deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Warto chyba spróbować

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

STEFAN Chory Pastor

STEFAN Chory Pastor

Zapraszam na DD2 i TP.

• 2730 postów

Naucz się pisać poprawnie, a później składaj podanie...Dodatkowo wiek, jestem na nie.

• 2

Podoba Ci się moja wypowiedź lub mój post? Jeśli zechcesz, możesz wynagrodzić to plusem / strzałką w górę.

Walt

Walt

Semper Fidelis

• 536 postów

Wszelkie niesnaski lepiej zostawić sobie na steam/pw/ts3. Poza tym biorąc taką funkcję na klatę potrzeba tą krytykę przyjąć, nieważne czy byłaby słuszna czy nie. Moim zdaniem dobrze że bronisz swojej osoby i kontrargumentujesz jednakże lepiej czasami po prostu ugryźć się w język i posłuchać rzeczy które pomimo że bolą, są prawdą. Na chwile obecną jestem na Nie. Sorry Gregory

• 0

Direxx

Direxx

King! #01

• 1116 postów

Whytti to ty sam jesteś fałszywy obracasz starymi.fotkami za plecami wyzywasz i inne prosilbym cie o niewypowiadanie się w moich podaniach ponieważ życzysz mi tylko źle z tego powodu bo napisałem prawdę

Zapomnij... W własnym podaniu dałeś się wyprowadzić z równowagi i do tego wykłócasz się na forum publicznym zamiast załatwiać takich spraw na pw. Zdecydowane NIE.

• 0

Vonki

Vonki
  • 606 postów

Podanie odrzucam. 

W skrócie, dlaczego odrzucam. Brakuje Ci przede wszystkim dojrzałości, a resztę powodów myślę, że jesteś w stanie się domyślić.

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u