deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Junior admini

krz propozycja forum administracja junior admin

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

kRz

kRz
  • 90 postów

Cześć,

proponuję zmienić nazwę grupy o nazwie Junior Admin Serwera na Senior Admin Serwera (kolor bez znaczenia, nie mogłem go znaleźć w palecie po prostu).

Aktualna hierarchia przy każdym serwerze jest następująca.

Od najniższej do najwyższej rangi:

Młodszy admin > Admin >Junior Admin Serwera > Opiekun

Zasadniczo określenie takiego admina mianem juniora jest błędem.

Według Słownika Języka Polskiego PWN - Junior - młodszy członek rodziny w linii męskiej

Według Słownika Języka Polskiego PWN - Senior - 1. «najstarszy wiekiem członek rodziny lub rodu» 2. «najstarszy wiekiem lub stażem członek jakiegoś zespołu»

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tematu.

Pozdrawiam,

kRz

• 1

Pozdrawiam / Best Regards / 商祺,

kRz

mao

mao
  • 335 postów

Na nie, sieć istnieje tyle czasu i nikt nie miał do tej pory problemu z tym aspektem. 

• 1

Tang0

Tang0
  • 105 postów

Racja, że istnieje to długo i strasi gracze rozumieją to, ale nowi nie. Już kilka razy spotkałem się z tym na serwerze. Gwiazdki też nic nie dają, bo ludzie automatycznie kojarzą słowo "junior" z czym niski, młodym, czy też wczesnym. Osobiście też się przyzwyczaiłem do tego i szczerze i zmiana nie jest mi na rękę. Ale patrząc na dobro nowych graczy jestem za zmianą.

• 2

Axel F

Axel F

Mes Que Un Club!

• 6948 postów

To ja proponuje 'Giermek Opiekuna' ;good:.

:good:

• 12

Klatow

Klatow
  • 324 postów
Można się zastanowić nad zmianą, ale nie na senior. Tak jak podałeś "senior" to najstarsza wiekiem/stażem osoba co za tym pójdzie to to, że nowi gracze będą myśleć, że Senior Admin jest ważniejszy od Opiekuna.
  • 1

Gorzki.

Gorzki.

Opiekun Paintball'a

• 1782 postów

Nie przejdzie :)

• 0

kRz

kRz
  • 90 postów

Można się zastanowić nad zmianą, ale nie na senior. Tak jak podałeś "senior" to najstarsza wiekiem/stażem osoba co za tym pójdzie to to, że nowi gracze będą myśleć, że Senior Admin jest ważniejszy od Opiekuna.

W takim razie można tą rangę nazwać Młodszym Opiekunem Serwera. Każdy, nawet nowy gracz, wiedziałby w którym miejscu hierarchii ta osoba się znajduje.

• 0
Pozdrawiam / Best Regards / 商祺,

kRz

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 679 postów

Pominąłeś jeszcze starszego admina. Młodszy>Admin>Starszy>Junior>Opiekun. Jakbyśmy dali senior to z kolei by się mieszało z starszym. Można by dać np. Vice Opiekun.

• 0

Młody_Borek37EOOfTY.pnga5e64c928cf9d.png

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Ale po co takie coś? Nie widzę aby ta zmiana miała jakiś sens... Jest to od dawna i nikt nie miał problemów.

Może dajmy Młodszy Admin>Admin>Starszy Admin> Senior Admin Zastępca Opiekuna Serwera> Opiekun ? :sarcastic:

Senior kojarzył by się ze Starszym i co w tedy?

Najgorszy pomysł jaki można było wymyślić  :mosking:

• 2

Dołączona grafika

Streepy

Streepy

Ekspert ds. buntów

• 1933 postów
Może od razu"młodszy opiekun serwera" xD.
Na nie.

Użytkownik Streepy edytował ten post 18 lipiec 2017 - 21:52

• 0

Lost

Lost

#dobra_zmiana

• 8139 postów

Nazwa jest myląca, ale istnieje coś takiego od zawsze i tak się u nas przyjęło.

Na serwerze w celu zachowania przejrzystości hierarchii są użyte gwiazdki.

• 5

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę. (rep_up.png znajduje się po dolnej, prawej stronie mojego postu)

Screen-shot-2013-04-23-at-8.00.17-PM.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: krz, propozycja, forum, administracja, junior, admin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u