deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

ZBANOWANY: Ban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

zajkzera

zajkzera
  • 1 postów

Nick: wówczas bodajże Batoneria, obecnie zajkzera
Data bana: Jakiś rok temu, sporo czasu minęło
Mapa: chyba na Cobblu wtedy.
Nick admina: Logan? 
Powód bana: Moje stare konto posiadało VAC, a że zacząłem grać na nowym, to dostałem i na nowym koncie.
Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: Nie posiadam, bo przyznaję się do winy.

Opis sytuacji: Witam. Po chyba roku odkąd nie grałem na Soplicy chciałbym wrócić na FFA. Prośbę tą piszę z góry skazując ją na porażkę, ale pomyślałem, że warto spróbować. Otóż chciałbym znów móc pograć na FFA. Tak, miałem słusznego VACa na starym koncie (jak ostatni debil chciałem zobaczyć jak się gra na haxach), na nowym tego błędu nie popełniłem i nie popełnię. Gram czysto, chciałbym prosić o szansę, choć tak jak mówię, zrozumiem odmowę. No nic.. proszę o pozytywne rozpatrzenie mimo wszystko, fajnie byłoby znów pograć na FFA u Was, a jeżeli będzie konieczne, możecie mnie sprawdzać itd., albo po prostu odmówić, w końcu to Wasz serwer i Wasze zasady. Pozdrawiam.

• 0

MoU

MoU
  • 21 postów

1. Zabronione jest używanie wszelkich programów ułatwiających rozgrywkę (ban permanentny).  Nie rozumiem odwołania od bana permanentnego za używanie programów wspomagający rozgrywkę. Jeżeli raz to zrobiłeś to zrobisz to za pewne i drugi. Straciłeś przez to zaufanie u ludzi. Nikt nie wie czy jak żadnego admina na serwerze nie będzie czy nie włączysz tego znowu.

Cotidie (08 lipiec 2017 - 11:19):
W prośbach o ub wypowiadają się tylko osoby upoważnione, ewentualnie admin banujacy.

• 0

Cotidie

Cotidie

La folla grida un mantra 'l’evoluzione inciampa'

• 2551 postów

Regulamin to regulamin. Trzeba było myśleć, kiedy co chwilę na innym koncie wchodziłeś na serwer. 

Dorzucam bana na forum za 3 multikonta.

Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci: Walt

• 0

steam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u