jak i również długo przesiadywali na ts'ie (nieraz ich widziałem). Zawsze jak do któregoś z nich napisałem byli mili, pomocni, można było z nimi porozmawiać, więc w czym problem ? Jak zauważyłem od dłuższego czasu ts'em 3 głównie zajmuje się Saygon bo Losta akurat rzadko tam widziałem (jedynie w czasie zebrań wyższej administracji bądź na kanale o nazwie "dywanik u Losta")

Więc Podsumowując: Dla mnie jest to kompletnie bezsensowna skarga, zamiast porozmawiać spokojnie na ts'ie z Saygonem i powiedzieć mu w czym widzicie problem to "robicie z igły widły.." jak to napisał Baku. ;)

• 5

Zapraszam Na Serwer CS:GO!!!

M|D|C - 80.72.34.122:27795 128TR

b_350_20_325734_264320_1FF115_111111.png

381624_1002.png

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 882 postów

Co prawda nie jestem no lifem TSowym, ale też chciałem cos dodać ;P 
Saygon mógł to rozegrać inaczej, bo mógł zachęcić Darksa i GTA  do napisania podania - ale efekt byłby taki sam i wtedy również było by to kolesiostwo, bo przecież on prosił ich o napisanie podania, więc z góry zakładał, że ich przyjmie :)
Jest jedna zasadnicza różnica: teraz Saygon bierze za to pełną odpowiedzialność, bo zrobił to solo - więc nie wiem w czym problem :) Regulamin został jednak złamany, więc Saygon dostajesz ode mnie ostrzeżenie słowne :)
Przy okazji chciałem wam pokazać, że rekrutacja działa, ale cisza :P
104zvf5.png

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 18 sierpień 2017 - 23:09

• 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów
Proszę nie porównywać Bojówki do tego, gdyż ona składała podanie, które pierwsze zostało odrzucone, a później zaakceptowane przeze mnie bez ponownego podania, więc to trochę inna sytuacja :). Co do reszty, to się nie wypowiadam, bo i tak tego serwera nie używam zbyt często ostatnio i mnie nie interesuję.  Wkurza mnie tylko fałszywość niektórych ludzi wypowiadających się w tym temacie,  gdzie piszą tu co innego a co innego "Gadają za plecami".  Odpuście sobie te skargi bo to i tak sensu nie ma. Pozdrawiam.

@down
No gta wcześniej nie mial admina tylko np perma xd
  • 4

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8101 postów

Sprawa nie jest skomplikowana, nie wiem po co tutaj się niektóre osoby wypowiadały, lecz tylko się ośmieszyły.

Przedmiotem skargi jest złamanie regulaminu pkt:

2.1.9. Administrator Serwera:

a. jest przyznawany osobom, których podanie złożone w dziale serwera zostało pozytywnie rozpatrzone.

Punkt ten dotyczy każdego serwera i każdego admina. Dziwi mnie Saygon, że nie przyznałeś się od razu do błędu i broniłeś swoich błędnych decyzji. Taka osoba na takim stanowisku powinna wykazać się innym podejściem, i jeśli uważałeś że serwer TS powinien być w innej formule w tej sieci i na tym forum, powinieneś to zgłosić mi i w razie potrzeby - zmianę regulaminu sieci odnośnie tego serwera.

Podanie dotyczy każdej osoby, co innego jeśli taka osoba zrezygnowała i jest przywrócona. Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale jeśli nie były wcześniej adminami, to muszą stracić rangę i wnioskować o nią przez podanie. 

Obecnie regulamin sieci służy temu, żeby zapobiec jak najbardziej to możliwe, dzieleniu ludzi na lepszy i gorszy sort. I stąd źródło ma ta skarga, ktoś poczuł się dotknięty tym że niektórzy mogą więcej od innych.

Co do nazwy Opiekun serwera / Root - Opiekun serwera oddaje to czym się dana osoba zajmuje, nazwa root mnie osobiście nic nie mówi i musiałem skorzystać z wikipedii aby cokolwiek rozszyfrować: 

root (z ang. dosłownie korzeń) – tradycyjna nazwa uniksowego konta, które ma pełną kontrolę nad systemem operacyjnym. Z założenia konto root nie powinno być używane do pracy, do której wystarczyłoby zwykłe konto z ograniczonymi uprawnieniami[1]. Istotną sprawą jest zabezpieczenie tego konta silnym hasłem i zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Nie siedzę w "świecie teamspeaków", może w nim ranga root to jakiś prestiż, dlatego się dalej nie wypowiadam na ten temat.

Co do problemów serwera - ostatnio odbyło się kilka atakow DDoS, nawet kilkanaście, jeśli coś jeszcze jest nie tak, jestem zawsze otwarty na propozycje. W tym roku nie było jeszcze zbiórki na TS, która powinna wystartować we wrześniu i pokryć ew. koszta zabezpieczenia serwera.

• 16

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kirje, skarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u