deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Podanie o [email protected] sieci - Syzmekk


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21
VenomRex

VenomRex
 • 167 postów

jestem na nie

92 posty czyli random, który chciałby rangę.

 

 

 

Tym czym lubię się zajmować są hardware i sieci, co potwierdza m. in. certyfikat Cisco.

 

 

dobry pomysł chwaleniem się certyfikatem Cisco, który jedyne co ci daję, to możliwości w grzebaniu w gniazdkach 230V i okablowaniu biura.

 

aktualnie na sieci jesteś totalnie nierozpoznawalny

 

życzę ci powodzenia w przyszłym roku na prawie jazdy, o ile się dostaniesz kolejny raz na project Cisco XD

 

 

 

@edicik

no chyba ze masz zamiar postawić cs-soplicy jakieś super biuro w warszawie to dobry pomysl

 

 

czlowieczku druga klasa technikum na informatyku 100% cwaniaczka overhere. dobrze wiem co zdawales bo mialem to samo;)


Sola (24 lipiec 2017 - 04:13):
Ostrzeżenie. Nie prowokuj. Krótko i na temat, TAK bądź NIE. Jego kompetencje oceni kto inny.

Użytkownik VenomRex edytował ten post 23 lipiec 2017 - 19:59

 • 0

#22
Syzmekk

Syzmekk
 • 194 postów
 • Skąd:Warszawa

Kolego, nie wycieraj sobie buźki mną nazywając mnie randomem. :)

 

 

dobry pomysł chwaleniem się certyfikatem Cisco, który jedyne co ci daję, to możliwości w grzebaniu w gniazdkach 230V i okablowaniu biura.

 

Tak? Firma Trecom inaczej mi to przedstawiła, ale najwyraźniej co oni się znają.

Nie wiesz który certyfikat, na którym poziomie zaawansowania. Btw, na następny już się dostałem.

 

 

na prawie jazdy

Zdane. W podaniu miałem napisać kategorie?

 

Chciałeś być śmieszny, podrwić ze mnie, wytrzeć sobie buźkę mną? Nie udało się nic prócz ostatniego. Mam nadzieję, że było Ci miło gdy to pisałeś. Buziaczki


Użytkownik Syzmekk edytował ten post 23 lipiec 2017 - 19:16

 • 2
keep it g

#23
Lord Whytti

Lord Whytti

  Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

 • 862 postów
 • Skąd:Satan City

Ja jestem na tak:

 

- [email protected] sieci nie musi być aktywny w sieci (to nie jest moderator) myślę, że bardziej powinno patrzeć się na staż, gdzie jest on już rok.

- Aktualnie potrzeba ludzi na tą posadę, a jak widać chętnych nie jest za wiele

- Na okres próbny można dać z niewielkimi dostępami

 

"2.1.8. Junior Admin Serwera:

 

a. może zostać wybrany drogą konkursu bądź decyzją Opiekuna Serwera. Musi on zostać zaakceptowany przez Support serwera."

 

Skoro syzmekk ma [email protected], a musi być on zaakceptowany przez Supporta, którym jest Lost, to myślę, że można takiej osobie zaufać.

 


 • 0

Młody_Borek3Dołączona grafikaDołączona grafika


#24
Steele

Steele
 • 55 postów

Nie interesuje mnie forum poza tym co jest ode mnie wymagane (oDD2), ale z racji takiej, że z szymkiem gram na jednym serwerze to mogę parę słów napisać, bo czemu by nie. 

 

Może się nie udziela chłopak, zresztą tak jak ja, to z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to chop odpowiedzialny i pracowity. Z dnia na dzień jak dostał [email protected], jego aktywność poprawiła się diametralnie, obowiązki do teraz wykonuje bez zarzutów do tego jest dobrym graczem dbającym o dobre mienie serwera w każdym aspekcie.

 

I co poniektórzy mi wypomną... tak [email protected] serwera to coś innego niż sieci, zgadzam się w pełni, tak samo jak z tym, że każda pojętna osoba potrafi to zrozumieć bez tłumaczeń. Wiem, że jeśli szymek decyduje się na takie stanowisko to postara się wypełnić je tak rzetelnie jak tylko będzie mógł.

 

Co do czasu dysponowanego, bo tutaj nie rozumiem jednej nieścisłości, to pomoc w dobru serwera, czy też praca? Każdy ma swoje interesy, pracę i życie a decyzja o zagospodarowaniu swojego wolnego czasu w taką a nie inną sprawę też ma coś do rzeczy. Wymagajcie od ludzi dużo wolnego czasu jak zaczniecie im za ten wolny czas płacić. Moim zdaniem ta kwestia nie powinna podlegać dyskusji w takim wypadku.

 

Zupełnie nie rozumiem polityki "nie wypowiadania się w swoich tematach". Jak ja się bym zgłosił do pracy, wolontariatu, czegokolwiek... to przeprowadzona ze mną by została rozmowa, w ten sposób można szybciej i efektowniej ocenić kompetencje. Jakoś nie leży mi sytuacja kiedy ktoś zamieszcza swoje kompetencje w odpowiedzi uzyskując dość mocną krytykę do której odnieść się nie może.

 

Co do rozpoznawalności, to fakt jest to kwestia, która może zadecydować o wyniku tej rekrutacji szymka tłumaczyć go nie zamierzam, bo nie mam do tego podstaw, jednak tak jak napisałem jest on rzetelny i o swoją reputację by zadbał, może fakt że trochę za wcześnie. To jest ten jedyny minus moim zdaniem.

 

Jeżeli moja ocena coś odgrywa tutaj to jestem na tak, ale nie sądzę, aby ktoś wziął ją pod uwagę

 

Pozdrawiam.


 • 1
Dołączona grafikaDołączona grafika

#25
Sola

Sola

  1.6!

 • 2449 postów
 • Skąd:Białystok
Wiem, że ciężko jest się obyć bez obrony zarzutów, ale czasami trzeba takie coś przemilczeć i to jest najlepsza riposta.

Jeżeli chodzi o czas spędzony na forum to jednak jest to chyba dosyć ważna sprawa. To bycie na bieżąco ze sprawami sieci itp.

Pewnie szybko byś podłapał pełne sprawy, tym bardziej pod okiem takiego Vonkiego, tylko nasuwa się pytanie czy on będzie miał czas i cierpliwość uczyć.

Spory staż na sieci jest na plus, wiek także, mimo wszystko jestem na nie.

Powodzenia tak czy owak. Pozdrawiam :)
 • 1
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>"Schlebianie przysparza przyjaciół, prawda - wrogów." </strong></span></span></p>
<p class="bbc_center"><span style="color:#00ff00;"><span style="font-size:24px;"><strong>- Terencjusz</strong></span></span></p>

#26
Spirro

Spirro
 • 1438 postów
 • Skąd:Bielsko-Biała

Nie widać Cię na sieci, nie możesz przyjąć krytyki na klatę, nie jesteś dyspozycyjny. Nie.


 • 0

#27
YaNoSiK

YaNoSiK
 • 197 postów
 • Skąd:Poznań
Na TAK.

Co do aktywności to zawsze można nadrobić a co z tym idzie również rozpoznawalność i też staż ma już dość duży. Z resztą [email protected] oraz inni admini nie są rozpoznawalni przeważnie na sieci. Są znani tylko przez użytkowników którzy grają na serwerze na którym ma ww. funkcję. Znam tego Pana i jest ogarnięty oraz kulturalny i sądzę, że nadaje się na to stanowisko.
 • 0

"Człowiek, człowiekowi wilkiem, konstruuje nową broń

Zamieńmy ją na pacyfkę zburzmy mury, zburzmy schron,

Hodujesz na piersi żmiję, która pożre każdy plon

Wiem jak trudno jest wybaczyć, odłóż kamień podaj dłoń"


#28
Descent

Descent
 • 22 postów

To może zacznijmy tak:

-Od momentu jak zacząłem grę na serwerze DD2 Soplicy, widziałem że Szymek to osoba, która starała się pokazać, że ma przysłowiowe ,,jaja". Po otrzymaniu rangi administratora, a później rangi [email protected] nic się w tym nie  zmienił. Dalej stara się pokazywać na co go stać, a myślę że stać go na bardzo dużo. Za to ode mnie duży +

-Z tego co widzę, jednak ma jakąś dyspozycyjność, jeśli potrafi wejść na serwer czy forum prawie codziennie (nie piszę, że siedzi każdego dnia, ponieważ nie jestem Bogiem, ani nie mam poukrywanych kamer u niego w domu, by móc takie coś stwierdzić, jednakowoż widzę go bardzo często). Po drugie nie mylmy dyspozycyjności z czasem wolnym. Możliwe, że koledze o to, iż nie będzie mógł rzucić wszystkiego na bok w momencie jak go ktoś zawoła - myślę, że ma on życie prywatne i na takie rzeczy też potrzebuje czasu.

-Staż od ponad roku - moim zdaniem jest to staż wystarczający.

-Aktywność na forum - może koledzy, którzy weszli tylko na ten post zechcą wejść na forum serwera DD2 i je przejrzeć, hmm?

 

jestem na nie

92 posty czyli random, który chciałby rangę.

 

 

 

 

 

dobry pomysł chwaleniem się certyfikatem Cisco, który jedyne co ci daję, to możliwości w grzebaniu w gniazdkach 230V i okablowaniu biura.

 

aktualnie na sieci jesteś totalnie nierozpoznawalny

 

życzę ci powodzenia w przyszłym roku na prawie jazdy, o ile się dostaniesz kolejny raz na project Cisco XD

 

 

 

@edicik

no chyba ze masz zamiar postawić cs-soplicy jakieś super biuro w warszawie to dobry pomysl

 

 

czlowieczku druga klasa technikum na informatyku 100% cwaniaczka overhere. dobrze wiem co zdawales bo mialem to samo;)

Co do zachowania kolegi - nie oceniaj książki po okładce. Człowieku, nie znasz Szymka to się nie wypowiadaj o jego osobie i go nie obrażaj (nie znasz zasad kultury?). 147 to nie jest tak dużo więcej od 92. W porównaniu do takiego Spirro, który ma ponad 1400 postów jesteś na poziomie miernym, a w porównaniu do Soli jesteś poniżej skali (tyle w temacie ilość).

 

Reasumując - ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Z tego co widać, Szymek nie spamuje postami na lewo i prawo, tylko zawsze stara się wypowiedzieć rzeczowo i na temat. Według mnie nadaje się na stanowisko [email protected] Sieci, a nawet jeśli uważacie inaczej, to pozwólcie mu chociaż wykazać się na okresie próbnym, bo jak mówi znane przysłowie ,,Śpiewać każdy może", tak więc dajcie mu szansę. 

 

Pozdrawiam.

 


 • 3

#29
Smigol.

Smigol.
 • 242 postów
 • Skąd:Bydgoszcz
Również daje na tak, nie wiedzialem czy sie wypowiadać, ale moze troche tym glosem pomoge. Naprawde, dajcie mu szanse, okres próbny wszystko by pokazał. Myślę, ze warto mu zaufać. Chłopak sie stara i widać ze jest ogarnięty. Jeśli taka osoba nie dostanie tej posady, to naprawde nie wiem kim musi być osoba, która waszym zdaniem powinna ją dostać. Pozdrawiam
 • 0
Dołączona grafika  Zapraszam na JailBreak <3
Jeśli Ci w jakiś sposób pomogłem zostaw Dołączona grafika Z góry dzięki !

#30
whosJoked

whosJoked
 • 5 postów
 • Skąd:Warszawa, Polska
Szymek to mój dobry kumpel. Myślę, że znam go bardzo dobrze i uważam, że jest to człowiek, który mierzy siły na zamiary i mimo czasu, który poświęca na pracę, życie prywatne, znalazłby czas żeby wywiązywać się ze swoich obowiązków.
Ściągnął mnie na Soplicę jakiś czas temu, gram między innymi z nim na naszym serwerze i uważam, że robi po prostu dobrą robotę.

Pozytywna, ambitna osoba, która stawia na swoje. Jeśli napisał to podanie, to znaczy, że z jakiegoś powodu mu na tym zależy. Mój głos na tak.
 • 0
Dołączona grafika

#31
KeoN

KeoN
 • 57 postów
 • Skąd:Rzeszów/Łańcut

Szymek posiada duży staż na forum. Postów może i nie ma zbyt dużo, ale w końcu ma [email protected] dd2 więc nim się zajmuję, jak aż tak Wam zależy na jego aktywności to przejrzyjcie ją w tym dziale. Według mnie można dać Szymkowi szansę i zobaczyć jak się będzie sprawował. Mój głos na Tak.


 • 0

#32
PatolEcho

PatolEcho

  Przyjdzie taki dzień kiedy LOST przepoczwarzy się w WIN...

 • 1155 postów
 • Skąd:Made in Hell

Pierw piszesz, że cię coś nie kręci, a po chwili, że jesteś w stanie się "zmusić". Masz mało czasu i chcesz go poświęcić na obowiązki, które nie przynoszą ci żadnej frajdy ?
Przemyśl to :D
Edit: Jeśli się zdecydujesz to jestem skłonny dać ci mój głos, abyś mógł się popisać na okresie próbnym :)

Jeśli o mnie chodzi to [email protected] powinna zostać osoba, która jest:
- rozpoznawalna,
- wystawiła łeb poza swój serwer z pomocną dłonią,
- jest dojrzała emocjonalnie,
- posiada respekt u innych,
Wiem, marzenia xD


Użytkownik PatolEcho edytował ten post 24 lipiec 2017 - 18:12

 • 1

oMqgS5M.jpgs80wE5x.jpg


#33
Qbek

Qbek
 • 185 postów
 • Skąd:Warszawa Zachód
Na tak:
+ma zapał do pracy
+ogarnięty

To co napisze jest tylko moja radą. Skoro nie masz czasu lepiej nie poswięcaj go na coś co nie da ci zysku, ani przyjemności, ale przeznacz go na coś innego.
 • 0

#34
Protek

Protek
 • 249 postów
 • Skąd:Warsaw
Na tak
+Ogarniety ([email protected])
+Lubiany (Przez swoich adminów względem ich wypowiedzi )

+Zapał do pracy

Podkreślę też zdania Qbek-a jak i PatolEcho nie idz w coś co potem będzie ci sprawiało problemy a później sieci ;) Znaczy ja nie chce Cię zniechęcać ale musisz mieć świadomość , ze [email protected] sieci to nie mała kratka i jest to spory obowiązek :/
 • 0

#35
legit.

legit.
 • 8 postów
 • Skąd:Wrocław

Jasne, że na tak :)

Chłopak konsekwentny, zawsze stara się pomóc jak potrafi, w razie problemów działa jak najszybciej. No i chyba jedna z ważniejszych cech - nie gwiazdorzy i nie stara się pokazywać swojej "wyższości" poprzez jakąś tam lepszą rangę niż przeciętny gracz. :)


 • 0

#36
dav1s

dav1s
 • 150 postów
 • Skąd:Zielona Góra
Generalnie zaczynając od samego początku jestem skłonny dać TAK.

Jest z Nami dosyć długi czas na oDD2. Także Ci, którzy odwiedzają to znają i złego słowa nie powiedzą. Wiadomo z czym wiążą się obowiązki [email protected] sieci, nie będę rozpisywał tego samego co juz reszta wyżej wymieniła, tylko przejdę do sedna sprawy. Ogólnie sprawa wygląda, że w przypadku Szymka faktycznie to doświadczenie jest znikome ale warto też dodać, że można by spróbować takiej "inwestycji" w przyszłość i na próbę przyjąć ale kwestia też czy znalazłby się ktoś kto by stał się takim "ala opiekunem" dla Szymka i lekko go poduczył. Wiadomo, że na takie sprawy trzeba czasu oraz cierpliwości. Jednakowo warto wspomnieć, że każda para rąk by się przydała. Zaufanie? Wielu nie zaufa "świeżakowi" ale nigdy nie mówione, że musi być jakiś gorszy.

Reasumując moje zdaniena ten temat pewnie i tak jest znikome, ale wyższa administracja ma nad czym przemyśleć. Główna decyzja należy do Was i wybierzcie to co jest słuszne :)
 • 0
Dołączona grafika

#37
lukas04

lukas04
 • 7566 postów

Jak najbardziej na tak, znam go osobiście już długi okres czasu z serwera dd2. Nie mowa tu tylko o samym adminowaniu, ale również o zachowaniu poza grą.

Nie ma co się długo tu rozwodzić, ale jak dla mnie stanowisko [email protected] sieci jest adekwatne do jego możliwości i umiejętności.

Bez jakichkolwiek problemów popieram jego kandydaturę na owe stanowisko.


 • 0

pytanie? problem?

  steam:   fushek


#38
Vonki

Vonki
 • 671 postów

Troszkę się zastanawiałem co z Tobą zrobić. Jak już napisałeś w swoim podaniu Twoje doświadczenie jest znikome, ale też czytając opinie użytkowników o Twoim wywiązywaniu się z obowiązków jak i zapale to myślę, że w pewnym sensie dam Ci szansę. Mówię w pewnym sensie, bo tego podania ani nie przyjmuje, ani nie odrzucam. Powiedzmy, że je zawieszam. Dlaczego tak? Ponieważ nie miałbym jak Ci nawet testu przeprowadzić, który jest częścią procesu rekrutacji. Dlatego też jeśli chcesz kontynuować rekrutacje to zapraszam na PW. Nie tyle co Ciebie czegoś nauczę, a bardziej naprowadzę skąd tą wiedzę czerpać. Reszta zależy od Ciebie czy tą wiedzę przyswoisz czy też nie, ale bądźmy dobrej myśli :)


 • 1
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


stat4u