deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Zapytanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

To jest ten Loczek

To jest ten Loczek
  • 2 postów

Mam pytanie bo tak sobie szukam i szukam serwera zombie mod exp no wiecie ten z cs 1.6 z minami lvl itp tylko że w go szukam i ktoś mi tam powiedział że wy pracujecie na takim serwerem i chciałem się tylko upewnić

• 0

Vonki

Vonki
  • 606 postów

Tak takie prace mają miejsce, ale nie jest to pewnością, że owy mod wejdzie w życie. Jak i nie będzie to dosłowny expmod ala 1.6

• 0

To jest ten Loczek

To jest ten Loczek
  • 2 postów

A dlaczego nie zrobićie zombie moda exp w cs go 

• 0

Vonki

Vonki
  • 606 postów

Być może będzie nie mówię, że nie, ale na chwilę obecną raczej mało jest osób chętnych na identycznego zm+expmod jak z 1.6

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u