deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Warto chyba spróbować

• Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Imię: Jakub
Znajomość języków programowania: C++ = dobra C# = średnia i Phyton = Coś tam coś tam
Twoje doświadczenie: Mam duże doświadczenie w programowaniu np. Kalkulatorów lub aplikacji komunikacyjnych dla prywatnych małych firm. Z serwerami mam styczność praktycznie od 5 lat to wtedy założyłem swój serwer minecraft 3 lata później serwer CS:GO i przy tym nauczyłem się obslugi ftp i grzebania w pluginach. Cvary sourcemoda znam dosyć dobrze co prawda tworzenia pluginów jeszczę się uczę ale idę w zaparte i ciągle próbuję tworzyć coraz lepsze pluginy. Obslugi mysql nauczylem się gdy programowałem ruletkę i jackpota dla kolegi. Co wymagało przypisania odpowiedniej tabeli do odpowiedniej funkcji strony np. Kody promocyjne. Mam dość dużo czasu i myślę że nawet w roku szkolnym będę miał czas na prace [email protected] sieci. Programowania uczył mnie brat z którym napisalem swój pierwszy kalkulator :P Ogólnie od 12 roku życia (Poprawiłem przepraszam) mam styczność z programowaniem. No poszlo trochę pieniędzy na tutoriale heh.
Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Napewno chcialbym poprawić wydajność serwerów csgo oraz naprawić troche bugów serwera.
Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Najmocniesza strona napewno jest wytrwałość w dążeniu do celu i chęć poznawania coraz nowszych możliwości w np. Programowaniu Z tych złych to że osoby ktorę kłamią mocno mnie irytuja przez co czasami wyprowadza mnie z równowagi.
Steam: steamcommunity.com/id/bicussss

Użytkownik BicuS edytował ten post 24 lipiec 2017 - 17:37

• 0

Dołączona grafika

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 671 postów

Na nie

Powodem jest ten sam powód co przy degradacji. Moim zdaniem nie można Ci ufać.

Gdzie niby napisałeś prawdę? Ze squnek mi zaplacil za admina? Jedyne pieniadze jakie dal mi za admina to marne grosze za składke na admina. Z czym sklamalem?
Ze to ty wbiles mi na konto? Sam sie do tego przyznales.

Czy osoba, która wbija na konto junior adminowi serwera, daje sobie plusy, bo jest to dla niej jakiś wyznacznik wartości w życiu (przynajmniej odnosze takie wrazenie) jest godna zaufania?

Gosc mnie zwyzywal bo wszystkie moje dowody jakie zebralem wskazuja na to, ze mi wbil na konto i napisal post z moja rezygnacja. Jak sam sie potem przyznal, wchodzil na moje konto wielokrotnie.

Przyznałeś się do tego, że wbijałeś na moje konto. Nigdzie nie napisałem o poście rezygnacyjnym, że byłeś to ty. (Mowa o tym poście)

Użytkownik Whytti. edytował ten post 24 lipiec 2017 - 14:54

• 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

BicuS

BicuS

• 363 postów
Whytti to ty sam jesteś fałszywy obracasz starymi.fotkami za plecami wyzywasz i inne prosilbym cie o niewypowiadanie się w moich podaniach ponieważ życzysz mi tylko źle z tego powodu bo napisałem prawdę
  • 0

Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1258 postów

Na nie

Czyżby wynoszenie infa z pokoju dr? Mozna mu zaufać a nie osądzać za nic.

Chłopak się stara i ma dużo wolnego czasu. Okres próbny zweryfikuje wszystko :D

Na tak.

Na nie

Gdzie niby napisałeś prawdę? Ze squnek mi zaplacil za admina? Jedyne pieniadze jakie dal mi za admina to marne grosze za składke na admina. Z czym sklamalem?

Czy osoba, która wbija na konto junior adminowi serwera, daje sobie plusy, bo jest to dla niej jakiś wyznacznik wartości w życiu (przynajmniej odnosze takie wrazenie) jest godna zaufania?

Gosc mnie zwyzywal bo wszystkie moje dowody jakie zebralem wskazuja na to, ze mi wbil na konto i napisal post z moja rezygnacja. Jak sam sie potem przyznal, wchodzil na moje konto wielokrotnie.

Nie masz pewności, że Ci się włamał na konto ale jednak wolisz to powiedzieć wszystkim. Równie dobrze to może być ktoś kogo się nie spodziewasz. Na przykład bobik czy Kirje.

Na nie.

Ktoś wobec kogo są rzucane takie oskarżenia nie powinien obejmować takiego urzędu bo nie ma wobec niego zaufania publicznego.

Oskarżę ciebie o to samo to co? Nie masz prawa napisać podania na [email protected] sieci? Skąd mamy wiedzieć czy to jest prawda panie mądry.

Użytkownik LOREK. edytował ten post 24 lipiec 2017 - 12:59

• 0
Dołączona grafika

xEzicc

xEzicc
  • 242 postów
Na nie. Jak dla mnie jesteś za młody na to stanowisko.
  • 0
As things were dying down we retreated from the precipice. I lay beside the most beautiful girl in the universe. Her name was Venus in Heaven. She fed me rice and offered me wine.
I accepted ambrosia and nectar. From an amber goddess. I collapsed between the thighs of Morpheus. Next thing I felt was a sharp pain of sunrise. My mouth was open and full of rice.
As I managed to prize open one of my eyes. I saw Luigi the cockroach carry off his prize. And there lay Venus still sprawled out and naked for sure. But not quite what she was the night before. I made my excuses and left through the door. Stepped into space at the twentieth floor. And that's why I don't like heights no more ~~ Deep Purple

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 243 postów
Oczywiście WIELKIE NIE

[email protected] powinien być bez konfliktowy, a ty masz z tym duże problemy.
Prowokujsz, a następnie obrażasz.
Nie można ci zaufać w najmniejszym stopniu.

Użytkownik Sparkyy edytował ten post 23 lipiec 2017 - 22:40

• 0
Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1464 postów

Nie widzę Cię na tym stanowisku. [email protected] sieci powinien świecić przykładem, nie jesteś poważną osobą. Jestem na nie, aczkolwiek życzę powodzenia. 

• 1
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 547 postów
Ostatnie sytuacje postawiły cię w złym świetle. [email protected] sieci powinna być osobą która nie da się sprowokować. Twoja wiedza o programowaniu jest zadowalająca, lecz to za szybko. Życzę ci jak najlepiej popraw zdanie o sobie i pewnie przyjmą cię z otwartymi rękoma.

Jestem na nie.
  • 0

PFCUQ9g.jpg ylNXH5q.jpg

bobiksss

bobiksss

bobik♥Aga.Mrr.♥ Jeta qij është njëqind për qind.

• 1125 postów

Również w obecnej chwili jestem na nie. Zgadzam się z kirjem. "Ostatnie sytuacje postawiły cię w złym świetle." Szybko się denerwujesz i zaczynasz obrażać. Nie będę tutaj wymieniał sytacji, ale głównie chodzi mi o tą ostatnią (wiesz dobrze jaką :) ). Moim zdaniem, to jeszcze nie jest twój czas.

• 0

Dołączona grafika

Dołączona grafika

GTA.

GTA.

#Syndykator_Morderca

• 520 postów

Brudy z DR zostaw dla siebie. I dzieci z JB , DR'ów itp. idźcie się pobawić w piasku a nie robić syf w podaniach...

Co do podania na to stanowisko trzeba odpowiedzialnej osoby z minimum 17-18 lat. Na nie.

• 0

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1927 postów

Konfliktowość i niski wiek.

To nie twoja chwila.

Na nie.

• 0

kRz

kRz
  • 90 postów

Na nie.

Ktoś wobec kogo są rzucane takie oskarżenia nie powinien obejmować takiego urzędu bo nie ma wobec niego zaufania publicznego.

• 0
Pozdrawiam / Best Regards / 商祺,

kRz

BicuS

BicuS

• 363 postów
Z innymi powodami na nie się zgadzam i szanuje waszę zdanie. Lecz ciekawi mnie najbardziej to że puszczono plotkę która jest fałszywa (chodzi o te zarzuty przez whyttiego) a wszyscy w nią wierzą no cóż heh
Dodatkowo whytti nie przyznalem sie ze napisalem ci rezygnacje dlaczego.ty ciagle klamiesz. Koniec spamu
Cotidie (24 lipiec 2017 - 17:15):
Spamujesz.

• 0

Dołączona grafika

PatolEcho

PatolEcho

Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

• 1003 postów

Bicus - wydaje mi się, że to nie miejsce na takie rozmowy. Sam się teraz podłożyłeś.
Jestem na nie - wydaje mi się, że nie dojrzałeś jeszcze na tak wysokie stanowisko - bez urazy :)

• 1

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg

Tutis

Tutis
  • 4286 postów

Ogólnie od 12 lat mam styczność z programowaniem.

Styczność z programowaniem w wieku 4 lat? Chyba pralki. Szacun mordo, chyba Bill Gates v2 się objawił.

Co do podania jestem na nie, nie znam Cię, więc może umięjętności w programowaniu itd. masz, ale patrząc na składnie całego podania to tak średnio Cię widzę na takim stanowisku. + wypowiadanie się w swoim podaniu tylko pogarsza Twoją sytuację.

• 8

Spirro

Spirro
  • 1438 postów

Według mnie [email protected] sieci to powinna być osoba dojrzała emocjonalnie, zaufana, mająca dużo wolnego czasu. Ty tego nie spełniasz. Na nie.

• 0

Aineis

Aineis
  • 475 postów

Dajesz się sprowokować co widać w tym temacie jak piszesz postami...

Za młody...

Na nie

Tssssssssssss BOOOOOM KUR****

• 0

RomzbuV.png

Qbek

Qbek
  • 181 postów
Na nie:
  • 0

Lipson

Lipson
  • 96 postów

Na nie.

Jesteś totalnie nieogarniętą osobą co pokazałeś grając na awp i wprowadzając tam zamęt.

Użytkownik Lipson edytował ten post 25 lipiec 2017 - 09:16

• 0

Bojowka

Bojowka
  • 501 postów
Na nie.

Jesteś za młody na to stanowisko oraz nie wzbudzasz zaufania wśród użytkowników forum.
Niestety pokazałeś w tym podaniu, że nie dojrzales na takie stanowisko wydając się w dyskusje na temat spraw dr.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u