deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Rozmiar Avatarów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 860 postów

Zapewne dla wielu grafików ważnym jest aby avatar, który wykonują miał minimum rozmiary 200x200. Niestety nasze forum akceptuje rozmiary do 50kb, co daje małe pole do popisu dla grafika. Moją propozycją byłoby zwiększenie maksymalnego rozmiaru do 100kb. Dla grafika to bardzo ważne, gdyż zlecenia posiadałyby większą rozdzielczość oraz można by dodać więcej efektów, co za tym idzie prace byłyby o niebo lepsze.

• 6

Młody_Borek3Dołączona grafikaDołączona grafika

Kirje

Kirje

Żeby dobrze poznać czyjeś wnętrze, trzeba go wypatroszyć.~Kha`Zi

• 730 postów

Jestem za w 100% Często zdarza się tak, że awatar ma 58 kb 67 kb itd a zmniejszenie jego rozdzielczości psuje totalnie jakość. 

• 1

Dołączona grafikaDołączona grafika

bobiksss

bobiksss

Mam okrągłe szkła, obserwuję przez nie świat

• 1206 postów

Jestem również na wielkie TAK.

Cotidie (09 lipiec 2017 - 22:59):
Może jakieś uzasadnienie?

• 2

Yte3eYU.jpg

MryGHNx.jpg

BicuS

BicuS

If you are sad sing DUDUDUDUDU.

• 363 postów

Jak koledzy wyżej jestem za, ponieważ gdy robię trochę więcej na jednej pracy nie mogę wgrać avatara na forum.

• 0

Dołączona grafika

nishimiya

nishimiya

Dreams in which I'm dying are the best I've ever had

• 1503 postów

Chlopaki, jest takie cos, jak wybieranie jakosci przy zapisywaniu zdjecia. Mysle, ze 100 to zdecydowanie za duzo, 75 byloby ok :)

• 1
ɪ ᴍᴀʏ ʟᴏᴏᴋ ʜᴀᴘᴘʏ, ʙᴜᴛ ʜᴏɴᴇꜱᴛʟʏ ᴅᴇᴀʀ,
ᴛʜᴇ ᴏɴʟʏ ᴡᴀʏ ɪ'ʟʟ ʀᴇᴀʟʟʏ ꜱᴍɪʟᴇ ɪꜱ ɪꜰ ʏᴏᴜ ᴄᴜᴛ ᴍᴇ ᴇᴀʀ ᴛᴏ ᴇᴀʀ.

xEzicc

xEzicc
  • 243 postów

Również jestem przychylny tej propozycji.

Cotidie (09 lipiec 2017 - 22:59):
To samo co wyżej, uzasadnienie?

• 0

Qucak

Qucak
  • 949 postów

http://cs-soplica.co...509-propozycja/

http://cs-soplica.co...a-waga-awatara/

Odsyłam do tematów. Jestem na nie.

Użytkownik Qucak edytował ten post 09 lipiec 2017 - 01:31

• 0

BrowarusSS

BrowarusSS
  • 1661 postów

Wałkowane x razy, jakoś kilka razy nie przeszło myślę że tym razem to samo. Chcesz lepszą jakoś mniejsza rozdzielczość x).

• 0

Steam # BrowarekHS

Darxx

Darxx

I don’t have a vision anymore.

• 1289 postów

Oh chcecie lepszą jakość to zmniejszcie rozdzielczość tak jest! Świetne rozwiązanie może najlepiej gdybyś zmniejszali rozdzielczość do 20x20 wtedy to będzie jakość...

To nie jest rok 2010 kiedy trzeba było się martwić rozmiarami avatarów. Zwiększenie rozmiaru jest bardzo dobrym pomysłem i jestem w 100% na tak.

My tutaj mamy męczyć się na rozmiarach typu 94x94 na których ledwo co widać, a na innych forach rozmiary są o wiele większe (włączając w to gif'y) i jakoś nie widzę tam żeby mieli z tym problem.

Dodam, że nie raz przy próbie ustawienia avataru o rozmiarach 200x200 (które są aktualnie optymalne i czytelne) jego jakość była bardzo słaba nawet przy zmianie w ps "jakości" na mniejszą.

Więc jeszcze raz jestem na tak.

Użytkownik Darxx edytował ten post 10 lipiec 2017 - 13:37

• 4

Dołączona grafikaDołączona grafika

DJ Enowbi

DJ Enowbi
  • 48 postów

Również jestem na tak, avatary będą lepiej widocznie, nie będą takie zamazane oraz graficy będą mogli się popisać swoimi umiejętnościami.

• 1

Saygon

Saygon
  • 2623 postów

Po konsultacji z [email protected] sieci ustaliliśmy co następuję:

Po 1 primo maksymalny rozmiar avatarów zostaje zwiększony i wynosi teraz 200x200.

Po 2 primo waga avataru zostaje zwiększona z 50 KB na 100 KB.

Dziękuję za uwagę i życzę miłego wieczoru.

• 7

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u