deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Pytanko.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Qucak

Qucak
  • 915 postów

Witam. Czemu wcześniej Darxx a wciągu ostatnich 24h GTA. otrzymali admina TS3 nie pisząc podania? Każda z podanych osób nie pisała ani razu podania. Rekrutacja jest chyba nie otwarta, więc trochę nie rozumiem tego, gdyż również użytkownicy nie mogli się wypowiedzieć o danych osobach.

2.1.7. Opiekun Serwera:

f. może przyznawać Admina tylko osobom, które złożyły podanie na forum, spełniają wymogi  Sieci(...) Zabronione jest dodawanie adminów „na boku”(...).

A w dodatku czemu gracz ravas01 otrzymał Uploadera? Nie wrzucił żadnego pliku oraz nie składał podania, domyślam się, że to pomyłka.

• 7

Dołączona grafika

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 595 postów
Bo potrzebni byli nowi admini, po odejściu Baku i Kozicy. Oni byli aktywni na serwerze i nie było sensu otwierania rekrutacji i robienia kilku je etapów, bo zgłosiło by się wiele osób, które są nieodpowiednie na to stanowisko. Poza tym myśleliśmy nad innymi osobami,a było ich niewele.

Użytkownik Whytti23 edytował ten post 12 sierpień 2017 - 18:53

• 0

Dołączona grafika

Saygon

Saygon
  • 2480 postów

Bo taka była moja decyzja.

Po za tym wybór adminów ts3 rządzi się innymi prawami, niż wybór adminów na serwerach.

Co do uploadera, niech się wypowie jeśli chce osoba, odpowiedzialna za wybór jego.

PS: Dodam jeszcze dla jasności, że na serwerze ts3 głównym zarządcą jest "Root" a nie "Opiekun serwera".

Chyba wszystko jasne.

• 6

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4681 postów

A w dodatku czemu gracz ravas01 otrzymał Uploadera? Nie wrzucił żadnego pliku oraz nie składał podania, domyślam się, że to pomyłka.

Tak, pomyłka, ranga zdjęta.

nie było sensu otwierania rekrutacji i robienia kilku je etapów, bo zgłosiło by się wiele osób, które są nieodpowiednie na to stanowisko.

Skąd możesz wiedzieć kto złoży podanie na admina? Może akurat zgłosiłaby się osoba, która by się nadawała, co pokazała poprzednia rekrutacja.

PS: Dodam jeszcze dla jasności, że na serwerze ts3 głównym zarządcą jest "Root" a nie "Opiekun serwera".  

Taa, ale wydaję mi się, że w sieci występujesz jako Opiekun serwera TS3 a nie Root.

Czemu wcześniej Darxx a wciągu ostatnich 24h GTA. otrzymali admina TS3 nie pisząc podania

Bo nikt tego nie kontroluję, a TS3 rządzi się swoimi prawami, które nie są nigdzie określone.

• 2

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Saygon

Saygon
  • 2480 postów

Taa, ale wydaję mi się, że w sieci występujesz jako Opiekun serwera TS3 a nie Root.

Na serwerze występuje jako Root. Zostałem przypisany pod opiekuna serwera w sieci wyłacznie dlatego, że absurdem było by robienie rangi "Root" na forum. Robienie dziury w całym i czepianie się o to po wielu miesiącach nie ma najmniejszego sensu.

Dodatkowo jak większość osób obytych z serwerami ts3 wie, główne funkcje na serwerze ts3 obejmuję zwykle "Root" bądź "Admin Query".

Bo nikt tego nie kontroluję, a TS3 rządzi się swoimi prawami, które nie są nigdzie określone.

Nie wspomnę już, kto wybierał tu ludzi bez podania i konsultacji w tej sieci, a było takich wiele. 

Na koniec podsumowując dla wszystkich powiem, że dotychczas moje wybory nie miały większych złych konsekwencji a skarg na moich administratorów było niewiele. 

Wszystkich zainteresowanych innymi pytaniami i niejasnościami zapraszam na pw. Tyle ode mnie. Uważam, że temat jasno opisałem. Pozdrawiam.

• 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u