deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

SKARGA PA TROL ECHO

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

WKB

WKB
  • 11 postów

JAKO ZE WYZEJ WYMIENIONA OSOBA UNIKA KONWERSACJI Z WIELKIM KROLEM BLOKUJAC KAZDY TEMAT POSTANOWILEM ZE POJDE DALEJ

CZAS POWIEDZIEC TEMU STOP I ZAKONCZYC WLADZE OSOB KTORE NIE ZNAJA SIE NA RZADZENIU WSTYD JAKI PRZNOSI TEJ SPOLECZNOSCI PA TROL ECHO WYKRACZA POZA WSZELKIE GRANICE NIE POZWOLE ABY MOJ LUD CIERPIAL

WCZORAJ NIEJAKI PA TROL ECHO DOPUSCIL SIE ZBRODNI PODNOSZAC REKE NA BOSKIEGO WLADCE

SZCZEGOLY BLOKADA KOMUNIKACJI Z DNIA 08 09

http://sourcebans.cs...D&Submit=Szukaj

W TYM MOMENCIE ZOSTALA NADUZYTA WLADZA TO POKAZ NIEKOMPETENCJI I BRAKU ROZUMIENIA REGULAMINU

WMOWIONO MI ZE PROWOKOWALEM NADUZYWALEMI I IGNOROWALEM ADMINA

NIC TAKIEGO NIE MIALO MIEJSCA JAKO KROL NIGDY NIE MOGLBYM SOBIE NA TO POZWOLIC

DARZE SZACUNKIEM KAZDEGO TAKIE MAM ZASADY ZROZUMCIE

PA TROL ECHO SPTYNIE WYSLAL SWOICH LUDZI ZEBY BLOKOWALI WSZELKI POSTY NA TEMAT TEGO NIESZCZESNEGO ZDARZENIA I BLOKOWALI MOZLIWOSC WYPOWIEDZ INNYM OSOBOM

JESTESMY TUTAJ SWIADKAMI OBALANIA DEMOKRACJI 

DOMAGAM SIE MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NA RZECZOWE ARGUMENTY DOMAGA SIE ABY NIKT NIE ZAMYKAL TEMATU I POZWOLIL LUDZIOM DYSKUTOWAC TAK ABY WSZYSTKO ZOSTALO WYJASNIONE

JAKO KROL ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA KTORE ZOSTANA SKIEROWANE W MOJA STRONE PRZEZ KTOREGOKOLWIEK OBYWATELA NAWET GAWLA

CZEKAM NA ROZPATRZENIE I KONWERSACJE KTOREJ NIE MOGLEM DOCZEKAC SIE WCZESNIEJ

OPIS SYTUACJE JEST TAKZE TUTAJ

http://cs-soplica.co...-echo-balwanek/

CAESAREM STANTEM MORI DECET

CIVIUM CONCORDIA MURUS URBIUM

BEST REGARDS
NAJWIEKSZY KROL W HISTORII POLSKIEGO NARODU

NAJLEPSZY ZAWODNIK W HISTORII SOPLICY

Użytkownik WKB edytował ten post 10 sierpień 2017 - 17:15

• 0

msk Zbych1

msk Zbych1
  • 46 postów

nawet gawla ? pamietaj ze ja jestem legion, a tak btw jestes cieniasem nie krolem....... a wracajac do tematu. byles karany gagiem juz kilka razy. recydywa. kilka gagow i dostales areszt na 23 miechy. moze to czas na przemyslenia ? osobiscie mi nie przeszkadzasz, ja mam z Cb kupe smiechu (w kazdej klasie jest jakis dowcipnis czy tez clown, my mamy naszego Stańczyka [zapraszam do wiki ] )   . Bergamut fakt jest taki ze swymi wywodami na pismie irytujesz wielu graczy, czesto jestes prowodyrem zamieszania, zapalnik do wojny. wczoraj 2 adminow upominalo Cie i ostrzegalo w sposob werbalny jak i na pismie. jedni maja z Ciebie beke innych wkurzasz. jestes samozwanczym krolem gdyz jak widzisz nie caly lud Cie kocha. jak dla mnie wczoraj olales sobie ostrzezenia od administracji + recydywa i stalo sie jak sie stalo. zamiast byc wielkim narcyzem moze dogadaj sie z opiekunem lub adminem od ktorego dostales perma. przyznaj sie do bledu, ze troche przeginales ( nie tylko wczoraj chodzi mi o jakis tam okres) i odpracuj tego 24miesiecznego gaga. mysle ze pomoze Ci to troche w pracy nad swoim charakterem

• 1

WKB

WKB
  • 11 postów

KARA NIE OZNACZA ZE JEST ONA SLUSZNA 

DESIPERE EST JURIS GENTIUM GAWEL ZROZUM

GDYBYM MIAL PRZESWIETLIC WSZYSTKO OD POCZATKU TO NIEKTORE Z NICH BYLYBY TAKZE NADUZYCIEM ALE SZKODA BYLO MOJEGO CENNEGO KROLEWSKIEGO CZASU ABYM UZERAL SIE Z TYM NA FORUM BO BYLY ONE KROTKIE

NIGDY NIKOGO NIE OBRAZILEM NA SERWERZE NIGDY NA NIKOGO NIE PODNIOSLEM GLOSU NIGDY TEZ NIE SPAMOWALEM CHOC WIELU MI TO ZARZUCALO DWA ZDANIA POD RZAD NA CZACIE TO BYLO ABSOLUTNE MAKSIMUM JEZELI KTOS MNIE O COS PYTA BADZ PROSI TO NORMALNE ZE ODPOWIADAM JEZELI KTOS POWIE DWA ZDANIA DO MIKROFONU TO NIKT NIE ZALICZY TEGO DO SPAMU JEZELI JA NAPISZE DWA ZDANIA NA CZACIE TO OD RAZU ROBICIE Z TEGO PROBLEM TAK SMIESZNE ZE AZ ZALOSNE

MAM SZACUNEK DO KAZDEGO TEGO WYMAGA MOJA POZCYJA NIGDY NIKOGO NIE SPROWOKOWALEM TO ZWYKLA OBLUDA

JEZELI KTOS DENERWUJE SIE BO DOSTANIE LEKKI DOCINEK BEZ WULGARYZMOW I OBRAZY TO JEGO PROBLEM A NIE MOJ

IRYTUJE BO JESTEM ZA DOBRY URODZILEM SIE ZWYCIEZCA ALE TY NIE MOZESZ TEGO ZROZUMIEC GAWEL ZROZUM

UPOMINANO MNIE DWA RAZY ZA KAZDYM RAZEM ODPOWIADALEM W TEN SAM SPOSOB ABY NAOCZNIONO MI PUNKT W REGULAMINIE KTORY ZLAMALEM NIE DOCZEKALEM SIE TEGO DO DZISIAJ ZNAM REGULAMIN ZNAM WSZYSTKIE PUNKTY I MOJA SKROMNA OSOBA NIE ZLAMALA ZADNEGO Z NICH

DIFFICIELE EST SATIRAM NON SCRIBERE

Bojowka (10 sierpień 2017 - 18:01):
Polecam również zapoznać sie z regulaminem forum. Nie piszemy literami drukowanymi.

Użytkownik WKB edytował ten post 10 sierpień 2017 - 17:56

• 1

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 882 postów

Spamowałeś mi PW i prosiłeś o merytoryczną odpowiedz, więc pomijając to, że post nie jest na moim poziomie to odpowiem:
Admin kilkukrotnie prosił cie, żebyś nie używał drukowanych liter, zignorowałeś to, więc otrzymałeś gaga. 
Pisanie o graczach na serwie, że są twoimi poddanymi i sa słabi etc. to prowokowanie do wszczęcia rozmowy o kierunku patologicznym, a co za tym idzie dodanie pracy adminom itd. 
Gdybyś nie dostał gaga to każdy mógłby się później odwołać do twojej osoby, a tego nie będziemy tolerować.
Admini pracują na serwie jako wolontariusze i nikt nie będzie zakłócał ich pracy.
Patologi nie będziemy uczyć zachowania na serwie, twoje próby wszczęcia buntu/patoli są gaszone z miejsca. A szydera z adminów i graczy to działanie na niekorzyść serwera, jeśli o mnie chodzi to docelowo wylecisz z permem jak będziesz dalej robił z siebie klauna na serwerze.
Nie robisz nic pozytywnego dla serwera, a chcesz pokazać jaki to nie jesteś mądry, skieruj swój wolny czas na cos pożytecznego, bo na ten moment jesteś odbierany jako rozpuszczony dzieciak. 
Idz osiągnij cos, zrób coś pożytecznego jak masz takie nakład czasu i chęci, chyba że kierunek który obrałeś uważasz za najlepszy jaki znasz na ten moment.
Wiem, że grasz na serwie kupe czasu i robisz to specjalnie z nudów, jeśli ci to sprawia przyjemność to szczerze ci współczuje.
Regulamin serwera:
1. Zakaz obrażania innych graczy (upomnienie, blokada na czat / mikrofon do tygodnia).
2. Zakaz spamowania zbędnymi treściami (upomnienie, blokada na czat do jednego dnia).
6. Zakaz nadużywania czatu kontaktu z adminem ([email protected]) (upomnienie, ban do 4h). 
13. Zakaz wszelkiego wyszydzania czy też wyśmiewania innych osób. (upomnienie, blokada na czat i mikrofon do jednego dnia).
25. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu z premedytacją przez gracza (ponowne, uporczywe łamanie danego punktu), gracz jest karany ostrzejszymi karami niż podane w regulaminie.
3. Każdy gracz, grając na serwerze ma obowiązek znać regulamin serwera i jego przestrzegać.
​Te wszystkie pkt można ci podpiąć, starasz się nieudolnie naginać regulamin i szukać w nim luk. 
http://soplica.gamem...es/chat/2030917
Spam jakich mało, powtarzająca się prowokacja, przekręcanie nicków, szydzenie z umiejętności graczy.

Na tym zakończę, bo nie chce marnować czasu na takich ludzi... wole go spożytkować na kogoś znaczącego.

Ps.
Poziom tekstu w skardze mówi sam za siebie.... 

PA TROL ECHO SPTYNIE WYSLAL SWOICH LUDZI ZEBY BLOKOWALI WSZELKI POSTY NA TEMAT TEGO NIESZCZESNEGO ZDARZENIA I BLOKOWALI MOZLIWOSC WYPOWIEDZ INNYM OSOBOM

XD

DOMAGAM SIE MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI NA RZECZOWE ARGUMENTY DOMAGA SIE ABY NIKT NIE ZAMYKAL TEMATU I POZWOLIL LUDZIOM DYSKUTOWAC TAK ABY WSZYSTKO ZOSTALO WYJASNIONE

Jak masz potrzebę podyskutowania z ludzmi to idz na SB.

Dodam jeszcze, że na tym skończyłem rozmowę z tobą i nie będę odpowiadał na kolejne twoje posty.
Amen

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 11 sierpień 2017 - 16:52

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

WKB

WKB
  • 11 postów

ZADEN ADMIN O NIC MNIE NIE PROSIL ZROZUM JAKO WLADCA SPELNIAM WASZE PROSBY

VIVITUR PARVO BENE

TYLKO TY ZWROCILES MI UWAGE CHYBA ZE BYL TO GLOS KOGOS INNEGO W KAZDYM RAZIE BYLA TO JEDNA I JEDYNA OSOBA NIKT WIECEJ

JEZELI ODPOWIEDZIALEM TO ZNACZY ZE NIKOGO NIE ZIGNOROWALEM WRECZ PRZECIWNIE DOMAGALEM SIE ZEBY POKOZANO MI PUNKT W REGULAMINIE KTORY ZOSTAL ZLAMANY NIC TAKIEGO SIE NIE STALO TYLKO POSZEDL MUT OD RAZU ZATEM CALY CZAS CZEKAM NA AZ KTOS MI GO WSKAZE BO WIDZE ZE PEWNA OSOBA NAWET TEGO REGULAMINU NIE ZNA

NIGDZIE NIE JEST NAPISANE ZEBY WYKONYWAC POLECENIA ADMINA COKOLWIEK ON MOWI JASNO ZOSTALY OKRESLONE ZASADY SERWERA I WEDLUG TEGO NIE ZLAMALEM PRAWA ZROZUM

VERITAS ODIUMN PARIT OBSEQUIUM AMICOS

ANI RAZU NIE ZACZALEM ZADNYCH ZAMIESZEK ZROZUM TO W MOJA NIESZCZESNA OSOBE SA KIEROWANE NIERZAADKO ROZNEGO RODZAJU OBELGI I TO WYSTARCZAJACO WULGARNE MIMO TEGO W ZADEN SPOSOB SIE NIE ODGRYWALEM I NIKOGO NIE OBRAZALEM NIE TAKA MOJA ROLA ZROZUM JESTEM SZANUJACYM SIE WLADCA

A TO ZE CZASAMI ODPOWIEM W NIESTANDARDOWY SPOSOB Z PELNA KULTURA NIE UPOWAZNIA ZADNEGO Z ADMINOW DO LAMANIA REGULAMINU ZROZUM

JESTEM TUTAJ OD DLUZSZEGO CZASU I NIKT JESZCZE NIE ZLOZYL NA MNIE JAKIEJKOLWIEK SKARGI

WIEC NIE PLEC BZDUR

UT DESINT VIRES TAMEN EST LAUDANDA VOLUNTAS

ADMIN NIERZADKO ZWROCIL MI UWAGE I MOZESZ ZNALEZC U NICH POTWIERDZENIE ZE NIE IGNOROWALEM NIKOGO Z NICH

JEZELI TYLKO MIELI SLUSZNOSC

NIE BEDE WCHODZIL Z TOBA W TE OSOBISTE UTARCZKI I WYCIECZKI

NIMI WLASNIE POKAZUJESZ SWOJ POZIOM A JA JESTEM WZYEJ

I Z PELNA KULTURA I SZACUNKIEM WYJASNIAM SLOWO PO SLOWIE CO ZASZLO NA SERWERZE ZROZUM

NADAL NIE WIDZE PUNKTU W REGULAMINIE KTORY ZLAMALEM

CZEKAM

BO NA RAZIE OPISUJESZ WERSJE KTORA NIE MIALA NAWET MIEJSCA

DOKONCZE W TEN SPOSOB JAKZE ADEKWATNY

UBI TIMOR IBI PUDOR

BEST REGARDS
NAJWIEKSZY KROL W HISTORII POLSKIEGO NARODU

Bojowka (10 sierpień 2017 - 21:33):
Nie robisz sobie nic ze zwracanych Tobie uwag.Zgodnie z ostrzezeniem. Warn

• 0

PatolEcho

PatolEcho

• 882 postów

http://soplica.gamem...es/chat/2030917

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

WKB

WKB
  • 11 postów

DOKADLNIE MASZ CALY CZAT Z TAMTEGO DNIA

WSZYSTKO CZARNO NA BIALYM

GDZIE TUTAJ JEST OBRAZA 

GDZIE TUTAJ JEST PROWOKACJA

GDZIE TUTAJ JEST IGNORANCJA

GDZIE TUTAJ JEST NADUZYWANIE CZATU

9 Aug 2017 23:47:22 POKAZ MI PUNKT W REGULAMINIE

DOKLADNIE

TO JEST MOJA ODPOWIEDZ NA TWOJE PROSBY BADZ KOGOS INNEGO

NIE BYLO ZADNEGO IGNOROWANIA Z MOJEJ STRONY TAK JAK PISALES WCZESNIEJ

TWOJE OSZCZERSTWA W MOJA STRONE SA ZALOSNE 

TO ZWYKLA PROFANACJA ZROZUM

GDZIE TUTAJ JEST ZLAMANY JAKIKOLWIEK PUNKT REGULAMINU

CZEKAM ZROZUM

SKWITUJE TO W SWOJ SPOSOB

EST MODUS IN REBUS SUNT CERTI DENIQUE FINES QUOS ULTRA CITRAQUE NEQUIT CONSISTERE RECTUM

• 0

PatolEcho

PatolEcho

• 882 postów

Napisz czego nie zrozumiałeś ":D

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 10 sierpień 2017 - 21:53

• 0

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

WKB

WKB
  • 11 postów

http://pokazywarka.pl/2p2izc/

• 0

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 503 postów

Witaj mości monarcho. królu demokracji a raczej podczaszy.

Tak jak na początku uważałem Cię za ewenement ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu ) i swoistą hmmm osobliwością serwera tak z czasem i po przewertowaniu Twego czatu, można stwierdzić iż jesteś człowiekiem irytującym na swój sposób, który za nic ma prośby i upominania od innych graczy/adminów. Maskę którą przywdziałeś ( majestatycznego władcy nie stroniącego od wygłaszania tez w języku wymarłym) można łatwo rozszyfrować. Maska która przywdziałeś, jest maską chaosu, nieładu, rwetesu, rozgardiaszu. Ukrytym przekazem i kwestiami podprogowymi usilnie starasz się ten ład wypracowany przez adminów naruszyć, zburzyć ( niczym taran z władcy pierścieni pod Minas Tirith ).

Niestety królu, dożyłeś czasów gdzie pisanie wielkimi LITERAMI jest uznawane w internecie jako krzyk, ( samoistnie wykreowane normy) i chcąc nie chcąc musisz wziąć pod uwagę że innych ludzi to drażni, a co za tym idzie są skargi na twoją wątpliwą królewskość ( mój heraldyczny wzrok nie wykrył herbu wać Pana ) są dosyć częste.  Co do samej skargi, jest ona niesłuszna gdyż Twoje wyczyny można podpiąć pod nadużywanie czatu pisanego, a Ty, jak już wspomniałem wyżej, za nic miałeś upomnienia o wyłączeniu capsa. Jednak rada regencyjna przedyskutuje kwestie o zmniejszeniu Twojego wyroku gdyż jesteś jednym z lepszych graczy którzy serwują dobrą rozgrywkę. A teraz w sukurs na serwer

Alea iacta est

• 9

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u