deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Spamowanie skargami - zakaz?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 243 postów
Witam.
Chciałbym poruszyć kwestie spamowania skargami przez adminów na niektórych serwerach. Chodzi o pisanie skarg w dziale serwera, w którym jest się adminem, czyli np. pan "x" ma admina na serwerze ZM i pisze skargę w dziale ZM.
Opiekun, jeżeli bierze kogoś na admina to musi mieć do niego jakieś zaufanie, więc spam skargami w dziale, w którym ma się admina jest zbędny.
Podałbym bym parę przykładów, ale nie chce wywołać "gównoburzy".
Prosiłbym o wprowadzenie nowego punktu do regulamin forum, który będzie zakazywał pisanie skarg w dziale, w którym ma się admina.
Wnioskowałbym, aby temat do pisania skarg przez adminów, (na serwerze na którym ma się admina) znajdował się w każdym pokoju adminów.

BicuS miałem tego nie robić, ale chyba nie rozumiesz, więc podam 2 przykład

i żebyśmy nie zrozumieli się źle to nie chodzi tylko o ciebie, sytuacja miała miejsce pare tygodni temu z innym adminem

BicuS każdy się myli, ale jak napisałem nie chodzi tylko o ciebie

Kirje zdąży wziąc steamID i nick, a nie zdąży zbanować? Ciekawe

Whytti. "Skargi NA adminów/graczy"

Kupje jestem adminem prawie pół roku i nie jest to trudne :D

Użytkownik Sparkyy edytował ten post 26 lipiec 2017 - 22:47

• 0

Dołączona grafika

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

E... Kompletnie bez sensu? Ponieważ od dawna nie ma takiej sytuacji że ktoś jest adminem serwera i spami skargami? Przynajmniej od kilku miesięcy nie było takiej sytuacji...

Sparkyy

To chyba ty tutaj nie rozumiesz że ja jestem zawieszony na funkcji admina i nie mam owej rangi obecnie :D

Użytkownik BicuS edytował ten post 26 lipiec 2017 - 20:53

• 0

Dołączona grafika

Bojowka

Bojowka
  • 500 postów
A dla mnie ma sens. Wiekszosc serwerow ma od tego dzialy w pokoju adminów, nie mam pojęcia dlaczego wy to piszecie w dziale dla zwykłych użytkowników.

Ale bez zmian regulaminu, jedynie dodać adminom zglaszanie w pokoju adminow na kazdym serwie.

Użytkownik Bojowka edytował ten post 26 lipiec 2017 - 22:31

• 0

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1781 postów
Wystarczy poprosić opiekuna serwera o utworzenie takiego tematu w pokoju adminów. Poza tym osoba pisząca skargę w dziale serwera(publiczny) może ją tam napisać żeby każdy widział, a gdy opiekun stwierdzi że nie ma potrzeby aby taka skarga znajdowała się na publicznym forum, przeniesie ją do pokoju adminów(lub na odwrót). Zmiana w regulaminie jest bez sensu.
  • 0

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 544 postów
XDDD Rewolucja!
Tak naprawdę bardzo bez sensu.
Adminowi może ktoś uciec z serwera zanim zdąży go zbanować czy zmutować. I co ma robić nie napiszę skargi bo pan sparki ustalił zasadę hmmm może to oleje? Nikt nie widział.
Ostatnie pomysły dla sieci mnie dobijają.
Myślałem że zastępcy opiekuna nic nie przebije, ale się myliłem xD

Srapki sorry ale jestem już trochę adminem i często ktoś ucieka przed dawniem bana bo sobie wyobraź, że trzeba wpisać jego nick a raczej początek. Nie wiem czy wiesz, ale to nie automat...

Użytkownik Kirje edytował ten post 26 lipiec 2017 - 22:35

• 0

PFCUQ9g.jpg ylNXH5q.jpg

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 670 postów
Ale to jest bez sensu. Tak jak twoj przyklad. Np. u nas na DRmasz dzial skargina ADMINOW/graczy. Po co takie cos dodawac?
  • 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 995 postów

U mnie w pokoju adminów istnieje temat "przedłużenia banów" i tam admini wrzucają kary do przedłużenia lub do nadania - bardzo dobrze się sprawdza :)
Nie wiem czy wpis w regulaminie ma sens, bo są to znikome przypadki, ale jestem pewny, że nie zaszkodzi :D
Dziwnie to wygląda jak admin pisze skargę, bo chyba decyzje już podjął i nikt nie musi tego sprawdzać :D

A tu macie wzór :P
Temat: Przedłużenia banów

Wzór.
Nick:
Steam ID:
Powód:
Kara/czas:
Demko:
Opis sytuacji:

Opiekun czy [email protected] wtedy nie ma ciśnienia, że musi oglądać kolejne demka, bo z takiego tematu tylko banuje na odpowiedzialność admina, a w razie odwołania ma wszystkie potrzebne info :)

Użytkownik PatolEcho edytował ten post 28 lipiec 2017 - 07:34

• 2

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 534 postów

Tak jak napisali Echo i Gorzki. Myślę że każdy serwer powinien mieć to wdrożone ( jeśli nie ma takiego tematu w Pokoju Adminów). Nie wydaje mi się również by trzeba było dodawać ten punkt w regulaminie, głównie po to chyba, by móc przykładnie karać ( bo po cóż takie coś miałoby być jak nie po to ). Zmian w regulaminie nie będziemy wprowadzać, chyba że ktoś zadecyduje inaczej i się tu wypowie. Tymczasem close

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u