deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#22 Wywiad z rekordzistą - Relon

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 240 postów

Witam.

Dziś chciałbym przedstawić wam wywiad z adminem forum, a zarazem rekordzistą, czyli Relonem.

Moje wypowiedz będą oznaczone kolorem jasnym łosiowym, a wypowiedzi odpowiadającego kolorem turkusowym lub limonkowym. Zapraszam do czytania ;)

Więc może na początek przedstaw nam się krótko.

Jestem Patryk, już 20 lat na karku. Studiuję zaocznie informatykę w Krakowie. Aktualnie mieszkam w Wadowicach. Mam o 16 lat młodszego brata. Raczej jestem człowiekiem spokojnym. 

Mieszkasz w Wadowicach, a co robisz na co dzień? Pracujesz czy może się uczysz?

Jeśli chodzi o naukę to mam wakacje, pewnie jak większość studentów. Aktualnie siedzę głównie w domu i właśnie zajmuję się wyżej wspomnianym bratem. Czasem odwiedzam sobie siedzibę firmy, gdzie jestem jednym z właścicieli. Niech zostanie owianą tajemnicą branża, chociaż i tak parę osób już wie. W każdym bądź razie nie nudzę się, zawsze sobie coś znajdę do roboty.

W wieku 20 lat współwłaścicielem firmy - gratuluję. Nie masz za dużo czasu wolnego, a jakie jest twoje hobby? Czym się interesujesz?

Bardzo lubię oglądać turnieje w csa, jeśli mam czas to nie odpuszczam żadnego. Poza tym od ostatniego wywiadu nie zmieniło się nic, informatyka,sport,nowinki technologiczne.Jeśli chodzi o sport, to trenowałem tenisa, gdzie miałem swojego trenera indywidualnego przez 3 lata oraz też próbowałem swoich sił w piłce nożnej, gdzie udało mi się zdobyć parę osiągnięć.

"parę osiągnięć" czyli grałeś już na wyższym poziomie. Masz jakiś cytat/tekst z książki/filmu, który Cię motywuje?

Tak, co prawda było to już trochę lat temu ale medale są i wiszą na ścianie. Książek nie czytam, filmów też ostatnio mało oglądam, ale mam jeden bardzo dobrze znany cytat: Wszystko ma swoje priorytety, niestety. Wszystko ma swoje wady, zalety.... ~ Paktofoniki. Znalazło by się ich na pewno więcej, ale z pamięcią u mnie słabo. 

Mądry cytat. Masz jakieś marzenia, które chciałbyś spełnić? Jakiś cel? 

Marzenia?  Hmm... Raczej jestem realistą i nie marze o domu na hawajach, bo wiem, że to mało realne. Marze o założeniu prawdziwej rodziny, z którą będę mieszkał w domu z ogródkiem i basenem. Innym jest wyjazd do Paryża, ale to akurat myślę jest kwestią czasu Cel to na pewno skończenie studiów i dalszy rozwój firmy.

Dobra, trochę się już o tobie dowiedzieliśmy, więc przejdźmy do pytań odnośnie sieci. Takie standardowe pytanko. Jak natrafiłeś na naszą sieć - SopliCę ?

Gdy dostałem cs 1.6 od kuzyna, zacząłem grać i szukałem serwerów które mi to umożliwią. Tak wpisałem w przeglądarkę "serwery counter strike" i wyskoczyło mi IP śp. serwera Rats World. Zacząłem odwiedzać serwer i zostałem na stałe. Poznałem wtedy wielu nowych znajomych. Spodobało mi się i postanowiłem założyć konto na forum i złożyć podanie o admina na owym serwerze i tak moja historia związana z Soplicą się zaczęła. 

Teraz odniesienie do tematu. Jak wszyscy dobrze wiemy, jesteś osobą, która spędziła najwięcej czasu na forum. Jakie  to uczucie? Czy czujesz się wyjątkowy?

Nie, nie czuję się jakoś wyjątkowo. Teraz mniej czasu spędzam na forum. Nie ukrywam, trochę się tych godzin nazbierało, wynika to też z tego, że często odwiedzałem forum na komórce.

Tyle dni na forum spędziłeś przez 5 lat i właśnie odnośnie tego będzie moje następne pytanie. Czy według Ciebie sieć bardzo zmieniła się na przestrzeni tych lat?

Wiadomo, przez te 5 lat dużo się wydarzyło, zmieniali się Head Admini Sieci, zmieniało się społeczeństwo graczy, przeszliśmy też na nowa wersję CS'a., gdzie z początku było dosyć trudno z nowymi graczami na serwerach. Kiedyś też była dużo większa aktywność na forum niż teraz i szczerze mówiąc nie wiem do końca z czego to wynika. W ostatnim czasie, zauważyłem też, że sieć ma dość nadszarpniętą reputacje na "zewnątrz". Wydaję mi się, że wcześniej tak nie było i sieć ogólnie dużo się zmieniła ale niestety negatywnie.

Miejmy nadzieję, że z upływem miesięcy reputacja się poprawi i zwiększy się ilość użytkowników forum. Jak większość wie kiedyś byłeś Junior Adminem Sieci. Z jakiego powodu zrezygnowałeś z tego stanowiska? Czy chciałbyś na nie powrócić?

Ja nigdy nie rezygnowałem z [email protected] sieci. Zawsze to były awanse na @F.  O ile jeszcze silnik CS 1.6, pluginy itd. były dla mnie łatwiejsze, bo miałem już jakieś doświadczenia, tak w cs:go wiem tylko jak wgrać mapę i plugin i sądzę, że nie wiele byłbym w stanie pomóc. Myślę, że praca na Adminie Forum jest dla mnie lepsza i może mi pomóc rozwinąć się w sferze informatycznej. 

Czy w sieci są osoby, którym ufasz? Jeżeli tak to krótko opowiedz nam o nich.

Jestem człowiek, który mało ufa innym ludziom, tym bardziej przez internet, ale są osoby z którymi się już tutaj naprawdę długo znam a z niektórymi nawet widziałem się na żywo. Nie będę tutaj wymieniał nicków, gdyż mógłbym o kimś zapomnieć. 

"Odwróćmy kota ogonem". Czy chciałbyś się pozbyć kogoś z sieci? Czy takich osób jest dużo?

Takich osób było by raczej nie dużo. Na pewno nie przepadam za typowymi trollami i takich w pierwszej kolejności bym wyrzucił. Na pewno znalazło by się parę takich osób tutaj, którzy lubią sobie "śmieszkować" denerwując przy tym innych.

Dobrze, więc trochę już o Tobie wiemy zatem przejdźmy do serii krótkich pytań. Czy chcesz mi na nie odpowiedzieć? 

Oczywiście.

Ulobiony sportowiec?

Robert Kubica

Ulubiona drużyna e-sportowa?

Virtus.pro i NIP

Ulubiony e-sportowiec?

HENI z Immortals 

Ulubiony film?

Cała seria Szybkich i wściekłych

Ulubiony napój?

Lech Ice Shandy

Rozmiar buta?

43

Ile masz wzrostu?

2m

Ile ważysz?

Wystarczająco  :D 

Doszliśmy do końca. Dziękuję bardzo za udzielony wywiad. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić wszystkich użytkowników forum. Dziękuje.

Spoiler

• 11

Dołączona grafika

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 516 postów
2m o kurde xD
Wywiad ciekawy tylko dla mnie za bardzo kolorowy.
  • 0

Zvci1QB.jpg ylNXH5q.jpg

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1898 postów
Skończyli się wam ludzie do wywiadów, że to już drugi z Relonem?

Wywiad dobry. Plusik.
  • 0

sQunek.

sQunek.
  • 40 postów

Ciekawy i interesujący wywiad  :good:

Leci +

• 0
Dołączona grafika

Sola

Sola

1.6!

• 2449 postów
Relon. Rozwaliłeś mnie - "już 20" ;P A w zasadzie zasmuciłeś :/
  • 0
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

Qucak

Qucak
  • 918 postów
Wywiad bardzo fajny, ale to juz drugi wywiad z Relonem :D
  • 0

Tutis

Tutis
  • 4286 postów

Ogólnie wywiad spoko i oby takich więcej, bo fajnie byłoby poczytać coś więcej o osobach ze "starej gwardii", aż wspomnienia wracają :D

• 1

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów

Może i drugi ale jakoś miałem wrażenie, że pytania się nie powtarzają, :) Według mnie spoko wyszło.

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

JcobX

JcobX

#HalaMadrid

• 492 postów

jasnym łosiowym
 XD

Wywiad spoko :)

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Fajnie opracowany wywiad + :D

• 0

Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1236 postów

jasnym łosiowym lub limonkowym

Za dużo w kuchni siedzisz.

Wywiadzik spoko, nie wiedziałem, że masz 2 m wzrostu :D

• 7
Dołączona grafika

Spirro

Spirro
  • 1438 postów
Parę małych literówek się wkradło, ale to mały problem. Wywiad całkiem ciekawy.
  • 0

Lord Baelish

Lord Baelish
  • 330 postów
No spoko fajny wywiad. Polecam
  • 0
"Chaos isn't a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some, are given a chance to climb. They refuse, they cling to the realm, or the gods, or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is." ~Lord Petyr Baelish.

Smigol.

Smigol.
  • 234 postów
Przyjemnie sie czyta, myslalem ze fajne wywiady to tylko autorstwa agax, a tu taka niespodzianka ;) plusik oczywiscie :D
  • 2
Dołączona grafika  Zapraszam na JailBreak <3
Jeśli Ci w jakiś sposób pomogłem zostaw Dołączona grafika Z góry dzięki !

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2564 postów
LUCAS1 lepszy :*
Jeden z ciekawszych wywiadów ostatnio. Trochę brakuje przecinków, ale wybaczalnie ;)
  • 0

steam

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1078 postów

Spoko wywiadzik :)

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 626 postów
2m i tylko 43? Ja mam 183 i rozmiar buta 45 XD. Wywiad apoko.

P.S Nie jestem zadowolony sparkyy, bo szuaklem osob do wywiadu, ale widze, ze ktos mnie uprzedzil. Ale przynajmniej sie czegos fajnego dowiedzielismy o Rulonie.
  • 0

Dołączona grafika

Orbit ツ

Orbit ツ
  • 88 postów

Ja 160cm wzrostu i rozmiar buta 41 a ty 2m i 43 cos chinske te buty masz XD. Spoko wywiadzik.

• 0

2256264_1002.png

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów

2m i tylko 43? Ja mam 183

No tyle :D  

• 1

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

lerb114

lerb114
  • 148 postów

Spoko wywiad więcej takich ale z kimś innym ,a nie drugi raz z Relon'em ,np.z Vonki.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u