deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem
Zdjęcie

#18 Wywiad z adminami TS3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

vMateo

vMateo

### Alea_iacta_est ###

• 118 postów

Po przeczytaniu tej całej spiny o cholera wie o co... Postanowiłem przeprosić resztę adminów ts3, że gdy napisała do mnie Sandra to zgodziłem się na ten wywiad. A przede wszystkim Ciebie Whytti, nie chciałem byś czuł się gorszy czy coś w tym stylu. Jeśli również będzie to potrzebne to odejdę ze stanowiska admina by ktoś szybciej mógł się wykazać i dostawać awans, wtedy na pewno wszystkie wywiady będę jego. Mi tam na rozgłosie nie zależy czy cholera wie czym. Mam po prostu w to wyjeb*ne mówiąc grzecznie :). Mógłbym jeszcze pisać dalej i dalej, ale wolę nie bo jeszcze będą dalsze pretensje czy żale. No i na zakończenie jeszcze raz serdecznie i z całego serca przepraszam, że się zgodziłem. 

• 2

Pasiak88

Pasiak88
  • 942 postów

Admini ts powinni się cieszyć z tego że redakcja ich zauważyła i przeprowadziła wywiad z administracją a nie rzucać się, że ktoś został pominięty. W poprzednich wywiadach inncyh grup np Graficy, Gamerzy, czy wywiad z Adminami TP, też nikt z wszsytkimi wywiadu nie przeprowadzał bo poprostu byłby za długi i komu by się chciało czytać jak np jest 15 adminów. Nie potrzebny szum o nic, dający do myślenia użytkownikom że atmosfera w administracji TS nie jest najprzyjemniejsza.

• 4

76561197998407925.png

uQNBbqw.png

Lord Whytti

Lord Whytti

Hate me. Do it and do it again. Waste me, rape me my friend.

• 616 postów

Ale czego wy nie rozumiecie? Mi nie chodzi o to, że mnie w nim nie ma. Chodzi mi dokładnie o to samo co Agacie. O tytuł, albo chociaż wyjaśnienie tego, że nie ma wszystkich, tak jak to sandra zrobiła w odpowiedzi. Sam wywiad oczywiście na plus. Jedyne do czego można się przyczepić to, to że są spacje przed znakami zapytania. Tytuł jest mylący (tak jak wspomniała agata). Ja sam nie wiedziałem o co chodzi widząc tytuł. Dla mnie mogłem nawet nie być w wywiadzie z Grafikami. Chodzi o jeden jedyny fakt, który staram się wyjaśnić od początku.

• 0

Dołączona grafika

Ssandra

Ssandra
  • 471 postów
Dobra już... Koniec spinania bo do niczego to nie prowadzi ;)
Ja wyjaśniłam, mam nadzieje, że już jest wporządku.
Tytuł jak tytuł, z innymi np. grafikami, Tez było tak napisane. Ja osobiście nie widziałam jaki tytuł nadać wywiadowi. Wzorowalam się na poprzednich. Tylko u soli było napisane, ze z "ekipą", gdzie ludzie tez mogli inaczej to odebrać. :) Każdy tytuł każdy może odbierać inaczej :)
Najważniejsze to, aby nie szukać dziury w całym.

Użytkownik Ssandra edytował ten post 15 czerwiec 2017 - 14:52

• 0

sQubany`

sQubany`

Im kto wyższy, tym łatwiej i niżej spaść może.

• 4966 postów

Wyraziłem opinie którą ktoś skasował więc dodaję na nowo:

giphy.gif

Bardzo dobry wywiad, ból d*py również przedni.

• 2

Relon

Relon

I've been looking everywhere for you...

• 4685 postów

Zamykam, bo niektórzy tu robią z siebie idiotów.

• 0

STEAM: relonPL1

GG: 4511686

E-mail: [email protected]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

stat4u