deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

Serwer Discord (alternatywa dla ts3)

serwer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Vanpire

Vanpire
  • 1 postów

(nie wiedziałem gdzie napisać dlatego też napisałem tutaj)
Witam mam do zaoferowania serwer głosowy oraz tekstowy Discord. Na serwerze są dostępne rangi oraz jest możliwość otrzymania prywatnego kanału. Wszystko jest za darmo. Dlatego też mam propozycję taką aby mój serwer był dodatkowym serwerem głosowym i tekstowym dla strony cs-soplica.com. Oczywiście Administracja strony miała by uprawnienia do swoich kanałów. Prosiłbym o odpowiedź (na priv) a w razie jakichkolwiek pytań odpowiem.

• 0

Saygon

Saygon
  • 2557 postów

Nie jesteśmy zainteresowani. Serwer ts3 w zupełności wystarcza.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u