deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Masz bana VAC? Temat dla Ciebie

ban vac druga szansa podania admin cziter

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Lost

Lost

  <><

 • 8160 postów
 • Skąd:Łódź

Kopia tematu dotyczącego osób posiadających konta STEAM z banami VAC (poprzedni się popsuł).

 

 

Na ostatnim spotkaniu Administracji podjęliśmy decyzję o zmienieniu polityki Sieci wobec cziterów. W tym celu, zaktualizowaliśmy Regulamin Sieci o ten i o inne punkty przy okazji - zachęcam do zapoznania się: http://cs-soplica.co...egulamin-sieci/
 
Punkt 1.3 mówiący o banach VAC i cziterach brzmi niemal tak samo, bowiem nadal potępiamy wszelkie oszustwa w grze. Z tą różnicą, że podchodzimy łagodniej do osób, które załapały bana z innych gier i nie było ich wcześniej w Sieci. Bowiem jeśli ktoś ma bana VAC na CS:GO - grę uniemożliwia już sam Valve Anti-Cheat, który jest aktywny na naszych wszystkich serwerach. Do złagodzenia naszej polityki przyczyniła się aktualizacja ze strony Valve, w której konta posiadające ten sam numer telefonu są traktowane jednakowo. Docierały do nas także sygnały o mataczeniu przy podaniach na admina oraz o osobach, które bardzo żałują swojej przeszłości. Dlatego one szansę dostaną.
 
Nie dostaną jej natomiast osoby, które załapały bana VAC będąc już w Sieci i pełniąc w niej funkcje. Traktujemy to jako działanie na szkodę naszego wizerunku, bowiem pozwoliły sobie nadużycia wobec nas samych i naszych struktur administracyjnych.
 
Jeśli masz wątpliwości czy łapiesz się na szansę, to napisz podanie w tym temacie. Każde podanie rozpatrujemy indywidualnie, a nasza decyzja jest zależna od wielu czynników (np. stopnia zaangażowania w Sieci podczas oszukiwania). Każdy składający je zostanie oznaczy w profilu notatką w historii ostrzeżeń o posiadaniu blokady i naszej decyzji. Decyzja ta, będzie też do wglądu przez wszystkich użytkowników. Osoby te, nie będą anonimowe.
 
Aby podanie zostało rozpatrzone, wymagana jest wpłata 15 zł na nasze konto bankowe / PayPal: http://cs-soplica.co...133-wspomoz-nasbądź kod PSC o wartości 20 zł.
 
Wzór:
Data otrzymania bana VAC: kiedy otrzymałeś blokadę
Gra na którą otrzymało się bana: jeśli jest to kilka gier, wypisz wszystkie
Link do konta STEAM: jeśli masz zbanowane inne jawne konto, wskaż je
Potwierdzenie przelewu: potwierdzenie w formacie PDF bądź w przypadku PayPala screen
Komentarz: Miejsce na dodatkowy komentarz
 
 
Lista osób korzystających:
dzidzi
Aineis 
Never11
kekkei
Teedyy
Mr.Muffin
Maviuś
Refreshed
'izcoN

 • 2


Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)
 

 
Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png
 


#2
Guzior

Guzior
 • 1 postów
 • Skąd:Dolnyśląsk
Data otrzymania bana VAC: 88
Gra na którą otrzymało się bana: cs
Potwierdzenie przelewu: 
Komentarz: Adminowi wszystko napisalem jak wyglada sytuacja 

Lost (18 październik 2017 - 22:39):
Weryfikacja pozytywna.

 • 0

#3
Plotkiern

Plotkiern
 • 6 postów
Data otrzymania bana VAC: 27.10.2017
Gra na którą otrzymało się bana: CS:GO
Potwierdzenie przelewu: Jak tylko będę miał możliwość udostępnie potwierdzenie bo teraz nie mam takiejh opcji. Wysłałem dzisiaj tj. 30.10.2017 o godz. 21:52
Komentarz: Więc tak. Bana na tym koncie dostałem parę dni temu za używanie czita na operacjach Hrydra (dla beki). Nigdy nie używałem niczego na mm'ach (nie mówiąc już w ogóle o czitowaniu na serwerze Only DD2 na którym głównie gram). Gram na tym serwerze od ok 2 lat i od paru dni staram się o admina i zostałem przyjęty, jednak bana otrzymałem w trakcie weryfikacji a nie wiedziałem o czymś takim jak polityka serwera, więc chciałem po ciuchu zmienić konto i wszystko miało być cacy no ale Albert mnie uświadomił o tej polityce. Nie chcę się rozstać z tą siecią w taki sposób bo bardzo miło mi się spędza czas na DD2. No i dalej chciałbym starać się o admina na DD2.
PS: Jeżeli kogoś to pocieszy że dostałem VAC'a to na dodatek straciłem skiny o wartości ponad 250 euro.

Lost (02 listopad 2017 - 11:47):
Weryfikacja negatywna - przegrane ponad 6 dni na DD2.

Użytkownik Plotkiern edytował ten post 31 październik 2017 - 16:50

 • 0

#4
DeepBlue

DeepBlue
 • 2 postów
 • Skąd:Warszawa
Siemanko,
 
Data otrzymania bana VAC: 580 Dni temu.
Gra na którą otrzymało się bana: Cs 1.6
Potwierdzenie przelewu: -
Komentarz: Jestem stałym graczem, przyznaję się grałem na wspomagaczach w 1.6. Chciałbym dalej móc grać na serverach Soplica ponieważ lubię poznawać nowych ludzi z servera i sporo osób tam już poznałem :)
 
MaeStr0

Lost (16 styczeń 2018 - 22:03):
Brak potwierdzenia - brak weryfikacji.

Użytkownik DeepBlue edytował ten post 01 styczeń 2018 - 00:48

 • 0

#5
Focztrix

Focztrix
 • 21 postów
 • Skąd:Się Znamy?
Data otrzymania bana VAC: 29 dni temu
Gra na którą otrzymało się bana: Counter-Strike Global Offensive
Potwierdzenie przelewu: mozna sms ?? ponieważ nie mogę inaczej

Komentarz: CHeatowałem i bardzo tego żałuję.


Lost (03 kwiecień 2018 - 12:39):
Masz przegrane sporo na naszych serwerach przed banem a więc istnieje domniemanie że na nich także czitowałeś. Skontaktuj się ze mną na PW, może jakoś to odpracujesz.

Użytkownik Focztrix edytował ten post 14 marzec 2018 - 23:31

 • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ban, vac, druga, szansa, podania, admin, cziter

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


stat4u