deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Podanie o [email protected] sieci - Syzmekk

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

Syzmekk

Syzmekk
  • 194 postów
Imię: Szymon

Znajomość języków programowania: C++, JS

• Twoje doświadczenie: Uczę się w szkole informatycznej. Moje doświadczenie w dziedzinie serwerów oraz programowania jest znikome, ponieważ nigdy nie miałem okazji popisać się w tym kierunku. Nie jest to też dziedzina, która mnie pociąga. Tym czym lubię się zajmować są hardware i sieci, co potwierdza m. in. certyfikat Cisco. Jednak uważam, że przyswojenie przeze mnie pewnych umiejętności nie byłoby problemem a sama praca szybko przyniosłaby efekt. Wolę na tym etapie odpowiedzieć szczerze aby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów w przyszłości. ;)

• Jak Twoja praca mogłaby odmienić sieć: Na lepsze. Co mógłbym powiedzieć więcej. Mam nadzieję, że wykonywałbym swoją pracę równie dobrze co tą, którą wykonuje na swoim serwerze (o-dD2) a wszystkie osoby, z którymi przyszłoby mi pracować byłyby zadowolone ze współpracy.

• Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Najmocniejsze to najpewniej zaangażowanie i konsekwencja. Staram się aby moja praca spotkała się z aprobatą i zadowoleniem. Moje słabe strony to między innymi (najbardziej) dyspozycyjność, ponieważ jestem jeszcze na etapie edukacji a prowadzę swoją działalność gospodarczą co wiąże się z dużymi pokładami czasu, oraz rozdrażnienie w momencie bezsilności. Bardzo szybko potrafię się denerwować jeśli coś idzie nie po mojej myśli, ale potrafię działać pod presją czasu.

• 1

keep it g

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 730 postów
Ja jestem na Nie

Junior admin powinien mieć dużo wolnego czasu. Ty takowego nie masz.
Dochodzi jeszcze to że za bardzo nie udzielasz się na forum.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika

xEzicc

xEzicc
  • 243 postów
Szymek. Poznałem cię już dawno temu i z całą pewnością mogę stwierdzić, że jesteś ogarnięty i pomocny. Na DD2 sprawowałes funkcje administratora nie nagannie. Pamiętam jak wychodziłeś na przód oczekiwaniom i w pewnym momencie chciałeś nawet pisać pluginy na DD2. Szkoda, że brak czasu głównie zabił ten pomysł. :( Jak napisałeś twoje doczynienia z serwerami są znikome. I tu może być problem, gdyż sieć na ten moment poszukuje osoby z doświadczeniem (przynajmniej ja mam takie odczucie). Szkoda by było by cię zatrzymywać, gdyż widać, że zależy ci na wiedzy, a nie na randze, więc nie będę tego robił. Życzę ci powodzenia w dalszym rozwoju w takim razie, a mój głos uznaje za pozytywny.
  • 0

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1503 postów
Zaradny, umiejętny chłopak. Duże tak.
  • 0
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4726 postów

Nie znam Cię wgl. a co za tym idzie moje zaufanie do Ciebie jest zerowe. Dodatkowo jesteś z nami rok i tylko 2 dni na forum. Wiem, że forum nie jest ważne przy tej rekrutacji ale moim zdaniem pokazuję trochę zaangażowanie w sieć. Jestem na nie.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 2107 postów
Kto ty :o. Powinieneś się bardziej pokazywać.
Na nie.
  • 0

Syzmekk

Syzmekk
  • 194 postów
Fakt, nie pokazuje się na forum. Ja po prostu robię swoje x) Udzielam się w moim dziale, sporadycznie zaglądam gdziekolwiek indziej, bo po prostu nie znalazłem niczego przy czym mógłbym się zatrzymać na chwilę dłużej.
  • 0
keep it g

R0Y4L

R0Y4L
  • 370 postów

Na nie. Jestes aktywny tylko na jednym serwerze a [email protected] sieci powinien byc rozpoznawalny.

• 1

Sparkyy

Sparkyy

asddddddddasddddddddasddddddddasdasddddddddasddddddddasdddddddda

• 243 postów

Jest mało rozpoznawalny i sam go nie znam, ale potrzeba osób na stanowisko [email protected], czyli na stanowisko supporta. Brakuje rąk do pracy. Warto dać szanse każdemu.

Jestem na tak

• 0
Dołączona grafika

Niqhtmare

Niqhtmare
  • 145 postów

Moje najsłabsze strony to między innymi (najbardziej) dyspozycyjność

Chcesz zająć ważne stanowisko a piszesz że nie masz czasu?

Piszecie że przyda sie ktoś do pracy. Na sieci jest dużo innych osób które bardziej zasługują na takie stanowisko.

Na nie.

Użytkownik Niqhtmare edytował ten post 23 lipiec 2017 - 11:31

• 0
Dołączona grafika

LOREK.

LOREK.

Je suis quelqu'un qui a détruit la peur des sentiments aux f

• 1348 postów

Podaj swoje dwie najmocniejsze i najsłabsze strony: Najmocniejsze to najpewniej zaangażowanie i konsekwencja. Staram się aby moja praca spotkała się z aprobatą i zadowoleniem. Moje słabe strony to między innymi (najbardziej) dyspozycyjność, ponieważ jestem jeszcze na etapie edukacji a prowadzę swoją działalność gospodarczą co wiąże się z dużymi pokładami czasu, oraz rozdrażnienie w momencie bezsilności. Bardzo szybko potrafię się denerwować jeśli coś idzie nie po mojej myśli, ale potrafię działać pod presją czasu.[/*]
[/LIST] 
Steam: https://steamcommuni...m/id/moromordo/

Nie masz czasu to po co podanie :€. Jedyne za co ciebie podziwiam jest to, że masz "jaja" i napisałeś pierwszy podanie.

Na nie. Powodzenia!
  • 0
Dołączona grafika

Aineis

Aineis
  • 475 postów

lol kto ty ? nie udzielasz się w ogóle na forum 

nie.

• 0

RomzbuV.png

Ying

Ying

Architect of your pain

• 1899 postów

W ogóle nie jesteś widoczny na forum, więc mało kto Cie zna. Ponad to jeśli nie masz czasu to po co wgl składasz podanie.

Na Nie

• 0

Dołączona grafika

Direxx

Direxx

King! #01

• 1123 postów

Jestem na nie. [email protected] sieci to bardzo odpowiedzialna funkcja oraz wiele dostępów do serwerów. Nie jesteś znaną osobą i wgl Cię nie znam. 

• 0

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów
Na nie. Nie jesteś w ogóle znany na forum nie udzielasz się w działach + Masz mało czasu
[email protected] sieci za to powinien mieć duuużo czasu
  • 0

Dołączona grafika

Syzmekk

Syzmekk
  • 194 postów
Miałem skłamać, że jestem dostępny 24/7 i nie śpię? Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Myślę, że wystarczy wybadać chociażby w naszym dziale na ile moja dostępność łączy się z wypełnieniem obowiązków. ;)

Gdybym był świadom tego, że nie pociągnę, to bym po prostu nie napisał podania. Jednak widząc ten punkt odpowiedziałem w 100% szczerze.
  • 0
keep it g

Ssandra

Ssandra
  • 478 postów

Komentując swoje podanie pokazujesz, ze nie jesteś w stanie pogodzić się z krytyką i zdaniem innych.

Może by w takim razie poprawić swoją aktywność i złożyć podanie, gdy będziesz miał więcej czasu? Rekrutacja nie zniknie z dnia na dzień ;)

Szczerość się ceni, ale nie ma co porównywać obowiązków [email protected] serwera z obowiązkami [email protected] sieci... 

Ja jestem na nie :) najpierw pokaz, ze Ci zależy i jesteś odpowiednim człowiekiem na to stanowisko.

@Down. 

Otóż nie ;) Ja rozumiem, ze kolega broni swojej d*py tłumacząc się, lecz porównanie wypełniania obowiązków [email protected] serwera do [email protected] sieci jest nie poprawne ;)

"Bardzo szybko potrafię się denerwować jeśli coś idzie nie po mojej myśli"

Myślisz, ze to korzystna cecha na sprawowanie wyższego stanowiska? ;) Każdy się denerwuje, bez przesady :) to tez może wskazywać dlaczego osoba składająca podanie tak bardzo broni swojego zdania :P

Masz racje... Nie musi się z wszystkimi zaprzyjaźnić, ale przychylność musi zyskać... Nie wiem jak Ty ale podejrzewam, ze większość by nie zaufala osobie, której nie zna powierzając serwer do opieki od strony technicznej.

Użytkownik Ssandra edytował ten post 23 lipiec 2017 - 14:13

• 0

reiden.

reiden.
  • 453 postów

Komentując swoje podanie pokazujesz, ze nie jesteś w stanie pogodzić się z krytyką i zdaniem innych.

Może by w takim razie poprawić swoją aktywność i złożyć podanie, gdy będziesz miał więcej czasu? Rekrutacja nie zniknie z dnia na dzień ;)

Chyba nie wiesz jak wygląda niegodzenie  się z krytyką innych.. Facet chce tylko wyjaśnić pewne nieprawidłowości, które na swój temat czyta. Inna sprawa dyby zaczął atakować tych co go krytykują.

Przecież mógłbyś dostać okres próbny, masz się zajmować serwerami, a nie zaprzyjazniać ze wszystkimi i zdobyć ich przychylność. 

Masz chęci skoro piszesz to podanie, twoja szczerość w podaniu też o czymś świadczy pozytywnym.

Niech chłopak dostanie szanse. Tak czy siak będzie zdawał test umiejętności i będzie tu na okres próbny. Będzie miał czas by zyskać naszą przychylność.

Na tak.

• 7
                                                                             Dołączona grafika                       

Syzmekk

Syzmekk
  • 194 postów

Dzięki za pomoc reiden., próbowałem to wyjaśnić sobie z koleżanką na pw, ale nie dałem rady.

Godzę się, nikomu nie powiedziałem, że nie ma racji. Rozumiem, że dla pewnych osób jestem osobą znikąd, ale wiem też, że dla innych jestem osobą, z którą dobrze się współpracuje i która wkłada w swój serwer pracę i czas. Myślę, że analogicznie miałoby to swoje przełożenie na całą sieć.

nie ma co porównywać obowiązków [email protected] serwera z obowiązkami [email protected] sieci

Nigdzie tego nie zrobiłem, zaznaczyłem jednak, że te obowiązki, z których powinienem się wywiązywać na tę chwilę są wypełniane. Myślę, że nikt nie może mieć mi nic do zarzucenia w tej kwestii.

kolega broni swojej d*py tłumacząc się, lecz porównanie wypełniania obowiązków [email protected] serwera do [email protected] sieci jest nie poprawne

Kolega nie broni swojej d*py, a swojej osoby. I tak, tłumaczę się, bo może to wynika z tego, że czegoś nie sprecyzowałem w podaniu, że ktoś mnie źle zrozumiał. Od tego jest rozmowa, od tego jest ten temat. Wg Ciebie "nieestetycznie" wygląda, gdy ktoś się w swoim podaniu wypowiada, tak więc - jak inaczej mógłbym wyrazić swoje zdanie?

Myślisz, ze to korzystna cecha na sprawowanie wyższego stanowiska?

Myślę, że byłaby niekorzystna dla sapera. Ja złożyłem podanie na [email protected] sieci, potrafię pomyśleć dwa razy zanim coś zrobię i myślę, że naciąganie tego, że potrafię się rozdrażnić wskutek swojej bezsilności, pod niezrównoważenie psychiczne jest przesadą.

Nie musisz mnie też straszyć, że wspomnisz coś pod moim podaniem. Jestem w pełni świadom tego co napisałem i biorę za to odpowiedzialność, ale nie będę bezczynnie stał, gdy ktoś zarzuca mi takie rzeczy.

Spoiler

Z góry przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację, ale myślę, że większość z Was wzięłaby się za obronę własnej osoby. 

I prośba do Ciebie Ssandra - nie twórzmy już off-top'u.

Saygon (24 lipiec 2017 - 23:18):
Temat nie jest do dyskusji. Krytykę należy przyjąć, a wszelkie rzeczy wyjaśniać proszę na pw. Kolejne odpowiedzi w swoim podaniu będę karał ostrzeżeniami.

• 2
keep it g

Debas_Jan

Debas_Jan

Jak trzymam swego szatana w rękach to więc, że to jest P90. by D

• 92 postów

Znam kolegę tutaj bardzo dobrze z sieci. Co fakt z faktem aktywność ma i poprawia wizerunek graczy.
Chodź wiadomo [email protected] to odpowiedzialna rzecz tej sieci. Myślę, że z pewnością nadałby się na to stanowisko

jak iż widać, że się stara. Z perspektywy gracza widać że angażuje w swój wysiłek porządnie do tego stopnia

że stara się być i żyć jak najlepiej z siecią Soplica.com.

Myślę, że współpraca z Tobą osobą będzie dobrym krokiem.

Jestem na Tak i Pozdrawiam  :)!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u