deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Odwołanie do warnów.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Tony.

Tony.
  • 10 postów

No witam. Dostałem 2 warny jednego za to że powiedziałem typkowi żeby trochę więcej informacji rzucił żebyśmy mogli mu pomóc, a drugiego bo się wypowiedziałem co do zmian na ZM. Po 1. jak już pewnie wiecie ja i promyx jesteśmy tu głównie dla forum czyli także dla sb, a że macie jakieś chore wymagania czyli 20 postów żeby na sb pisać no to postanowiliśmy się powypowiadać w różnych tematach. Podania na adminów to nie był dobry pomysł, ale ja w żadnym podaniu się nie wypowiedziałem bo nie znam ludzi piszących podania. Przeraża mnie fakt iż nie pozwalacie wypowiadać się propozycjach zmian. Pani moderator napisała że promyx nie będzie tam grał, to mi też pani warna wlepi, bo czemu nie. Może ja będę grał i nie chcę takich, a chce takie zmiany? Poza tym mam też długi staż na przeróżnych serwerach więc z doświadczenia tylko powiedziałem co mogłoby być dobre. Jeszcze co do nabijania tych postów żeby rozmawiać na sb. Dajcie mi po prostu jakiś dział gdzie mogę bezkarnie sobie pisać, wypowiadać się bo nie pisałem byle gdzie, najpierw szukałem postów w tych wszystkich hydeparkach, ale wszystkie tematy pozamykane. Następnym razem przemyślcie może swoją politykę, a potem ustalajcie jakieś śmieszne limity na SB. O zdjęcie warnów też proszę, a przynajmniej jednego w tych propozycjach zmian na ZM.

• 0

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 333 postów

Dobra to teraz wyjasnij co ci nie pasuje na Zombie Modzie i dlaczego chcesz takich zmian ? Nie ? Dlaczego ? Bo tam nie grałeś i nie wiesz jak to wszystko wygląda ? No to po co się wypowiadasz, że chcesz czegoś o czym nie masz pojęcia ?

• 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Tony.

Tony.
  • 10 postów

http://cs-soplica.co...ysly-na-serwer/<- Trzymaj krzykaczu, masz dokładnie napisane co sądzę o zmianach, które proponował kolega .FoxY. Następnym razem polecam zapoznać się z moimi wypowiedziami, a dopiero potem szkalować ;) 

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2632 postów
Po pierwsze - http://cs-soplica.co...-1#entry1348712
Napisałeś praktycznie to samo co kolega wyżej, po co? Zdecydowanie wystarczy jeśli jedna osoba o tym wspomni.
Co do tematu na Zombie, nic nie dodam bo Miruin ma wystarczająco dużo racji. Co do rzeczy ma fakt, że grałeś na różnych serwerach? Akurat na zombie soplicy nie grałeś. :)
  • 1
Cotidie: she said take off your jacket
ziwzy: i said babe
Cotidie: mans not hot

steam

Tony.

Tony.
  • 10 postów

Tak napisałem praktycznie to samo dlatego się z warnem zgadzam, a co do propozycji zmian to się nie zgadzam gdyż chyba nie rozumiecie pewnej kwestii. Foxy dał propozycje zmian, a znając dane pluginy chyba mam pojęcie czy to jest spoko czy też nie, no kurde trochę przesadzacie. Sztuczne zamieszanie tworzycie, każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat propozycji rzucanych przez graczy, a że nie myślę tylko o sobie, a o całym serwerze to rzeczywiście niespotykana rzecz w dzisiejszych czasach. A jakiś zwykły admin może dyskutować o moich warnach? Chyba nie od tego on jest. 

• 0

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
To samo co w drugim przypadku. Trochę za szybko chcieliście tego dostępu do sb. Trzeba jednak pamiętać, żeby pisać z głową. To, że sieć ma takie, a nie inne restrykcje pozwala mu wyglądać poważnie. Jest też przejrzyste, czytelne - głównie dzięki moderatorom.

Korzystając z forum musisz podporządkować się jego zasadom.

Odwołanie odrzucone.
  • 1
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u